İkinci El Mobilya

Dekopasaj ikinci el mobilyanı hızlı şekilde satabileceğin kolay ve eğlenceli bir platformdur. Ücretsiz ilanını oluştur, gerisini bize bırak!

ÜCRETSİZ İLAN

Ürün bilgileri ve fotoğraflarıyla ilanını oluştur, editör ekibimiz inceleyip yayına alsın.

Hızlı satış

Ürünün kısa sürede keşfedilsin, siteden satılsın. Evde, telefonda rahatsız edenler olmasın.

ÜCRETSİZ NAKLİYE

Ürünün satılınca, ücretsiz bir şekilde alıcısına ulaştıralım. Gerekiyorsa marangoz servisin bizden.

GÜVENLİ TAHSİLAT

Ürününün alıcıya teslimatından 48 saat sonra paran hesabında.

ÜYELERİMİZ DEKOPASAJ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYOR?

Tasarım ve markası olan ürünleri seviyorum. Dekopasaj’da ürünlerimi ederleriyle, kısa sürede satabildim. Hiç tanımadığım insalara evimi açmak zorunda kalmadım. Dekopasaj randevuyla gelip ürünlerimi alıcıya ulaştırdılar. Mobilyada 2. el satışı daha kolay hale getiren başka bir platform bilmiyorum…

Sıkça Sorulan Sorular

DEKOPASAJ'DA ÜRÜN NASIL SATILIR?
İlanı, ürününü dilersen evinden, dilersen konsinye hizmetlerinden faydalanarak Dekopasaj'ın deposundan satmak üzere oluşturabilirsin.  Evden Sat:  Ücretsiz ilanını kolayca oluştur. Ekibimiz ilanı incelesin. Gerekiyorsa bazı düzenlemeleri yapalım ya da gerekli yönlendirmeler e-posta ile tarafına iletilsin. Ürünün satıldığında onu ister Dekopasaj'ın nakliye ekibiyle ücretsiz, ister kendi olanaklarınla alıcıya ulaştır. Alıcı ürününü teslim aldıktan sonra 48 saat içinde iade etmediği takdirde ödemen sistemde kayıtlı olan hesabına aktarılır. 'Evden sat' sistemiyle  satılan ürünlerde satış fiyatı üzerinden %25 oranında hizmet bedeli alınır. Depodan sat:  Evinde hemen yer açmak istiyorsan, basitçe bir ilan oluştur ve onaya gönder. Ekibimiz seninle iletişime geçsin. Ürünü güvenli bir şekilde teslim alarak Dekopasaj'ın deposuna kaldıralım. Burada en doğru şekilde fotoğraflanan ürünün için etkili ve eksiksiz bir ilan oluşturulsun. Dekopasaj, konsinye hizmetini kullanarak sattığın üründen %50 oranında hizmet bedeli alır.
NAKLİYE NASIL ÇALIŞIYOR?
Nakliye için iki seçenek sunuyoruz: Ürünü Dekopasaj'’ın kendi nakliye ekibi güvencesiyle ücretsiz gönderebilirsin. Ya da kendi olanaklarınla, dilediğin bir nakliye şirketiyle gönderimi gerçekleştirebilirsin. Bu durumda nakliyat/ kargo ücreti sana ait oluyor. Kendi gönderi sağladığın durumda teslimat durumunu takip etmeli ve teslimat adresine ulaştığından emin olmalısın. Ürünün nakliyesi esnasında başına bir şey gelmesi durumunda Dekopasaj maddi hasar ve kayıplardan sorumlu değildir. Bizden uyarması.
ÜRÜNLER NASIL FİYATLANDIRILIR?
Ürünün satış fiyatını ilan oluştururken sen belirliyorsun. Önerimiz ürünün 2.el piyasa fiyatlarına uygun ve hızlı satılabilmesi için ürünü piyasadaki 1. el, orijinal satış fiyatının %40'ı ile %60'ı arasında fiyatlandırıp satışa çıkarman. Editör ekibimiz ilanını incelerken fiyatlandırma konusunda yardımcı olacaktır.
ÖDEME SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?
Dekopasaj ödemeyi alıcıdan tahsil edip, ürün teslimat onayı geldikten sonra iade talebi için ayrılan 48 saatlik süreyi bekler. Ödeme, ürün iade talep süresi (teslimattan sonra 48 saat) dolduktan sonra, Dekopasaj'ın komisyonu kesilerek satıcının hesabına iletilir. Ödemenin yapılabilmesi için profilinde isim, soyisim ve IBAN numarasının kayıtlı olması gerekmektedir. Banka bilginin kaydını profil menüsündeki 'Bilgilerim' sekmesinden yapabilirsin.
ALICILARLA NASIL İLETİŞİM KURABİLİRİM?
İlanının 'Yorumlar' kısmında, alıcılardan gelen yorumları ve soruları okuyabilir, dilediğine cevabını aynı bölümden yazarak, yollayabilirsin. Ancak kişisel iletişim bilgileri paylaşmak sistem tarafından engellenmektedir. Ürünle ilgili işlemler Dekopasaj üzerinden ilerlemektedir.

Dekopasaj’da satmanın 2 kolay yolundan birini seç ve ilanını oluştur:

Evden sat
Depomuzdan sat
  • Birkaç ürün bilgisi ve fotoğrafla kısaca ücretsiz ilanını oluştur
  • Onaylanırsa ürünü depomuza kaldıralım. Satılınca depomuzdan alıcısına ulaştıralım
  • Alıcıya teslimattan 48 saat sonra ödemen hesabına gelsin