%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

2 Gün 3 Saat 6 Dakika

Sonuçları Filtrele

Portmanto

Listelenen ürün sayısı : 32
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 40 x 90 x 188 cm Kullanılmış

Portmanto

600 TL
Yeni gibi - 175 x 40 x 210 cm Kullanılmış

Beyaz&meşe renkli, portmanto modelimiz 33

2.000 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 100 x 200 x 60 cm Kullanılmış

İkea dolao

850 TL
Kullanılmış - 51 x 208 x 139 cm Kullanılmış

Aynalı partmanto

1.000 TL
Teklife Açık
2
Eskice - 34 x 122 x 204 cm Kullanılmış

Aynalı vestiyer

140 TL
Kullanılmış - 80 x 80 x 190 cm Kullanılmış

Ahşap portmanto

200 TL
Teklife Açık
5
Eskice - 40 x 127 x 205 cm Kullanılmış

Lace portmanto

617 TL
Kullanılmış - 85 x 40 x 205 cm Kullanılmış

Portmanto

1.400 TL
Kullanılmış - 123 x 45 x 200 cm Kullanılmış

Pirinç beyaz portmanto

1.800 TL
Kullanılmış - 105 x 45 x 200 cm Kullanılmış

Aynali ayakkabılık askılık portmanto

650 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 100 x 35 x 190 cm Kullanılmış

portmanto

145 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 120 x 190 x 10 cm Kullanılmış

Temiz portmanto

1.100 TL
Teklife Açık
4
Kullanılmış - 120 x 40 x 200 cm Kullanılmış

Tepehome portmanto

550 TL
Teklife Açık
2
Kullanılmış - 90 x 33 x 185 cm Kullanılmış

Vintage 90'lardan portmanto

750 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 162 x 42 x 240 cm Kullanılmış

büyük boy portmanto vestiyer

1.000 TL
Kullanılmış - 120 x 40 x 190 cm Kullanılmış

Port manto

625 TL
Teklife Açık
5
Kullanılmış - 85 x 27 x 200 cm Kullanılmış

Tonet acik portmanto

2.900 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 110 x 32 x 180 cm Kullanılmış

Portmanto

270 TL
Teklife Açık
5
Kullanılmış - 46 x 57 x 210 cm Kullanılmış

Aynalı portmanto

250 TL
Yeni gibi - 90 x 40 x 175 cm Kullanılmış

Happinnes aynalı vestiyer - beyaz / ceviz

1.094 TL
Kullanılmış - 98 x 37 x 205 cm Kullanılmış

90'lardan klasik model portmanto

360 TL
Teklife Açık
4
Yeni gibi - 110 x 38 x 225 cm Kullanılmış

Ahşap vestiyer

2.400 TL
Teklife Açık
3
Yeni gibi - 142 x 38 x 200 cm Kullanılmış

Ahşap vestiyer

2.800 TL
Kullanılmış - 130 x 35 x 210 cm Kullanılmış

antika portmanto

3.150 TL
Yeni gibi - 100 x 38 x 193 cm Kullanılmış

Portmanto

1.100 TL
Kullanılmış - 50 x 50 x 190 cm Kullanılmış

Fortmanto

400 TL
Yeni gibi - 120 x 45 x 185 cm Kullanılmış

Neşe aynalı sürgülü portmanto

1.100 TL
0814B6E7-6EA6-4381-B316-7EEA049B88BC
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 195 x 38 x 245 cm Kullanılmış

Ahşap portmanto-ayakkabılık

2.500 TL
Kullanılmış - 64 x 45 x 204 cm Kullanılmış

Antika Maviş Çini Motifli Masif Vintage Portmanto Dolap

499 TL
Kullanılmış - 175 x 33 x 242 cm Kullanılmış

Özel yapım portmanto

2.000 TL

Portmanto

Portmanto Modelleri ve Kullanım Önerileri

Portmantolar, genellikle her evde, evin giriş kapısının hemen kenarında bulunmaktadır. Portmantolar çoğu zaman mont ve hırka gibi kıyafetlerin ve ayakkabıların depolanmasında kullanılsa da ev dekorasyonunun büyük bir parçasını oluşturur. Mobilyalarınız ve evinizin genel havasına uygun 2. el portmanto modelleri sayesinde siz de evinizdeki modern havayı destekleyebilirsiniz. Peki portmanto modelleri nelerdir, portmanto alırken nelere dikkat edilmelidir?

Her Evin Tamamlayıcıları, Portmantolar

Portmantolar, evin girişinden itibaren tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Görüntü olarak çeşitli avantajlar sunan portmantoların, depolama açısından da büyük avantajları bulunuyor. Portmantolar genel olarak mont, hırka ve çeşitli aksesuarların depolanmasında kullanılmaktadır. Bununla birlikte eve gelen misafirlerin bu tarz eşyaları da portmantolara asılmaktadır. Portmantoların alt bölümlerinde ise çeşitli raf, çekmece ve kapaklı bölmeler bulunuyor. Bu bölmeler ise sık kullanılmayan ayakkabıların depolanması için oldukça uygundur. Tüm bu işlevi görmesi için 2. el portmanto tercih edebilirsin. 

Gelişen tasarım teknolojisi sayesinde, portmantolar da artık özellikle geniş ailelere yüksek depolama alanı sunuyor. Geçmişte portmanto rafları genel boyutlarda tasarlanırken artık kullanacak ailenin isteklerine özel de tasarlanabilir. Bununla birlikte düşük alanda yüksek depolama hacmi sunması için özel tasarım portmanto modelleri de bulunuyor. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza uygun portmanto modelleri sayesinde hem evinizin şıklığını destekleyebilir hem de yüksek depolama hacmi kazanabilirsiniz. Tüm bunları 2. el portmanto modellerinden biriyle de yapabilirsin. 

Portmantolar farklı tarzlarda üretilebiliyor. Yaygın olarak kullanılan portmanto modelleri ahşap malzemeden yapılan ve modern görünümlü portmantolardır. Ahşap portmantolar hem evdeki sıcak ortamı destekliyor hem de doğal havası sayesinde ferahlık katıyor. Kullandığınız mobilyaların renk yoğunluğuna göre birbirinden farklı onlarca çeşit renk arasından dilediğin rengi de tercih etme şansın bulunuyor. 

Gömme portmantolar ise daha dar yüzey alanına sahip evlerde tercih ediliyor. Bu sayede dışarıdan bakıldığında sadece kapakları görülen portmantolar, kullanıcılara geniş depolama hacmi sunuyor. Gömme portmantolar sayesinde evinizde portmantoların kapladığı alandan da tasarruf edebilirsin. Portmanto fiyatları ise türüne ve üretiminde kullanılan malzemelere göre farklılık göstermektedir. 

Portmanto Kullanım Önerileri

Portmantolar, gömme ve dolaplı olmak üzere farklı çeşitlere sahiptir. Dolaplı portmanto modelleri, kullanıcılara çok daha geniş depolama alanı sunarlar. Ancak bu modeller, hacim olarak da diğer modellerden daha fazla yer kaplar. Bu nedenle evin giriş kısmında geniş bir alan yoksa alanı oldukça fazla küçültecektir. Ancak yer sorunu yoksa hem evin daha düzenli görünmesi hem de aynı ortamda daha çok eşya depolanması için bu modelleri tercih edebilirsin. Dolaplı portmanto modellerinin birçoğunda ayna da bulunmaktadır. Bu sayede kullandığın portmanto aynı zamanda evden çıkarken kendinize son bir bakış atmanızı sağlayan aynayı da barındırıyor.

Evde daha dar bir kullanım alanı varsa, gömme portmanto modellerini tercih edebilirsin. Gömme modeller diğer türlere kıyasla daha az alan kaplamaktadır. Böylece evin girişi olduğundan daha havadar görünmesini sağlayabilirsin. Aynı zamanda gömme portmanto modelleri geniş depolama alanı sayesinde hem ayakkabılarını hem de birçok mont ve paltoları saklama avantajı sunuyor.

Evin modern havasını desteklemek istiyorsan, sürgülü portmantolar tam size göre bir seçenek olacaktır. Sürgülü portmantolar diğer modellere göre daha modern görünmekle birlikte, sürgülü kapağında ayna olan modeller aynı zamanda kendi başına oldukça dikkat çekici mobilyalardır. Sürgülü portmanto modelleri genel olarak ahşap malzemelerden üretilmiş olsa da metal ya da benzeri renklerde detayları olan modeller de bulunuyor. Sürgülü portmantoların en sevilen renkleri ise siyah ve koyu kahve gibi koyu renk tonlarıdır. Ancak daha mat ve pudra tonlarında olan modelleri de üretiliyor. Bu modellerin kapaklarının dışa açılmak yerine sürülerek açılması, dar hollerde bile verimli kullanılmasını sağlıyor. Sürgülü portmanto fiyatları ise diğer modeller ile benzer şekildedir. Bu nedenle yüksek verimlilik almak için daha yüksek fiyatlar ödemene gerek kalmaz. 

Portmanto Fiyatları

Portmantolar genel olarak ahşap malzemeden üretilmektedir. Bu yüzden fiyatları kullanılan ağacın türüne göre değişmektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve portmanto üzerinde yapılan işlemler fiyatları etkileyen detaylar arasında yer alıyor. Aynalı portmanto modelleri ise diğer türlerden biraz daha maliyetli ürünlerdir. Portmanto satın alırken, yüksek fiyatlar ödemek istemeyen kişiler ikinci el portmanto modelleri tercih ediyor. İkinci el portmantolar diğer modellere kıyasla daha uygun fiyatlarla aynı işlevi kullanıcılara sunuyor. 

İkinci el portmanto fiyatları ise genel olarak sıfır ürünlerden daha düşüktür. Ancak alacağın portmantonun yüksek kalite olması halinde, sıfır ancak daha düşük kalite ürünlerden daha pahalıya gelebiliyor. Ancak genel olarak ikinci el portmanto satın almayı tercih ederek daha uygun fiyat avantajlarından yararlanırsın.  

Portmanto Alırken Nelere Dikkat Edilir

Portmantolar genel olarak evin giriş kapısına yakın, hol gibi bölgelerde kullanılmaktadır. Bu nedenle holün yaşam alanını aşırı kısıtlayıcı modellerin tercih edilmemesi gerekiyor. Dar hole sahip bir evde yaşıyorsan, gömme portmantoları tercih etmen kullanım açısından size avantaj sunacaktır.

Dar holler için tercih edebileceğin bir diğer portmanto çeşidi ise sürgülü portmantolardır. Sürgülü portmantoların kapakları, normal kapaklar gibi dışa doğru değil, yan kısımlara doğru sürülerek açılmaktadır. Bu nedenle portmantonun içinden bir şey alırken kapakları kaydıracağın için, kapakların açılması dar alanlarda bir sorun yaratmayacaktır.

Depolama alanı, portmanto seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta. Mont, hırka gibi kıyafetler ve ayakkabılar için daha fazla depolama alanına sahipsen, almayı planladığın portmantonun da buna göre daha geniş olması gerekiyor. Daha küçük portmanto modelleri tercih etmen halinde eşyaların portmantoya sığmayacak ve depolama için farklı alanlar aramana neden olacaktır.

Portmantolar farklı birçok renk ve stil seçenekleri sunan mobilyalar arasında yer alıyor. Evinin genel havasına uygun portmanto modelleri seçmen bu kapsamda oldukça kolay. Sana, evinde kullandığın diğer dolap ve mobilyalar ile renk ve tarz uyumu sunan portmanto modellerini tercih ederek ortamın tarzını destekleyebilirsin. Evde siyah ve diğer koyu tonlarda tercih edebileceğin farklı birçok modern portmanto modeli bulunuyor. Tarzınıza göre klasik ya da geleneksel tarzda portmanto modellerini de değerlendirebilirsiniz.

Portmanto seçiminde dikkat edilmesi gereken son nokta ise mobilyanın işlevselliğidir. Evinizde misafirlerinizin mont ve hırkalarını da depolamak için portmanto tercih edecekseniz, portmantonun hem kapaklı hem de kapaksız askılıkları olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece, misafirlerinizin montlarını portmantonun kapağı olmayan askılıklarına asabilir, misafirlerinizin evinizden çıkarken kıyafetlerini daha rahat almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu tarz portmantolar kullanıcılara çok daha geniş depolama alanı sunuyor. Böylelikle evin depolama sorunlarını da çözebilirsin.

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0