Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük İndirim Günleri: Tüm ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 10 Saat 18 Dakika

Ürününü Nasıl Satmak İstersin?

Dekopasaj’da satmanın 2 kolay yolundan birini seç ve ilanını oluştur:
Evden Sat

EVDEN SAT

 • Ürün bilgileri ve fotoğraflarıyla ücretsiz ilanını oluştur
 • Ürünün satılınca nakliye ekibimiz adresinden alarak alıcısına ulaştırsın
 • Alıcıya teslimattan 48 saat sonra ödemeni talep et
EVDEN SAT
Depodan Sat

DEPODAN SAT

 • Birkaç ürün bilgisi ve fotoğrafla kısaca ücretsiz ilanını oluştur
 • Onaylanırsa ürünü depomuza kaldıralım.
 • Satılınca depomuzdan alıcısına ulaştıralım
 • Alıcıya teslimattan 48 saat sonra ödemeni talep et
DEPODAN SAT
Eğer profesyonel olarak satıyorsan, kurumsal satıcılara özel imkanlarımızı öğrenmek için   buraya   tıklayarak başvuru yapabilirsin.

Dekopasaj ikinci el mobilyanı hızlı şekilde satabileceğin kolay ve eğlenceli bir platformdur. Ücretsiz ilanını oluştur, gerisini bize bırak!

ÜCRETSİZ İLAN

Ürün bilgileri ve fotoğraflarıyla ilanını oluştur, editör ekibimiz inceleyip yayına alsın.

HIZLI SATIŞ

Ürünün kısa sürede keşfedilsin, siteden satılsın. Evde, telefonda rahatsız edenler olmasın.

ÜCRETSİZ NAKLİYE

Ürünün satılınca, ücretsiz bir şekilde alıcısına ulaştıralım. Gerekiyorsa marangoz servisin bizden.

GÜVENLİ TAHSİLAT

Ürününün alıcıya teslimatından 48 saat sonra ödemeni talep edebilirsin.

Uğur Şayan - ISTANBUL
Tasarım ve markası olan ürünleri seviyorum. Dekopasaj’da ürünlerimi ederleriyle, kısa sürede satabildim. Hiç tanımadığım insalara evimi açmak zorunda kalmadım. Dekopasaj randevuyla gelip ürünlerimi alıcıya ulaştırdılar. Mobilyada 2. el satışı daha kolay hale getiren başka bir platform bilmiyorum
 • Dekopasaj’da Ürün Nasıl Satılır?

  Mobilya ve ev dekorasyon ürünlerini Dekopasaj’da en zahmetsiz ve kolay yoldan satabilirsin. Satmak istediğin mobilya için tüm bilgilerini girerek ilanını oluştur, ekibimiz inceleyerek yayına alsın. Ürünün alıcıya teslimatından 48 saat sonra ödemeni talep edebilirsin. Dilersen konsinye hizmetimizden yararlanarak depomuzdan satabilirsin. Bu durumda fotoğraf, ölçü gibi zaman alan işlemler dahil her işi ürünü teslim aldıktan sonra biz senin yerine hallediyoruz. Senin için mobilyanı satarak, para kazanmana yardımcı oluyoruz. Şu an için yalnızca İstanbul ve Ankara illerinden satış hizmetimiz bulunmaktadır.

 • Dekopasaj’da Hangi Ürünler Satılır?

  Dekopasaj’da ev kullanımı için üretilmiş ikinci el mobilyalar ve ev aksesuar ürünleri satılmaktadır.Elektronik ürünler, beyaz eşya, kıyafet, evcil hayvan ürünleri, spor aletleri, züccaciye ürünleri, yatak/şilte, nevresim ve hijyenik açıdan uygun olmayan ürünleri kabul edemiyoruz.

 • Nakliye Nasıl Çalışıyor?

  İlan oluştururken Dekopasaj halletsin seçeneğini seçmen durumunda, satış sonrasındaki tüm nakliye/kargo işlemlerini senin adına biz hallediyoruz. Sattığın ürünü gerekirse demontaj işlemlerini yaparak evinden teslim alıyoruz. Satıcı olarak ekstra herhangi bir ücret ödemene gerek yok!

 • Ürünler Nasıl Fiyatlandırılır?

  Biz ürünün en hızlı şekilde satılması için mağaza fiyatının % 40 - % 60’ı arasında fiyatlandırmanı öneriyoruz.Eğer satın alırken ödediğin tutarı hatırlamıyorsan, sitemizden veya internetteki diğer mağazalardan benzer ürünlerin sıfır ve ikinci el fiyatlarıyla karşılaştırabilirsin.Unutma, doğru fiyat hızlı satış demek!

 • Ödeme Sistemi Nasıl İşliyor?

  Ürünün satıldığında alıcıdan Iyzico sistemi üzerinden ücret alınır. Nakliye sürecinde bu ücret havuz hesabımızda güvende! Ürünün alıcıya tesliminden sonra alıcının 48 saatlik bir iade süresi mevcut. 48 saat içinde herhangi bir iade talebi gelmezse, bu sürenin sonunda paranı hesabına aktarmak için talep oluşturabilirsin. Ödemen, bireysel satıcılar için 2 ila 5 iş günü, kurumsal satıcılar için 10 ila 15 iş günü içinde sistemdeki kayıtlı banka hesabına komisyon bedeli düşülerek gönderilecektir.