Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

39 Gün 13 Saat 24 Dakika

Ürününü Nasıl Satmak İstersin?

Dekopasaj’da satmanın 2 kolay yolundan birini seç ve ilanını oluştur:
Evden Sat

EVDEN SAT

 • Ürün bilgileri ve fotoğraflarıyla ücretsiz ilanını oluştur
 • Ürünün satılınca nakliye ekibimiz veya PTT Kargo aracılığıyla alıcıya ulaşsın
 • Alıcıya teslimattan sonra iade talebi olmaması durumunda ödemen DekoCüzdan'a aktarılır.
EVDEN SAT
Depodan Sat

DEPODAN SAT

 • Birkaç ürün bilgisi ve fotoğrafla kısaca ücretsiz ilanını oluştur
 • Onaylanırsa ürünü depomuza kaldıralım.
 • Satılınca depomuzdan alıcısına ulaştıralım
 • Alıcıya teslimattan sonra iade talebi olmaması durumunda ödemen DekoCüzdan'a aktarılır.
DEPODAN SAT
Eğer profesyonel olarak satıyorsan, kurumsal satıcılara özel imkanlarımızı öğrenmek için   buraya   tıklayarak başvuru yapabilirsin.

Dekopasaj ikinci el mobilyanı hızlı şekilde satabileceğin kolay ve eğlenceli bir platformdur. Ücretsiz ilanını oluştur, gerisini bize bırak!

ÜCRETSİZ İLAN

Ürün bilgileri ve fotoğraflarıyla ilanını oluştur, editör ekibimiz inceleyip yayına alsın.

HIZLI SATIŞ

Ürünün kısa sürede keşfedilsin, siteden satılsın. Evde, telefonda rahatsız edenler olmasın.

ÜCRETSİZ GÖNDERİM

Ürünün satılınca, alıcısına teslimatı her durumda ücretsizdir!

GÜVENLİ TAHSİLAT

Ürününün alıcıya teslimatından sonra iade talebi olmaması durumunda ödemen DekoCüzdan'da

Uğur Şayan - ISTANBUL
Tasarım ve markası olan ürünleri seviyorum. Dekopasaj’da ürünlerimi ederleriyle, kısa sürede satabildim. Hiç tanımadığım insalara evimi açmak zorunda kalmadım. Dekopasaj randevuyla gelip ürünlerimi alıcıya ulaştırdılar. Mobilyada 2. el satışı daha kolay hale getiren başka bir platform bilmiyorum
 • Dekopasaj’da Ürün Nasıl Satılır?

  Mobilya ve ev dekorasyon ürünlerini Dekopasaj’da en zahmetsiz ve kolay yoldan satabilirsin. Satmak istediğin mobilya için tüm bilgilerini girerek ilanını oluştur, ekibimiz inceleyerek yayına alsın. Ürünün alıcıya teslimatından sonra iade talebi olmaması durumunda ödemen Dekocüzdan'da.         Dilersen konsinye hizmetimizden yararlanarak depomuzdan satabilirsin. Bu durumda fotoğraf, ölçü gibi zaman alan işlemler dahil her işi ürünü teslim aldıktan sonra biz senin yerine hallediyoruz. Senin için mobilyanı satarak, para kazanmana yardımcı oluyoruz.

 • Dekopasaj’da Hangi Ürünler Satılır?

  Dekopasaj’da ev kullanımı için üretilmiş ikinci el mobilyalar ve ev aksesuar ürünleri satılmaktadır.Elektronik ürünler, beyaz eşya, kıyafet, evcil hayvan ürünleri, spor aletleri, züccaciye ürünleri, yatak/şilte, nevresim ve hijyenik açıdan uygun olmayan ürünleri kabul edemiyoruz.

 • Gönderim Nasıl Çalışıyor?

  İlan oluşturmanın son aşamasında, bulunduğun ile ve satmak istediğin ürünün kategorisine göre gönderim seçeneklerin listelenecektir. Bazı durumlarda tek gönderim seçeneği gözükebilir. Dekopasaj Nakliye seçmen durumunda, satış sonrasındaki tüm nakliye/kargo işlemlerini senin adına biz hallediyoruz. Sattığın ürünü gerekirse demontaj işlemlerini yaparak evinden teslim alıyoruz. Satıcı olarak ekstra herhangi bir ücret ödemene gerek yok! PTT Kargo ile gönderimlerde, yine satıcı olarak herhangi bir bedel ödemezsin. Satış sonrası sana en yakın PTT kargo şubesinden sana verilecek gönderim numarası ile ürünü teslim etmen yeterli!

 • Ürünler Nasıl Fiyatlandırılır?

  Biz ürünün en hızlı şekilde satılması için mağaza fiyatının % 40 - % 60’ı arasında fiyatlandırmanı öneriyoruz.Eğer satın alırken ödediğin tutarı hatırlamıyorsan, sitemizden veya internetteki diğer mağazalardan benzer ürünlerin sıfır ve ikinci el fiyatlarıyla karşılaştırabilirsin.Unutma, doğru fiyat hızlı satış demek!

 • Ödeme Sistemi Nasıl İşliyor?

  Ürünün satıldığında alıcıdan Iyzico sistemi üzerinden ücret alınır. Nakliye sürecinde bu ücret havuz hesabımızda güvende! Ürünün alıcıya tesliminden sonra iade süresi mevcut. Herhangi bir iade talebi gelmezse, paran DekoCüzdan'a aktarılır. DekoCüzdan'da biriken bakiyeni istediğin zaman talep edebilirsin.  Ödemen, talep tarihine göre sana belirtilen tarihte sistemdeki kayıtlı banka hesabına komisyon bedeli düşülerek gönderilecektir.