12345

Komodin Modelleri

2 Adet Yenilenmiş Ceviz Komodin
2 Parcadan Oluşan Çok Fonksiyonlu Ünite
Teklife Açık
Ahşap Büfe Üstü Dolap
Eskilerden Sağlam Cilalı Sorunsuz Tv Dolabı
Teklife Açık
Ahşap Dekoratif Komodin
2 Adet Yatak Başı Komodin
Teklife Açık
Ceviz Ağacından 2 Çekmeceli Komodin
Teklife Açık
Müzik Dolabı
Teklife Açık
Ahşap Divan
Teklife Açık
El Oyması Masif Ahşap Komodin
Teklife Açık
Fransız Tek Komodin
Teklife Açık
Tuvalet Masası Deko Tarz
Teklife Açık
Retro Raflı Dolap
Country Tarz Komodin Takımı
Ankara Mobilya Masif Sorunsuz İkili Komodin
Antika Retro Kusursuz Bakımlı Muhteşem Komodin
Komodin

Her evin başlıca ihtiyaçları arasında yer alan komodinler, rengarenk tasarımları ve ilgi çekici modelleriyle senin de evini renklendirecek. Komodinler geçmişten günümüze kadar her evde tercih edilen başlıca mobilya ürünlerinden olmuştur. Sen de evine alacağın yeni bir komodin ile hem eşyalarını yerleştirebileceğin bir dolap, çekmece vs. kazanabilir hem de şık bir görüntü sağlayabilirsin. Normal şartlarda yeni bir komodin almaya karar verdiğin zaman en büyük problem yüksek maliyetler olacaktır. Çünkü komodinler normal birçok mobilya ürününde olduğu gibi yüksek fiyatlara satılmaktadır. Bu konuda da senin yanında olmak isteyen Dekopasaj, sunmuş olduğu 2. El komodin ile uygun fiyata kolayca ulaşabilmeni sağlıyor.

Komodin almaya karar verdikten sonra dikkat etmen gereken bazı hususlar olacaktır. Bu hususları göz önüne alarak sipariş vermen halinde, hem uygun fiyatlı hem de en güzel komodine sahip olmuş olacaksın. Komodin seçiminde boyutlar ilk dikkat edilmesi gereken, en önemli hususlardan bir tanesidir. Bu sebeple evinde boş alanı hesaplayarak doğru komodini seçmelisin. Eğer gereğinden büyük komodin alırsan, bu sana avantajdan çok dezavantaj sağlayacaktır. Boyut problemini dikkat ederek çözdükten hemen sonra da renk konusuna biraz değinmek gerekiyor. Komodin modelleri arasında en popüler renklerin meşe gibi kahverengine yakın tonlar olduğunu söyleyebiliriz. Bu bahsettiğimiz rengin yanı sıra, farklı pembe, mavi gibi renklerin de tercih edilen renkler arasında olduğunu açıkça dile getirebiliriz. Renk konusunda oldukça esnek olmanız gerekiyor. Bir çok kullanıcı komodin almaya karar verdiği zaman evinin renkleriyle benzer renklerde komodin seçmeye özen göstermektedir. Bu seçimin sayesinde de, evinde yer alan diğer ürünler ile kombin yapabilir, birbirinden şık bir görünüm kazanabilirsin.

Birçok kişinin en büyük derdi ürünlerin fiyatları olmuştur. Komodin fiyatları konusunda da senin de derdin bulunuyor ise Dekopasaj’ı ziyaret etmekle çok doğru bir karar verdiğini söyleyebiliriz. Dekopasajda ürünlere göz atarken ne kadar uygun olduklarını gördüğün zaman, sen de bize bu konuda hak veriyor olacaksın. Dekopasaj içerisinde yer alan tüm ürünler sahipleri tarafından eklenmektedir. Kullanıcılar ürünler için belli bir değer biçerek sitede satışa sunuyor, eğer sen bir ürünün ondan daha az edeceğini düşünürsen de satıcıya teklif yapabiliyorsun. Satıcının teklifini kabul etmesi halinde de, yeni komodinine istediğin fiyat ile kavuşma şansını elde ediyorsun.

Ayrıca ürün sayfalarında yer alan soru cevap modülü de senin için büyük yardımcı olacaktır. Soru cevap modülü sayesinde ürün hakkında merak ettiğin noktaları satıcıya sorabilir, satıcının cevabına göre ürünü alıp almamak konusunda daha net fikir sahibi olabilirsin.

Fiyat teklif özelliği, soru cevap özelliği gibi tüm bu özellikler bir araya geldiği zaman da, vazgeçilmesi zor en uygun fiyatlı komodinler senin olacaktır. Çoğu kişi tek komodin yerine 2 komodin alarak set halinde kullanmaktadır. Bu şekil yapıldığında hem eşyaları saklamak için çekmece sayısı arttılmakta, hem de daha şık bir görüntü kazanılmaktadır. Sen de eğer çok sayıda çekmeceye ihtiyaç duyuyorsan, 2li komodin satan satıcılara göz atarak bu şekil bir tercih yapabilirsin.

Komodin seçimin sırasında sol tarafta yer alan filtreler her zaman senin yanında olacaktır. Bu filtreleme özelliği sayesinde de, komodinin rengi, komodinin malzemesi gibi çeşitli konularda ürünleri filtreleyebilirsin. Daha dar bir filtreleme ile doğru ürüne ulaşman normale oranla çok daha kolay olacaktır.

Umut ediyoruz ki kısa süre içerisinde gerçekten evine yakışacak, en uygun fiyatlı ve kaliteli komodine ulaşma şansın olacaktır.

Devamını Göster