Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

39 Gün 12 Saat 47 Dakika

Toplantı Masası

Listelenen ürün sayısı : 3
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Toplantı Masası

Listelenen ürün sayısı : 3
Teklife Açık
Kargo Bedava
0
Yeni gibi - 76 x 76 x 73 cm Yeni gibi

Antika ingiliz viktorya dönemi masa

39.900 TL
Teklife Açık
2
Yeni gibi - 240 x 150 x 6 cm Yeni gibi

Amerikan cevizi masa üstü

10.000 TL
Teklife Açık
Kargo Bedava
1
Yeni gibi - 198 x 130 x 78 cm Yeni gibi

Dişbudak kütük masa

21.000 TL

Toplantı Masası

Toplantı Masalarının Konuşabildiğini Biliyor Muydunuz?

Günümüz çalışma biçiminde çalışanlarla ya da müşterilerle fikir alışverişi yapmadan bir işi planlamak ve başarıya ulaşmak neredeyse imkânsız. Çalışan ekiple yapılacak beyin fırtınaları, işi kısa sürede istenilen düzeye çıkarır. Ardından gelen rutin bilgilendirme toplantıları doğru yolda ilerlemenin adeta anahtarıdır. Ekiple birlikte çalışmaktan ortaya çıkan haz sayesinde artan verimliliği korumak hedefe ulaşmak için gereklidir. Doğru çalışma ortamını sağlamak ise işveren için bu yüzden oldukça önemlidir. İş yeri içerisinde işler bir yandan yürürken projeler özelinde çalışabilmek için bu tip alanlara her daim ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacı 2. el toplantı masası modellerinden biriyle giderebilirsin. 

Bir diğer ihtiyaç ise, yapılan iş paylaşımları sonrasında ekip içerisinden belirlenen grupların kafa kafaya verip çalışabilecekleri, kendi içlerinde kısa toplantılar gerçekleştirerek iş dinamizmini yakalayabilecekleri alanları yaratmaktır. Bu görevler ana toplantı odalarını meşgul etmeden gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle satın almadan önce 2. el toplantı masası modellerine bakılmalıdır. 

Müşterilerle yapılan toplantılar da ekip içerisinde yapılan toplantılar kadar önemlidir. Müşterilerle yapılan toplantılarda iş yerinin imajını yansıtmanın yanında, işlerin ciddiyetle yürütüldüğünü çalışma ortamı yoluyla vurgulamak oldukça etkilidir.

Bazı iş yerleri hem ekip hem müşteriler için ayrı toplantı odaları oluşturup iş akışındaki olası aksamaların önüne geçmeyi hedefler. Vakit kaybına izin vermeden işlerin yürütüldüğü, müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulmaya çalışıldığı bu planlamalarda her iki toplantı odasının da başrol oyuncusu toplantı masası olmaktadır. Toplantı masaları işyerinin en dikkat çeken noktalarıdır. Nostaljik modellerden hoşlanıyorsan 2. el toplantı masası modellerinden birini tercih edebilirsin. Aynı zamanda uzun süre yıpranmayan, kaliteli ağaçlardan yapılan tok modeller için yine 2. el toplantı masası modellerine bakabilirsin.

Peki toplantı masası modelleri arasından hangisi ihtiyaçlarına cevap veren ürün olabilir? Birlikte inceleyelim.

İdeal Toplantı Masası Nasıl Olmalı?

Toplantı masası bir ofisin kalbinin attığı yerdir. Bu sebeple bazı noktalara özellikle dikkat edilmeli.

  • Konforlu bir çalışma alanı sunuyor mu?

  • İdeal boy ve ölçülere sahip mi?

  • Toplantı masası alanın büyüklüğüne ve dekorasyonuna uygun mu?

  • Bilgisayar bağlantılarının yapılacağı teknik destek ekipmanları mevcut mu?

Kararlılık Sergilemek İçin

İş hayatında benimsenen tarzlar işyerinin tüm alanlarına nüfus eder. Çalışma alanları benimsenen çalışma prensipleri ve şirket imajı göz önüne alınarak yapılandırılır. Toplantı odalarının demirbaşı toplantı masası sunulmak istenen yaklaşımın ilk sözcülerindendir. Verilecek mesaj her zaman bir toplantı masasından geçer. Tercih edilen dikdörtgen bir toplantı masası, kesinlik bildiren çizgileri, yerleşim düzeni ile ekip içi ya da şirket içi üst düzey görüşmeler için daha uygun olacaktır. Alınan kararlar sonrası sorumluluk paylaşımını destekler. Bu tür ürünlerin ahşap ya da ahşap görünümlü olanları havayı yumuşatması açısından tercih edilir. Ayrıca sunduğu ciddiyet ve şıklık da cabası. Tabi metal görünümlü ya da çeşitli modern malzemelerden üretilmiş toplantı masalarını kullanma olasılığını bir kenara itmeden iş yerinin dekorasyon özelliklerini tamamlayıcı olmasına dikkat edilmeli.

Bu tip büyük toplantı masaları düz mobilya olabilecekleri gibi aynı zamanda çalışma fonksiyonlarını destekler nitelikteki özelliklere de sahip olabilir. Kablolar için yerleşim kanalları, prizler ve mikrofonlar barındıran ürünler oldukça yaygın olarak üretilmekte ve bir toplantı esnasında oluşacak dağınıklığın önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

Çözüm Odaklı Diyaloglar İçin

Oval ya da eliptik tipteki toplantı masaları oturma düzeni bakımından kesinlik belirtse bile uçlarına doğru aldıkları kavis ile diyaloğa açık olma mesajını kuvvetli bir biçimde verir. Şeklin kendisinden kaynaklı dinamizm ise şıklık bakımından da destekleyicidir. Kurumsal müşteriler ile yapılacak rutin görüşmeler için uygun ürünlerdir. Yumuşak çizgisi ile toplantıları sıkıcı, soğuk olmaktan kurtarır. İş yerine ev sahibi pozisyonu verirken misafir müşterileri dışarıda bırakmadan rahatça kendilerini ifade edebilme olanağını sağlar. Yine dikdörtgen masalarda olduğu gibi oval biçimli bu masaların da çalışma ortamını destekleyen kablo kanalları, priz ve mikrofon özelliklerini taşıyan modelleri yaygın olarak üretilmektedir.

Üst Düzey İlişkiler

Toplantı masası modelleri içinde sıklıkla görmeye alışık olduğumuz yuvarlak modeller daha çok denk mevkii çalışanlarının, karar alıcıların yüz yüze sıcak iletişimi sürdürerek yaptıkları buluşmalarda kullanılırlar. Yüzde yüz uyumlu çalışma ve sonuca varma isteğinin aracı olan bu ürünler şık birer mobilya olma özelliğini de taşırlar.

İlerici ve Cesur

Tüm bu saydıklarımızın dışında büyük toplantı olanakları sağlayan, bilindik şekillerden uzak, asimetrik uzanımlı, yapıldığı malzeme bakımından oldukça yenilikçi ve çokça renk seçeneği sunan toplantı masaları da bulmak mümkün. Genç girişimciler tarafından sıklıkla tercih edilir hale gelen bu ürünler doğal olarak toplantı teknolojilerini destekleyen yapılara sahipler.

Toplantıcıklar Diyarı

Yapılan toplantılar sonucunda gelen görevlendirmelerin ardından çalışanları sıcak temas halinde kendi aralarında daha küçük anlık toplantılar yapmaya olan ihtiyaçlarını karşılamak için genel toplantı odalarını meşgul etmek iş yerinin verimli kullanımı bakımından uygun değildir. Bu sorunun en basit çözümü 3-4 kişilik küçük toplantı masalarını çalışma istasyonları içerisinde kullanıp sorumluluk alanların ekipten kopmadan fikir alışverişlerini ve dayanışmalarını sürdürmelerini sağlamaktır. Bu bakımdan küçük toplantı masaları fonksiyonel araçlardır.

Bu ürünlerin bir diğer değerlendirme şekli ise; bireysel müşterilerle sıcak ve hızlı temas gerektiren hallerde müşteriyi önde karşılamak, gereken işlemlerini hızla yapmak için kullanılabilir olmalarıdır.

Çağın Kendisi Olmak

Küçük toplantı ihtiyaçları her zaman 3-4 kişilik açık düzenli toplantı masalarıyla karşılanamayabilir. Bazen çalışma ortamından kısmen yalıtılmaya ihtiyaç olabilir. İş yerinde başka bir odayı kaplamadan genel ofis alanlarının içerisine yerleştirilen toplantı kapsülleri hem teknolojik hem rahatlık açısından bu tip küçük buluşmalar için dizayn edilmiş modern ürünlerdir. Ofisin çalışma verimine sağladığı katkının yanında modern tasarımı ile marka imajını da tazeler bir niteliğe sahiptir.

Toplantı Notları

Toplantı masası fiyatları, kullanım ihtiyacına göre sınıflandırmaya çalıştığımız bu ürünlerin malzemesine ve taşıdığı özelliklere göre farklılık gösterebilir. Bazı ürünlerde kablo kanalları ya da mikrofonlar gibi özellikler fiyata dahil olmayabilir. Bu özelliklerin fiyata dahil olup olmadığı, gözden kaçırılmaması gereken bir detay olarak karşımıza çıkar. Bu saydıklarımızı aynı zamanda ikinci el toplantı masası satın almayı tercih ederek de yapabilirsin. 

Çalışma hayatında başarıya giden yol, doğru çalışma ortamı tercihleri ile hem çalışanları hem müşterileri memnun etmekten geçer. Şirket imajını yansıtan ofis ortamları bugünlerde iyice ön plan çıkmış halde. Bu tür ürünlerde seçimlerin kullanım amacı yanında imajı da desteklediğini bazen şirket adına yetkiliden önce konuşacağını hatırlatmak isteriz. Bol kazançlar!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0