%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

2 Gün 3 Saat 7 Dakika

Yemek Odası Takımı

Listelenen ürün sayısı : 220
Kullanılmış - 111 x 155 x 75 cm Kullanılmış

Açılabilir masa ve büfe takımı

500 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 110 x 240 x 80 cm Kullanılmış

Avangard yemek odası takımı

20.000 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 80 x 150 x 75 cm Kullanılmış

Kelebek mobilya salon takımı

2.400 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 98 x 170 x 77 cm Kullanılmış

Yemek odası takımı

2.300 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 140 x 90 x 76 cm Kullanılmış

Yemek masası

7.000 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 70 x 180 x 70 cm Kullanılmış

Yemek odası takımı

1.000 TL
Kullanılmış - 125 x 210 x 180 cm Kullanılmış

Ceviz, el oyması, salon yemek odası takımı

6.500 TL
Kullanılmış - 100 x 200 x 80 cm Kullanılmış

Masa-6 sandalye-konsol-vitrin

2.700 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 100 x 180 x 40 cm Kullanılmış

Vitrin

1.700 TL
Kullanılmış - 30 x 100 x 45 cm Kullanılmış

Deri kaplama ithal ünite

350 TL
Yeni gibi - 87 x 155 x 75 cm Kullanılmış

Ikea ıngatorp ve ıngolf yemek odası takımı

3.000 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 90 x 150 x 78 cm Kullanılmış

Bellona yemek odası takımı

7.500 TL
Kullanılmış - 160 x 90 x 80 cm Kullanılmış

Yemek odası takım konsol ve masa

3.750 TL
Yeni gibi - 100 x 180 x 80 cm Kullanılmış

Doğtaş dream plus yemek takımı az kullanılmış

18.500 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 150 x 220 x 100 cm Kullanılmış

Lazzoni yemek odası

1.600 TL
Yeni gibi - 112 x 202 x 82 cm Kullanılmış

Hikmet möble yemek odası

12.500 TL
Kullanılmış - 90 x 45 x 175 cm Kullanılmış

Camlı vitrin ve konsol yemek takımı

2.200 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 53 x 217 x 95 cm Kullanılmış

Büfe-konsol

2.750 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 95 x 175 x 77 cm Kullanılmış

Yemek odası

2.750 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 92 x 200 x 80 cm Kullanılmış

Ağaç masa takımı

1.800 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 70 x 170 x 77 cm Kullanılmış

Yemek odasi

3.000 TL
Yeni gibi - 200 x 100 x 100 cm Kullanılmış

Yemek odası takımı, vitrin, konsol, sandalye

2.300 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 120 x 210 x 100 cm Kullanılmış

Yemek odası takımı

10.000 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 50 x 160 x 90 cm Kullanılmış

Yemek odası takımı

15.000 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 100 x 185 x 77 cm Kullanılmış

Beyaz lake 8 sandalyeli yemek odası takımı

3.000 TL
Kullanılmış - 95 x 145 x 80 cm Kullanılmış

Rustik 8 kişilik yemek odası takımı özel yapım

1.750 TL
Kullanılmış - 120 x 200 x 200 cm Kullanılmış

Ceviz, oymalı salon yemek takımı

6.500 TL
Kullanılmış - 43 x 190 x 93 cm Kullanılmış

Yemek odası veya salon için aynalı konsol

500 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 175 x 40 x 90 cm Kullanılmış

1.sınıf masif yemek odası

3.700 TL
Kullanılmış - 100 x 200 x 80 cm Kullanılmış

Yemek odası

3.000 TL

Yemek Odası Takımı

Yemek Odası Takımı Seçmenin Püf Noktaları 

 

Yemek odası ev ahalisinin en çok zaman geçirdiği alanlardan biridir. Aynı zamanda misafirlerin ağırlandığı alanlar olduğu için çok önemlidir. Sende yemek odasını dekore ederken alanını doğru kullanarak, doğru parçaları seçmeye özen göstermelisin. Yemek odası takımı için her parça ilk bakışta önemli gibi gelir. Ancak hepsini almaya kalkarsan hem alanı daraltır hem de bütçeni çok zorlarsın. Alanına ve zevkine göre daha hacimli veya daha minimal mobilyalar seçebilirsin. Yemek odası takımı için renk belirlerken hem zevkini hem mobilyayı koyacağın alanın genişliğini ve odanın ışıklandırmasını da göz önünde bulundurmalısın. Satın almadan önce mutlaka 2. el yemek odası takımı modellerine de bakmanda fayda var. 

 

Yemek odası takımları masa, sandalye, konsol, vitrin, büfe ürünlerinden oluşur. Sandalye ve konsol gibi ürünlerin adedine kişi sayısı ve sergileyeceğin eşyaların durumuna göre karar verebilirsin. Böylece alanın ne gereksiz boş ne gereksiz kalabalık olmayacaktır. 2. el yemek odası takımı tercih ederek de alanını dekore edebilirsin. Oturma alanı için ayrıca bir odan varsa, bir odanı sadece yemek odası takımı ile dekore etmen mümkün. Ancak ayrı bir odan yoksa bu alana birde koltuk geleceğini unutma. Almayı düşündüğün tüm parçalar için ikinci el yemek odası takımı modellerini inceleyebilirsin. 

 

Tek bir yemek odası takımı veya takımın için farklı parçalar satın alabilirsin. Veya farklı parçaları bir araya getirerek kendi ikinci el yemek odası takımı veya yeni yemek odası takımı oluşturabilirsin. Yemek odası takımı fiyatları kullanılan malzemeye ve parça sayısına göre değişkendir. Bütçene uygun olanlar arasından, zevkine uygun olanları seçebilirsin. 

 

Yemek Odası Takımı İçin Masa Ve Sandalye Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Masanın gereksiz büyüklüğü alanı daraltacaktır. Eğer gerçekten çok büyük bir alanın yoksa, masanı da büyük seçme. Evde sabit yaşayan kişi sayısına göre ortalama bir seçim yapabilirsin. Seçtiğin masanın misafirlerin geldiğinde büyüyebilir olması hayatını çok kolaylaştırır. Bir boy ve iki boy büyüyebilen masalardan zevkine uygun olanı seçebilirsin.  

 

Sandalye seçimi yaparken rahat ürünler olmasına dikkat et. Eğer koltukla aynı alanda olacaksa, sandalye kumaşının koltukla uyumlu olması yemek odası takımını daha iyi gösterecektir. Kumaşının yaşam tarzına uygun bir kumaş olduğuna dikkat et. Bazen çok havalı görünen kumaşlar, çok kolay temizlenemeyebiliyor. Yemek odası takımında kaç sandalye olması gerektiğine alanında kaç sandalye bulundurabileceğine ve fazla sandalyeleri depolama alanına göre karar verebilirsin. Belki dört sandalye artı bir bench ile masanı oluşturabilir, bench’i kullanmadığın zamanlarda kapı girişine veya farklı alana taşıyabilirsin. Bench yani bank modelleri son zamanlarda oldukça sık tercih ediliyor. 

 

Yemek Odası Takımı İçin Konsol Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Konsollar birçok eşyayı saklamak için doğru alanlardır. Misafirlerin için kullanacağın büyük yemek takımlarını konsolun içinde muhafaza edebilirsin. Çekmeceleri ile farklı saklama alanları sunar. Büyük olması bu açıdan avantaj olabilir. Ancak seçimini alanının büyüklüğüne göre yapmalısın. Daha önceleri küçük alanları olanlar yemek odası takımı seçimi yaparken konsol satın almıyorlardı. Ancak evlerin küçülmesi ile birlikte yemek odası takımlarının boyutları da çeşitlendi. Artık çok daha küçük veya dar konsollar mevcut. Çok çeşitli renkleri, materyalleri, modelleri rahatlıkla bulabilirsin. İkinci el yemek odası takımı modelleri içinden tarzına uygun konsolu seçebilirsin. Yine de yerim yok diyorsan, son trendlere uyarak televizyonunu konsolunun üzerine yerleştirebilirsin. Konsolunun üzerine yerleştireceğin raflar ve dekoratif objelerle kendi duvar üniteni, zevkine göre tasarlayabilirsin.  

 

Yemek Odası Takımı İçin Vitrin ve Büfe Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Konsola göre daha ince uzun olan vitrin ve büfe modellerinin bazıları camlı ve içerisi görünen, bazıları ise içerisi görünmeyecek şekliyle imal edilmiştir. Çok fazla çeşidi bulunan bu modellerden seçim yaparken kendi sahip olduğun ürünlere odaklanmalısın. Bu vitrin veya büfe içerisinde hangi ürünlerini sergileyeceksin? Bardak takımları, dekoratif objeler ve benzerleri gibi sergilemek istediğin ürünler fazlaysa kapakları tamamen cam bir ürün, eğer daha azsa kapaklarının yarısı cam bir ürün tercih edebilirsin. Bu tarz sergilemek isteyeceğin parçalardan yoksa tamamı kapaklı içi görünmeyen ürünler tercih edebilirsin. Böylece içine istediğin her şeyi yerleştirebilirsin. 

 

Yemek Odası Takımı İçin Televizyon Ünitesi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Televizyon ünitesi mi yoksa düz bir televizyon sehpası mı? Televizyon üniteleri boyutları, detayları, raf ve vitrin gibi eklentileriyle birçok çeşide sahip. Odanın genişliğine ve kendi zevkine göre dilediğini seçebilirsin. Dikkat etmen gereken alanı boğmamak, yemek odası takımının kalan parçalarıyla uyumlu olmak. Raf gibi açık duracak parçaları olan bir model seçeceksen, bunu nasıl dekore edeceğini de düşünmelisin. O raflara dekoratif objeler, kitaplar, çerçeveler veya CD koleksiyonunu yerleştirebilirsin.  

 

Yemek Odası Takımı İçin Kitaplık Seçimi Nasıl Yapılmalı

 

Yemek odası takımı parçalarına birde kitaplık eklemek artık bir trend. Kitaplarınızı saklamanın en dekoratif yolu olabilir. Aynı zamanda son derece şık dekoratif kitap tutacakları ile görüntüyü daha şık bir hale getirebilirsin. 2. el yemek odası takımı ve oturma grubu aynı alanda olacaksa ve kullanım alanı geniş ise ortaya yerleştireceğin geniş bir kitaplıkla alanını gayet dekoratif bir şekilde bölebilirsin. Sadece bir duvara da yerleştirebileceğin minimal kitaplıkla farklı bir hava yakalayabilirsin. 

 

Yemek Odası Takımı İçin Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Yemek odası için renkli objeler, halılar, hareketli duvarlar, desenli perdeler gibi seçenekler kullanmak istiyorsan yemek odası takımı rengi için tercihini beyaz lake veya doğal ahşap rengi gibi daha soft renklerden yana kullanmalısın. Böylece yemek odası takımına diğer detaylarla renk ve hareket katmış olacaksın. Yemek odası takımını daha koyu bir ahşap rengi tonunda almak istiyorsan diğer tüm detaylarını açık renk, düz ve sade seçmelisin ki hepsi bir arada boğucu ve yorucu olmasın. Renklerin duygularımıza etkileri olduğunu unutma. Seni rahatlatacak, her gelenin iştahını açacak renklerden faydalanabilirsin. Yapman gereken renkleri doğru dengelemek, kargaşaya sebebiyet vermeden ikinci el yemek odası veya yeni yemek odası parçalarıyla odanı doğru şekilde dekore etmek. 

 

Yemek Odası Düzenlenmesi Nasıl Yapılmalı?

 

Yemek odası olarak ayarladığın alanda en çok yer kaplayacak olan parça masa ve sandalyelerdir. Bunun için öncelikle masanın yerini belirlemelisin. Kullanacağın alan yeterince geniş ve uygunsa masayı daha açık ve orta bir alana yerleştirmen kullanım rahatlığı açısından daha doğru olacaktır. Eğer geniş bir alana sahip değilseniz masayı duvara yaslamayı tercih edebilirsin. Masanın yerini belirledikten sonra, eğer yemek yerken televizyon izlemeyi seviyorsan, ikinci işin televizyon ünitesinin yerini belirlemek olmalı. Yemek odası takımı parçası olarak bir konsol seçip, televizyonunu onun üzerine yerleştirmeye karar verdiysen onun yerini belirlemelisin. Yemek masasını televizyonu rahatlıkla görebileceğin bir alana yerleştir. Yemek odası takımın artık oluşmaya başladı. Geriye kalan ürünleri kullanım açısından en rahat olacak, kapakları rahat açılacak, geçiş alanlarını etkilemeyecek noktalara yerleştirebilirsin. Kalan boşlukları salon bitkileri, abajur ve dekoratif objeler gibi parçalarla doldurabilirsin.  

 

Alanının ölçüsüne uygun eşyalara karar vermek için yeni yemek odası takımı veya ikinci el yemek odası takımlarını incelemeyi unutma. Farklı yemek odası takımı fiyatları arasından bütçene uygun olanları seç. Alışverişini tamamla. Ve yeni yemek odanın keyfini çıkar. 

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0