%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

2 Gün 2 Saat 55 Dakika

Sonuçları Filtrele

Kutu/Sepet

Listelenen ürün sayısı : 423
Yeni gibi - 30 x 20 x 24 cm Kullanılmış

5 gözlü el işçiliği masif dikiş kutusu 30x20x24cm

126 TL
Yeni gibi - 8 x 5 x 6 cm Kullanılmış

Tavus kuşlu yüzük kutusu

135 TL
Kullanılmış - 40 x 40 x 20 cm Kullanılmış

Vakko büyük boy dekoratif kutu

1.900 TL
Yeni gibi - 45 x 45 x 50 cm Kullanılmış

Küfe sepet

120 TL
Kullanılmış - 45 x 50 x 50 cm Kullanılmış

Çamaşır sepeti

40 TL
Yeni gibi - 28 x 21 x 8 cm Kullanılmış

Hindistan'dan el işi taşlı mücevher kutusu

300 TL
Yeni gibi - 24 x 9 x 15 cm Kullanılmış

Kullanılmamış, etiketi üzerinde çok amaçlı dekoratif kutu

89 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 12 x 12 x 15 cm Kullanılmış

Kristal çok amaçlı obje / decor walther

3.400 TL
Teklife Açık
6
Kullanılmış - 46 x 30 x 94 cm Kullanılmış

Ikea çocuk odası düzenleyici

230 TL
Yeni gibi - 56 x 40 x 20 cm Kullanılmış

3 lü gri eskitme rattan sepet büyük 56x40xh20 cm

149 TL
Kullanılmış - 34 x 30 x 15 cm Kullanılmış

Vintage kadın el çantası

350 TL
Kullanılmış - 60 x 43 x 70 cm Kullanılmış

Dikiş kutusu

1.500 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 22 x 15 x 5 cm Kullanılmış

Hasır örgü sepet ve iki adet mini sepet

175 TL
Teklife Açık
3
Yeni gibi - 40 x 40 x 50 cm Kullanılmış

4 çekmeceli pirinç işleme mini şifonyer - komodin 40x40x50 cm

650 TL
Yeni gibi - 60 x 40 x 50 cm Kullanılmış

Masif-pirinç işlemeli kaptan sandığı 60cm

1.485 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 43 x 25 x 40 cm Kullanılmış

Amerikan kusursuz dikiş kutusu

1.800 TL
Yeni gibi - 25 x 35 x 14 cm Kullanılmış

Nobrand logolu ahşap kutu

405 TL
Teklife Açık
1
Yeni gibi - 21 x 21 x 32 cm Kullanılmış

Teneke kutu istanbul

389 TL
Yeni gibi - 22 x 14 x 14 cm Kullanılmış

Ahşap kumandalık

65 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 16 x 45 x 8 cm Kullanılmış

Teşhir kutusu metal kilitli

389 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 20 x 10 x 20 cm Kullanılmış

Ahşap kutu

80 TL
Yeni gibi - 21 x 13 x 40 cm Kullanılmış

Masif ahşap çok amaçlı sepet pra-662021-6333

205 TL
Yeni gibi - 9 x 9 x 5 cm Kullanılmış

Dekoratif el yapımı silindir kutu

63 TL
Kullanılmış - 22 x 30 x 13 cm Kullanılmış

Puro kutusu(humidor)

900 TL
Kullanılmış - 40 x 30 x 20 cm Kullanılmış

Teneke işlemeli kutu

1.063 TL
Kullanılmış - 30 x 20 x 8 cm Kullanılmış

Sedef şam işi kutu

1.250 TL
Kullanılmış - 30 x 15 x 10 cm Kullanılmış

Sedef kutu

2.188 TL
Kullanılmış - 30 x 30 x 15 cm Kullanılmış

Sedef el işi kutu mescidi aksa

4.375 TL
Yeni gibi - 16 x 12 x 55 cm Kullanılmış

Tuvalet kağıtlık

175 TL
Yeni gibi - 24 x 36 x 25 cm Kullanılmış

Siyah saklama kutusu

80 TL

Kutu/Sepet

Dekoratif Sepet ve Kutular ile Hayat Daha Kolay

Hoş görüntüleri ve düzenleyici özellikleri nedeniyle sepetler her evde kullanılmaktadır. Dekoratif sepet modelleri estetik görünümleri ile evlere farklı hava katan dekorasyon parçalarından biridir. Tüm yaşam alanlarında kullanabileceğiniz birbirinden farklı form ve tasarımda sepet modeli bulunuyor. Sevdiğin renk ve desende dilediğin sepet ve kutu satın alarak yaşam alanlarını renklendirebilirsin. Daha gösterişli ve büyük olanlar için ikinci el sepet ve ikinci el kutu modellerinden tercih edebilirsin. 

Dekoratif Sepetlerin ve Kutuların Kullanım Alanları

Sepetler, evinizin tüm odalarında kullanabileceğiniz dekoratif ürünlerden bir tanesidir. Kullanım alanlarının bu kadar geniş olması da sepet modellerinin gün geçtikçe artmasını sağlıyor. Tarzını yansıtan binlerce farklı sepet ve kutu modelleri arasından dilediğini seçebilirsin. Sepetler genel olarak evde düzenleyici amaçlı kullanılmaktadır. Tasarım açısından kullanıcılara büyük avantajlar sunan sepetlerin her zevke hitap eden modelleri bulunuyor. İkinci el kutu ve ikinci el sepet modellerinden seçtiklerini ev ya da ofis farketmez dilediğin yerde kullanabilirsin. 

Farklı kullanım amaçları için evin her noktasına uygun sepet ve kutu modellerini kullanabilirsin. Sadece belli bir bölgede kullanılabilecek kutu ve sepet modelleri de bulunmaktadır. Modern mutfak tasarımlarında genellikle hasır ve benzeri malzemelerden üretilmiş sepetler tercih edilirken, oturma odasında genellikle canlı renkler tercih ediliyor. Farklı dekoratif sepet modelleri sayesinde siz de hem evinizin daha düzenli görünmesini sağlayabilir hem de evinizin estetik görünümünü tamamlayabilirsiniz.

Evinizin Her Alanında Sepetleri Kullanın

Dekoratif sepet modelleri genellikle hasırdan üretiliyor gibi düşünülse de sepetlerin hasırın yanı sıra plastik, metal, ahşap ve kumaştan üretilen farklı modellerde bulunuyor. Bu sayede tüm evlere uyum sağlayan bir sepet modeli bulunabiliyor. Çok amaçlı kullanımları ile dikkat çeken bu sepetler, böylece sadece dekorasyon ürünü olarak da kullanılabiliyor. En şık düzenleyiciler olan kutu ve sepetlere kitaplarını, makyaj malzemelerini, fotoğraflarını kısaca dilediğin her şeyi dekoratif bir şekilde istifleyebilirsin. 

Mutfaklarda daha çok karşımıza çıkan hasır, kumaş ve ince metalden yapılan sepet modellerini ikinci el sepet seçenekleri arasından bulabilirsin. Aynı şekilde evin herhangi bir noktası için ikinci el kutu seçeneklerini tercih edebilirsin. Metal sepetler, su ve diğer sıvılardan etkilenmedikleri için gün içerisinde sıklıkla ıslanan mutfak tezgahlarında kullanıma oldukça uygundur. Ancak mutfak tezgahında ahşap, kumaş ve hasır çeşitlerin kullanılması, ürünlerin zamanla deforme olmasına neden olabiliyor. Bu nedenle mutfak tezgahlarında genellikle metal ya da plastik modellerin tercih edilmesi, dekoratif sepetlerin kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Banyolar için Dekoratif Sepetler

Banyolarda farklı amaçlara uygun birçok sepet modelinden beğendiğini tercih edebilirsin. Sepet ve kutu modelleri kullanıcılara birçok seçenek sunuyor. Bu sayede banyoya ve eve uygun modeller kullanarak banyonun çok daha şık görünmesini sağlayabilirsin. Dekoratif sepetler banyoda hem banyo aynasının önünde, hem de çeşitli raf ve çamaşır makinesi üzerinde kullanılabiliyor. Hasır sepetleri çamaşır sepeti olarak kullanabileceğin gibi banyo için kullanacağın kutuları tuvalet kağıtlarını veya havluları koymak için kullanabilirsin. Bu tarz işlemler için ikinci el sepet ve ikinci el kutu modellerini tercih edebilirsin. 

Sepetlerin içerisine dekorasyonu daha ilgi çekici hale getirmek için farklı renklerde kokulu sabun ve mumlar kullanabilirsiniz. Sepetleri böylece hem dekorasyon hem de depolama amaçlı kullanabilirsiniz. Kutu modelleri ise genellikle depolama için kullanılmaktadır. Plastik kutu modelleri, banyo dolaplarının iç bölümünde, temizlik ürünlerinin depolanması için tercih ediliyor. Böylece tüm temizlik ürünlerinin tek bir ortamda, daha düzenli şekilde depolanması sağlanıyor. Dekoratif amaçla kullanılmak için üretilen de farklı birçok kutu modeli bulunuyor. Daha büyük ebatlarda üretilen ve hasır, kumaş karışımı kutular çamaşır sepeti olarak kullanılabilirken daha ufak tarzda kutular ise çeşitli banyo malzemelerinin ve temizlik ürünlerinin depolanmasında daha dekoratif seçenekler sunuyor. 

İkinci el ürün satışı yapan yerlerden ikinci el sepet modelleri ve ikinci el kutu modellerine bakabilirsin. Evde ufak değişiklikler mi yapmak istiyorsun? O zaman ikinci el kutu modelerinden birkaç tane alarak sürekli ortalıkta görünen şarj aletleri ve kulaklıklar gibi ufak şeyleri bir yerde toplayabilirsin.  

Kutu ve Sepet Modelleri için Kullanım Önerileri

Yüzlerce çeşit bulmanın mümkün olduğu kutu ve sepetler artık her ev ve iş yerinde çeşitli amaçlar için yerini alıyor. Kimisi eşya istiflemek için kullanılırken kimisi ise sadece dekor olarak kullanılmaktadır. Boy boy 2. el kutu ve ikinci el sepet modellerini kullanmak için birçok sebebin olabilir:

  • Takıları koymak için mini sedef kutu

  • Evde çocuk varsa oyuncularını kaldırmak için büyük boy sepet ve kutu kullanabilirsin

  • Sevdiğin kokulardan oluşan sabunları koyabileceğin şık hasır sepet

  • Mutfaktaki fazla tabak ve bardakları kaldırmak için çeşitli boylarda saklama kutusu alabilirsin

  • Şifonyer, çekmece ve dolap içi gibi yerleri düzenli tutmak için kutu kullanabilirsin

  • Makyaj malzemelerini düzenli tutmak için sepet kullanabilirsin

  • Kırtasiye malzemelerini bir arada tutmak için kullanabilirsin

Bu tarz işlemler için ikinci el kutu ve ikinci el sepet modellerini tercih edebilirsin.

Yatak Odası için Dekoratif Sepet ve Kutu Modelleri Nasıl Kullanılır?

Yatak odasında aileler tarafından genellikle hasır ya da kumaş sepet modelleri tercih ediliyor. Kumaş sepetler, yatak odasının havasını yumuşatarak tarzına uyum sağlıyor. Böylece ufak dekoratif detaylar sayesinde yatak odasında daha huzurlu bir ortama dönüşmesini sağlayabilirsin. Sepetler dekoratif avantajlarının yanı sıra depolama açısından sunduğu avantajlar ile de dikkat çekiyor. Yatak odasının tarzına uygun olarak hasır sepetlerin içerisine kullandığın oje ve benzeri makyaj malzemelerini koyarak hem dekoratif bir görünüm yaratabilir hem de makyaj malzemelerinizi daha düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Yatak odasında dekoratif ürünlerin yanı sıra çeşitli kutu modelleri sayesinde depolama alanında büyük avantajlar elde edebilirsin. 

Yatak odası dolaplarında kimi zaman raflar, kıyafet depolamak için yetersiz kalıyor. Rafların yetersiz kaldığı durumlarda kıyafetlerinizi dolapta düzenli şekilde saklamak ise oldukça zahmetli bir durumdur. Dolaplarda çeşitli kutu ve düzenleyici raf kullanmanız halinde, depolama alanında çeşitli avantajlar elde edebilirsin. 

Kutu ve Sepet Fiyatları

Kutu ve sepetler, diğer dekoratif ürünlere kıyasla uygun fiyat avantajları ile dikkat çekiyor. Evin her odasında kullanılabilen bu dekoratif ürünler sayesinde evin havasını ufak dokunuşlar yaparak değiştirebilirsin. Kutu fiyatları genel olarak kutunun boyutlarına ve malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Ebat olarak daha büyük boyutlarda, mevsimlik kıyafet ve yorgan depolamak için kullanılan kutu modelleri diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Ev dekorasyonu ve depolama için daha uygun fiyatlı ürünler tercih etmek istersen, daha küçük modelleri tercih edebilirsin. 

Ev için kutu ve sepet satın alırken daha uygun fiyatlardan yararlanmak istersen, ikinci el ürünleri tercih edebilirsin. İkinci el sepet modelleri diğer ürünlere kıyasla uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. 

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0