123456789

Komodin Modelleri

Teklife Açık
2 Adet Ikea Metal Komodin
İmalattan Ahşap Saksılık
Teklife Açık
Cam Kapaklı Mutfak Tereği
Retro Gerçek Ahşap Mini Telefonluk/Komodin
Teklife Açık
2 Çekmeceli Mini Komodin
Teklife Açık
Hızlı Teslimat
Çekmeceli Kahverengi Komodin
Teklife Açık
Ikea Kitaplık Ve Tv Dolap
Kervan Provenance Komodin Komidin
Teklife Açık
5 Çekmeceli Komodin
Hızlı Teslimat
Siyah Renk Çekmeceli Keson
Teklife Açık
Eski Ahşap Lavabo Dolabı
Teklife Açık
Hızlı Teslimat
Çift Fransız Komodin
Yenilenmiş Tasarım Komodin
Teklife Açık
Çift Masif Ahşap Tek Çekmeceli Komodin
Teklife Açık
Antika Ahşap Dolap
Teklife Açık
Makyaj Masası 2 Adet Komodin Ve Sandalyesi
Eski Komidin Ve Makyaj Masası
Ahşap Komodin
Teklife Açık
Ahşap Çift Komodin
Ahşap Komodin
Antika Siyah Mini Camlı Ceviz Gümüşlük
Çiçek Motifli El Oymalı Masif Ahşap Komodin
Ikea Erik Tekerlekli Keson
İkili Yenilenmiş Komodin
Teklife Açık
Çift Eskitme Yapılmış Çekmeceli Komodin
Teklife Açık
Elegance Vintage Konsol
Teklife Açık
Eskilerden, Çok Amaçlı Mini Dolap
Retro Tarz Tertemiz Ahsap 2'Li Komodin
Teklife Açık
Retro Ahşap Üzeri Muşamba Sandık
Antika Lake Siyah Cilali Eskitme Oymali Masif Etejer
Komodin

Her evin başlıca ihtiyaçları arasında yer alan komodinler, rengarenk tasarımları ve ilgi çekici modelleriyle senin de evini renklendirecek. Komodinler geçmişten günümüze kadar her evde tercih edilen başlıca mobilya ürünlerinden olmuştur. Sen de evine alacağın yeni bir komodin ile hem eşyalarını yerleştirebileceğin bir dolap, çekmece vs. kazanabilir hem de şık bir görüntü sağlayabilirsin. Normal şartlarda yeni bir komodin almaya karar verdiğin zaman en büyük problem yüksek maliyetler olacaktır. Çünkü komodinler normal birçok mobilya ürününde olduğu gibi yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu konuda da senin yanında olmak isteyen Dekopasaj, sunmuş olduğu 2. El komodin ile uygun fiyata kolayca ulaşabilmeni sağlıyor.

Komodin almaya karar verdikten sonra dikkat etmen gereken bazı hususlar olacaktır. Bu hususları göz önüne alarak sipariş vermen halinde, hem uygun fiyatlı hem de en güzel komodine sahip olmuş olacaksın. Komodin seçiminde boyutlar ilk dikkat edilmesi gereken, en önemli hususlardan bir tanesidir. Bu sebeple evinde boş alanı hesaplayarak doğru komodini seçmelisin. Eğer gereğinden büyük komodin alırsan, bu sana avantajdan çok dezavantaj sağlayacaktır. Boyut problemini dikkat ederek çözdükten hemen sonra da renk konusuna biraz değinmek gerekiyor. Komodin modelleri arasında en popüler renklerin meşe gibi kahverengine yakın tonlar olduğunu söyleyebiliriz. Bu bahsettiğimiz rengin yanı sıra, farklı pembe, mavi gibi renklerin de tercih edilen renkler arasında olduğunu açıkça dile getirebiliriz. Renk konusunda oldukça esnek olmanız gerekiyor. Bir çok kullanıcı komodin almaya karar verdiği zaman evinin renkleriyle benzer renklerde komodin seçmeye özen göstermektedir. Bu seçimin sayesinde de, evinde yer alan diğer ürünler ile kombin yapabilir, birbirinden şık bir görünüm kazanabilirsin.

Birçok kişinin en büyük derdi ürünlerin fiyatları olmuştur. Komodin fiyatları konusunda da senin de derdin bulunuyor ise Dekopasaj’ı ziyaret etmekle çok doğru bir karar verdiğini söyleyebiliriz. Dekopasajda ürünlere göz atarken ne kadar uygun olduklarını gördüğün zaman, sen de bize bu konuda hak veriyor olacaksın. Dekopasaj içerisinde yer alan tüm ürünler sahipleri tarafından eklenmektedir. Kullanıcılar ürünler için belli bir değer biçerek sitede satışa sunuyor, eğer sen bir ürünün ondan daha az edeceğini düşünürsen de satıcıya teklif yapabiliyorsun. Satıcının teklifini kabul etmesi halinde de, yeni komodinine istediğin fiyat ile kavuşma şansını elde ediyorsun.

Ayrıca ürün sayfalarında yer alan soru cevap modülü de senin için büyük yardımcı olacaktır. Soru cevap modülü sayesinde ürün hakkında merak ettiğin noktaları satıcıya sorabilir, satıcının cevabına göre ürünü alıp almamak konusunda daha net fikir sahibi olabilirsin.

Fiyat teklif özelliği, soru cevap özelliği gibi tüm bu özellikler bir araya geldiği zaman da, vazgeçilmesi zor en uygun fiyatlı komodinler senin olacaktır. Çoğu kişi tek komodin yerine 2 komodin alarak set halinde kullanmaktadır. Bu şekil yapıldığında hem eşyaları saklamak için çekmece sayısı arttılmakta, hem de daha şık bir görüntü kazanılmaktadır. Sen de eğer çok sayıda çekmeceye ihtiyaç duyuyorsan, 2li komodin satan satıcılara göz atarak bu şekil bir tercih yapabilirsin.

Komodin seçimin sırasında sol tarafta yer alan filtreler her zaman senin yanında olacaktır. Bu filtreleme özelliği sayesinde de, komodinin rengi, komodinin malzemesi gibi çeşitli konularda ürünleri filtreleyebilirsin. Daha dar bir filtreleme ile doğru ürüne ulaşman normale oranla çok daha kolay olacaktır.

Umut ediyoruz ki kısa süre içerisinde gerçekten evine yakışacak, en uygun fiyatlı ve kaliteli komodine ulaşma şansın olacaktır.

Devamını Göster