Sepette 5000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

5000 TL Altı Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Sepette 5000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden, 5000 TL Altı Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Kalan Süre

2 Gün 11 Saat 24 Dakika

Plastik Dolap

Listelenen ürün sayısı : 1
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

Plastik Dolap

Listelenen ürün sayısı : 1
Teklife Açık
2
Kullanılmış - 27 x 16 x 41 cm Kullanılmış

Retro su bidonu

500 TL%12
440 TL

Plastik Dolap

Evindeki Pratik Çözümler için Plastik Dolaplar 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, evin farklı alanlarında kullanılan ve pratik depolama alanı sunan çeşitli dolap modelleri ahşap yerine plastik malzemelerden üretilmeye başladı. Plastik dolap modelleri evin her alanında kullanılabilen yapıları sayesinde özellikle dar alana sahip evler için vazgeçilmez mobilyalar arasında yer alıyor. Sen de ister oturma odası ve mutfakta isterse banyoda ya da yatak odasında kullanabileceğin farklı plastik dolap çeşitleri sayesinde hem dekorasyonunu geliştirebilir hem de evinde çeşitli ürünler için ek depolama alanları oluşturabilirsin. İkinci el plastik dolaplarla da ihtiyacını karşılayabilirsin.

Plastik dolap fiyatları ise genel olarak diğer mobilyalardan daha uygun seçenekleri ile dikkat çekiyor. Bu sayede sen de evindeki tüm dolap ihtiyaçlarını çok daha uygun fiyatlar ile karşılayabilirsin. 2. el plastik dolap ürünleri ile daha az para harcayarak dilediğin ürüne sahip olabilirsin. Birden fazla plastik dolap ihtiyacın varsa, tüm dolapları satın almak için ikinci el plastik dolap seçeneklerini de gözden geçirebilirsin. 

İkinci el plastik dolap modelleri genel olarak kullanışlı formları ve dikkat çekici tasarımlarının yanı sıra çeşitli fiyat avantajları ile de tercih edilmektedir. Peki, plastik dolaplar kullanılırken nelere dikkat edilmelidir, plastik dolaplar evin hangi odasında nasıl kullanılmalıdır?

Mutfaktaki Pratik Yardımcınız

Günümüzde mutfaklar genel olarak evin en küçük odalarından biridir. Her ne kadar küçük olsa da kahvaltı ve akşam yemekleri ile birlikte evin en çok kullanılan alanları arasında da yer alıyor. Evinizin mutfak bölümü, olması gerektiği kadar geniş değilse burada kullandığın mobilyaların da pratik çözümler sunması gerekiyor. 

Mutfak dolapları genellikle mutfakta kullanılan tüm aletleri depolamak için yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle buzdolabında depolanmayacak patates ve benzeri sebzelerin depolanmasında ek alanlara ihtiyaçlar duyuluyor. Aynı zamanda mutfakta sık kullanılmayan aletlerin depolanmasında da dolaplar ve çekmeceler yetersiz kalıyor. 

Plastik dolap modelleri bu noktada karşımıza çıkıyor. Sen de mutfağında verimli olarak kullanamadığın alanlarda çeşitli plastik dolaplar kullanarak mutfağında ek depolama alanları elde edebilirsin. Bu sayede mutfakta sık kullanmadığın aletleri ve sebzeleri depolayabileceğin alanlar yaratabilirsin. Mutfak için kullanmayı planladığı dolabı 2. el plastik dolap modelleri arasından tercih edebilirsin. 

Mutfaklarda kullanılan plastik dolaplar genellikle mutfağın bir köşesine yerleştirilmektedir. Plastik dolapları nasıl kullanabileceğin hakkında bir fikrin yoksa, içerisine mutfakta sıklıkla kullanmadığın eşyaları yerleştirerek başlayabilirsin. Mutfaklar için üretilen plastik dolap çeşitleri genellikle birkaç adet geniş raftan oluşan dolaplardır. Bu dolapların üst çekmecelerine streç film, folyo ve çeşitli malzemeleri yerleştirerek ihtiyacın olduğu zaman kolaylıkla erişebileceğin bir yerde depolayabilirsin. Bunun yanı sıra diğer sebze ve meyveler ise dolapların alt çekmecelerine yerleştirilmektedir. Böylece tüm çekmecenin ağır sebzeler ile doldurulması yük dağılımını olumsuz etkilemeyecek ve plastik dolabını uzun yıllar boyunca kullanabileceksin. 

Plastik dolaplar her ne kadar diğer mobilyalara kıyasla uygun fiyatları ile dikkat çekse de birden fazla alacağın zaman fiyatları bütçeni zorlayacak seviyelere çıkabiliyor. Bu nedenle birden fazla plastik dolap alacağın zaman, ikinci el ürünleri tercih ederek fazladan fiyat avantajları elde edebilirsin. İkinci el plastik dolap modelleri genel olarak diğer ürünler ile aynı dayanıklılık ve konfora, çok daha uygun fiyatlar ile sahip olmanı sağlayacaktır.

Banyolarda İşlevselliğin Adresi 

Plastik dolapları kullanabileceğin bir diğer alanlar ise banyolardır. Banyolarda genel olarak havlu ve benzeri eşyaları yerleştirmek için dolaplar olsa da bu dolaplar çoğu zaman yetersiz kalıyor. Bu nedenle banyonun kullanmadığın bir köşesine yerleştireceğin plastik dolaplar sayesinde sen de banyoda kullanabileceğin ek alanlar elde edebilirsin.

Banyolarda kullanılan plastik dolaplar genel olarak açık renklerde tercih edilmektedir. Beyaz ya da banyonun genel dekorasyonuna göre krem renklerinde tercih edebileceğin plastik dolap modelleri hem banyonun dekorasyonunu daha dikkat çekici hale getirmeni sağlayacak hem de fazladan depolama alanı sunacaktır. Plastik dolapların 3, 5 ve 7 çekmeceli olan farklı modelleri bulunuyor. Banyonun genişliğine ve ihtiyacın olan depolama alanına göre ihtiyacına uygun farklı 2. el plastik dolaplar sayesinde sen de tam ihtiyacın olan mobilyalara sahip olabilirsin. 

Plastik dolap satın alırken dikkat etmen gereken en temel noktalardan bir tanesi, dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Her ne kadar plastik malzeme kullanılsa da plastiğin kendi içerisinde farklı türleri bulunuyor. Kalın ve dayanıklı plastiklerden üretilen dolaplar genel olarak daha uzun süreli bir kullanım sunacaktır. 

Plastik dolap fiyatları da üretimde kullanılan malzemelere, çekmece ve raf sayısına göre belirlenmektedir. İhtiyacını karşılayacak genişlikte ve yüksek dayanımdaki plastik dolapları satın almak için standartların daha üzerinde fiyatlar ödemen gerekecektir. Yüksek fiyatlardan etkilenmemek için 2. el plastik dolaplara bakarak ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabilirsin. İkinci el plastik dolap çeşitlerini görmek için gelişen teknoloji ile birlikte ikinci el firmalarının mağazalarını gezmek yerine direkt olarak internet üzerinden hizmet veren platformları tercih ederek, evinden hiç çıkmadan ihtiyacın olan mobilyalara sahip olabilirsin.

Plastik Dolapların Fonksiyonel Kullanımları

Plastik dolap çeşitleri genel olarak yapısı gereği dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Ahşap ve metal malzemelerde görülen dış etken riskinin plastik malzemelerde en aza indirgenmesi plastik dolapların dış ortamlarda sıklıkla tercih edilmelerinin en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Bu sayede plastik dolap modelleri balkon ve bahçelerde kullanılmak için oldukça uygun mobilyalar arasında yer alıyor.

Mutfak ya da oturma odasının balkon kısımlarında, sık kullanmadığın ancak evde bulunması gereken eşyaları depolayabilirsin. Özellikle göz önünde olmayan bu alanlar için 2. el plastik plastik dolap modellerini tercih edebilirsin. 

Mutfağa açılan balkonlarda genellikle reçel ve benzeri kavanozlar depolanmakta, bununla birlikte çeşitli sebzeler de mutfak içerisinde yer kaplamaması için balkonda saklanmaktadır. Bu ürünlerin düzenli bir şekilde depolanması için ise plastik dolap modelleri tercih edilmektedir. Oturma odasına açılan balkonlarda ise genelde evde sıklıkla kullanılmayan alet ve dekoratif ürünler depolanmaktadır. Bununla birlikte dolapların üst kısımlarına yerleştireceğin çeşitli örtü ve saksılar ile balkonuna doğal bir hava katabilir, geçirdiğin zamanın daha keyifli hale gelmesini sağlayabilirsin.

Dekoratif Plastik Dolap Modelleri

Plastik malzemelere şekil vermek, diğer malzemelere göre oldukça kolaydır. Bu nedenle plastik dolap ve diğer dekoratif ürünlerin farklı birçok çeşidi bulunuyor. Yüksek dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı gibi sebeplerden, evinin çeşitli bölgelerine plastik dolap satın almak istiyorsan, sadece düz renklerden oluşan basit tasarımlar yerine farklı birçok alternatifi de değerlendirebilirsin. Hasır görünümlü ya da farklı çeşitlerde plastik dolaplar sayesinde hem evinin dekoratif yönünü destekleyebilir hem de evinde depolama için yeni alanlar yaratabilirsin. Tüm bu ürünleri 2. el plastik dolap modelleri arasından bulabilirsin. 

Plastik Dolap Fiyatları 

Plastik dolapların fiyatları genel olarak diğer mobilyalardan daha düşüktür. Bu nedenle mutfak, banyo ya da balkon gibi alanlarda ek depolama ihtiyacı duyulduğu zamanlarda, ilk tercihlerden birisi plastik dolap modelleridir. Her ne kadar fiyatları diğer çeşitlere göre uygun olsa da evine birden fazla plastik dolap alman gerektiği zamanlarda, maliyetler artış gösterebiliyor. Bununla birlikte daha yüksek fiyatlara satılan plastik dolaplar ise malzeme kalitesi açısından diğerlerinden daha yüksektir. İkinci el plastik dolap çeşitleri tercih ederek, çok daha uygun fiyatlar ile hayalindeki dolap modellerine sahip olabilirsin.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0