%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

2 Gün 4 Saat 10 Dakika

Sonuçları Filtrele

Sandık

Listelenen ürün sayısı : 106
Kullanılmış - 75 x 42 x 45 cm Kullanılmış

Sandık

6.500 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 110 x 50 x 60 cm Kullanılmış

Dekoratif antika sandık

900 TL
Yeni gibi - 89 x 51 x 61 cm Kullanılmış

Oymalı ahşap sandik

300 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 29 x 18 x 18 cm Kullanılmış

Ahşap, kilim sandık

350 TL
Kullanılmış - 60 x 35 x 40 cm Kullanılmış

Sandık

940 TL
Kullanılmış - 12 x 10 x 12 cm Kullanılmış

Sandık

125 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 60 x 82 x 56 cm Kullanılmış

Özel yapım puflu sandık

650 TL
Eskice - 89 x 44 x 56 cm Kullanılmış

Eskilerden masif ceviz sandik.

320 TL
Teklife Açık
2
Kullanılmış - 90 x 47 x 53 cm Kullanılmış

Ceviz & karaağaç sandık

1.600 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 21 x 30 x 19 cm Kullanılmış

Kumbara ahşap ceviz

389 TL
Teklife Açık
1
Kullanılmış - 44 x 100 x 50 cm Kullanılmış

Sandık deri üzeri pirinç kakma

2.949 TL
Kullanılmış - 35 x 20 x 12 cm Kullanılmış

Tornado malzeme sandığı

300 TL
Kullanılmış - 38 x 25 x 27 cm Kullanılmış

Ahsap sandik

650 TL
Kullanılmış - 12 x 7 x 18 cm Kullanılmış

Vintage kucuk sandik

800 TL
Kullanılmış - 30 x 18 x 20 cm Kullanılmış

Fransız sandık

1.250 TL
Kullanılmış - 57 x 32 x 32 cm Kullanılmış

Metal işlemeli ağır sandık

2.000 TL
Yeni gibi - 18 x 13 x 34 cm Kullanılmış

Cekmeceli taki kutusu

450 TL
Eskice - 50 x 45 x 1 cm Kullanılmış

Antika sandık

800 TL
Teklife Açık
2
Yeni gibi - 90 x 80 x 50 cm Kullanılmış

Ceviz el işçiliği sandık

1.000 TL
Teklife Açık
2
Kullanılmış - 49 x 28 x 30 cm Kullanılmış

Ahşap sandık

300 TL
Yeni gibi - 95 x 50 x 58 cm Kullanılmış

%100 el oyması ceviz sandık

4.600 TL
Yeni gibi - 95 x 50 x 58 cm Kullanılmış

%100 el oyması ceviz sandık

4.600 TL
Kullanılmış - 25 x 18 x 28 cm Kullanılmış

En az 20 yıllık sandık

599 TL
Kullanılmış - 50 x 50 x 45 cm Kullanılmış

Fuşya sandıklı puf

200 TL
Yeni gibi - 36 x 21 x 26 cm Kullanılmış

Tasarım ahşap sandık, kendi tasarımım boyası yeni kurudu

120 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 40 x 35 x 46 cm Kullanılmış

Tasarım ahşap sandık, kendi tasarımım boyası yeni kurudu

200 TL
Kullanılmış - 63 x 30 x 29 cm Kullanılmış

Zarif hattat sandık

1.450 TL
Teklife Açık
2
Kullanılmış - 103 x 53 x 63 cm Kullanılmış

El yapımı sandık

950 TL
Yeni gibi - 96 x 51 x 55 cm Kullanılmış

8 köşe sandık ceviz

2.250 TL
Kullanılmış - 89 x 49 x 51 cm Kullanılmış

Mdf çeyiz sandığı

350 TL

Sandık

Sandık Modelleri

 

Eşyalarını güvenle saklamanı sağlayan sandıklar, neredeyse her evde kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar birçok amaca özel olarak üretilen sandık modelleri günümüzde de her dekorasyona uygun şekilde tasarlanıyor. Sandık içerisinde mevsimlik eşyalarını evinizde dağınıklık olmadan düzenleyebileceğin gibi çeyiz sandıkları ile çok daha özel günlerin için dekoratif ürünlere de sahip olabilirsin.  

 

Sandıkların farklı amaçlara uygun birçok tasarımı bulunuyor. İçerisinde daha değerli eşyalarını saklayacaksan alacağınız sandıkları, kapağında kilit olan modeller arasından seçebilirsin. Evin hem dekoratif yönünü ortaya çıkaracak hem de eşyalarınızı saklamanda yardımcı olacak modeller istiyorsan, farklı birçok malzemeden üretilen sandık modellerinden tarzınıza uygun olanı tercih edebilirsin. Sandık modelleri genellikle ahşap malzemelerden üretilmektedir. Bu nedenle evinde kullandığın diğer mobilyalar kadar dayanıklı olan bu sandıkları, yıllarca kullanabilirsin.  

 

Çeyiz Sandıkları  

 

Tasarım açısından çok daha pratik olan sandık modelleri, geçmişten günümüze kadar taşınabilir saklama araçları olarak kullanıyor. Değerli eşyaların taşınmasında sıklıkla tercih edilen bu ürünleri, çeyizlerin saklanmasında da tercih edebilirsin. Çeyiz sandığı modelleri genellikle ahşap ürünlerden üretilmiştir. Tasarımın daha dikkat çekici ve özel olması için bu sandıklar çeşitli dokuma kumaşlar, iplikler, taşlar ve takılar ile süslenmektedir. Böylece çeyizlerini sergileyebileceğin, en az çeyizlerin kadar dikkat çekici sandık modelleri kullanabilirsin. Çeyiz sandıkları, amacına uygun kullanıldıktan sonra da evinde sergileyebileceğin ürünlerden bir tanesidir. Böylece yatak odanın bir köşesinde hem eşyalarını saklamak hem de dekorasyonunu güçlendirmek için sandıklara başvurabilirsin. 

 

Çeyiz sandıklarında pek bilinmese de değerli eşyaların saklanması için gizli bölmeler bulunmaktadır. Bu sayede çeyizlerini sergileyeceğin bu dekoratif sandık modelleri aynı zamanda düğünden kalan altın ve değerli eşyalarını saklamanda da yardımcı oluyor. Çeyiz sandıklarının yüzlerce farklı tasarımı bulunuyor. Kendine uygun sandık modelleri için internet üzerinde yapacağın birkaç saatlik araştırma ile sen de kendi tarzınıza uygun modellere erişebilirsin. Çeyiz sandıklarının daha açık renkler ve kumaşlar ile süslenmiş sade modelleri olduğu gibi gösterişi daha çok seven kişiler için el işçiliği ile üretilmiş taşlı ve simli modelleri de bulunuyor. Sandık denildiği zaman aklımıza genellikle dikdörtgen saklama araçları geliyor. Ancak gelişen tasarım teknolojileri ile birlikte özellikle çeyiz sandıklarında farklı motiflere ve tasarımlara da yer veriliyor. Bu sayede sadece klasik, dikdörtgen tasarımlara değil aynı zamanda oval, yuvarlak ve kare çeyiz sandığı modellerine de sahip olabilirsin. Son zamanlarda üretilen çeyiz sandıklarının daha gelişmiş ve açılabilir tasarımları bulunan modellerine de kolayca ulaşabilmek mümkün. Bu sayede sadece çeyizlerini depolamak yerine ihtiyacın olduğu durumlarda makyaj masasına dönüşen, ayaklı çeyiz sandığı modellerini de tercih edebilirsin. 

 

Sandık fiyatları genel olarak ürünün üzerindeki işçiliğe ve sandıkta kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Kendinize daha uygun fiyatlı sandık modelleri arıyorsan, sade olan modelleri tercih edebilirsin. Daha sade çeyiz sandıklarında, işçilik diğer ürünlere göre daha az olduğu için ürünlerin fiyatı da düşmektedir. Ancak tasarımı ile göz kamaştıran, üzerinde farklı birçok işçiliğin olduğu çeyiz sandığı modelleri, diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyatları ile dikkat çekiyor. Düğün masraflarına ek olarak çeyiz sandığı gibi ürünleri satın alırken yüksek fiyatlara maruz kalmak istemiyor, ancak çok daha kaliteli ürünler arıyorsan ikinci el sandık modelleri arasından seçim yapabilirsin. Sen de hayalindeki çeyiz sandığına ikinci el avantajı ile çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsin. İnternet ortamının gelişmesi ile ikinci el sandık satın almak istiyorsan tek tek mağaza gezmene de gerek yok. Dilediğin 2. el sandık modelini internet üzerinden satın alabilirsin. 

 

Dekoratif Sandıklar 

 

Dekoratif sandık modelleri, ev dekorasyonunun tamamlayıcıları olarak karşımıza çıkıyor. Sen de yatak odanda hem eşyalarını saklayabileceğin hem de ev dekorasyonunu tamamlayacak ürünler kullanmak istiyorsan dekoratif sandık modellerine yönelebilirsin. Dekoratif sandık modellerinin farklı birçok çeşidi bulunuyor. Böylece her ev tasarımına uygun sandık modellerine rahatlıkla ulaşma imkanı da sunuluyor. Genellikle yatak odalarında tercih edilen sandıkları, farklı tasarım ve renklerde tercih ederek, oturma odası ve mutfakta da rahatça kullanabilirsin. Yatak odasında kullanacağın sandık modellerinde dikkat etmen gereken en temel nokta, sandığın renk ve motiflerinin yatak odanla uyumlu olmasıdır. Her ne kadar beğenip almış olsan da yatak odanla uyumlu olmayan sandık modelleri odanda sırıtacaktır. Yatak odanda daha modern bir tasarım hakimse, alacağın sandık modellerinin de bu tasarımı desteklemesi gerekiyor. 

 

Modern tasarıma sahip yatak odalarında genel olarak ahşap ve koyu renkte sandıklar tercih edilmektedir. Bu sayede evinin dekorasyonunu destekleyebilir, yatak odana estetik bir zevk katabilirsin. Ahşabın görüntüsünden hoşlanmıyorsan, deri ya da kumaş ile kaplanmış sandık modellerini de tercih edebilirsin. Beğendiğin tarz sandığı 2. el sandık modelleri arasından seçebilirsin. Sandıklarda ahşap modeller çok uzun yıllardır kullanıldığı için ikinci el sandık modelleri arasında dilediğini bulup satın alabilirsin. 

 

Sandıkların Doğru Kullanımı  

 

  • Nem ve rutubet ürünü dış etkenlere karşı korumalısın  

  • Kullanım talimatlarına uymalısın  

 

Sandıklar genel olarak ahşap malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bu nedenle alacağınız ürünleri doğru kullandığından emin olmalı ve ürünü dış etkenlere karşı korumalısın. Ahşap ürünler, nem ve rutubet gibi dış etkenlerden oldukça kolay etkilenen ürünlerdir. Bu nedenle satın aldığın sandığı rutubetli ortamlarda bekletmen, ahşabın zamanla rutubete bağlı olarak küflenmesine ya da çeşitli yerlerinin çatlamasına neden olacaktır.  

 

Her ne kadar dış etkenlere karşı dikkatli davranmış olsan da sandıkları temizlerken ağır temizleyiciler kullanman da ahşabın daha kolay deforme olmasına neden olacaktır. Bu nedenle evinde kullandığın ahşap sandıkların temizliğini nemli bez ya da sabunlu bez kullanarak yapmanız gerekiyor. Çamaşır suyu ve benzeri temizlik malzemeleri, ahşabın yapısını bozarak çok daha kolay yıpranmasına neden olmaktadır. 

 

 

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0