Sepette 15000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

10000 TL-15000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

1 Gün 15 Saat 41 Dakika

Levent's Home Collection Satıcıyı Değerlendir (3 değerlendirme)

deniz deniz Bir Yıl Önce

Merhaba, Öncelikle bu ürün, bir bar taburesi olarak satılmamalıdır. Dolayısıyla ilana sadece çiçeklik yazmanız doğru bir yönlendirme olurdu. Zira ürünün ne oturak kısmı ne de ayak koyacak kısmı tabure olarak kullanıma uygundur. Bunu anlamak için usta bir mobilyacı olmaya da gerek yoktur. Ürünü iade etmedim çünkü Dekopasaj ın, ülkemizde müşteri haklarının sahipsiz olmasını fırsat bilerek ürettiği kargo ve iade politikası beni yeterince soğuttu. Çiçeklik ihtiyacım olmadığı için ürün elimde kaldı.

7 Ay Önce Levent's Home Collection | Satıcı

Merhaba ürün anladığınızın tam tersi orjinal bar taburesidir. Ciceklik olarakta kullanilabilir. Ayrıca su anda marangozlarin tatil yerlerindeki barlara antika dan esinlenerek sürekli hazirladigi modeldir. Detayli ölcüleri aciklamalari verilmis bir ürünü inceleyerek almiyorsaniz ve ürün size sağlam geliyorsa ben bunu beğenmedim diyerek sebepsiz Dekopasajda ürün iade edemezsiniz. Zaten firma bunu yapsa kimse buradan ürün satmak istemez.

Ahmet Batmaz Bir Yıl Önce

Hızlı gönderi ve sağlam paketleme için teşekkür ederim.Tablo görselde ki gibi güzel kaliteli

Bir Yıl Önce Levent's Home Collection | Satıcı

Memnuniyetiniz benim için çok değerli . Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Diğer takım tabloyuda almak isterseniz 50TL indiriminiz olacaktır. Hatırlatmanız yeterlidir. İyi bayramlar dilerim...

KEMAL GÜNDÜZ 2 Yıl Önce

Memnunum..

Bir Yıl Önce Levent's Home Collection | Satıcı

Madem memnun kaldınız beş yıldız verseydiniz benide üzmezdiniz. Acıklama ve resimlerdeki gibi ürün göndermeye dikkat ediyorum. Eksik puanlamak yerine hic puanlamazsanız bende memnun olurum.
Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0