%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 6 Saat 41 Dakika

Sonuçları Filtrele

Duvar Dekorasyonu

Listelenen ürün sayısı : 4008
Yeni gibi - 9 x 13 x 2 cm Kullanılmış

Vintage, eskitme, el yapımı dekoratif çerçeve

65 TL
Yeni gibi - 50 x 5 x 130 cm Kullanılmış

Simli altın varak dekorlu ayna 55x130cm

680 TL
Yeni gibi - 30 x 3 x 100 cm Kullanılmış

Niş ayna çerçevesiz dekorlu 30x100

330 TL
Yeni gibi - 33 x 5 x 110 cm Kullanılmış

3d niş ayna 33x110cm

375 TL
Kullanılmış - 65 x 80 x 10 cm Kullanılmış

Duvara monte ayna

1.000 TL
Yeni gibi - 94 x 2 x 94 cm Kullanılmış

Duvar fotograflari

100 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 25 x 35 x 4 cm Kullanılmış

Tablo

200 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 30 x 40 x 4 cm Kullanılmış

Tablo

300 TL
Yeni gibi - 29 x 29 x 2 cm Kullanılmış

Hint el oyma ahsap cerceve

150 TL
Yeni gibi - 28 x 33 x 2 cm Kullanılmış

“vesika” isimli çerçeveli resim

190 TL
Yeni gibi - 20 x 25 x 2 cm Kullanılmış

“spring|tide” tablo

110 TL
Kullanılmış - 44 x 8 x 34 cm Kullanılmış

Dekorluk tablo

300 TL
Yeni gibi - 52 x 5 x 29 cm Kullanılmış

Mısır ve antik dönem sıfır 3 d tablo rölyef tablo

189 TL
Yeni gibi - 100 x 30 x 1 cm Kullanılmış

Antik akrilik tablo “semi sacred”

350 TL
Yeni gibi - 60 x 1 x 90 cm Kullanılmış

Eskitme ayna

485 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 20 x 7 x 30 cm Kullanılmış

Charlie wall, the kid sarkaçlı duvar saati

105 TL
Yeni gibi - 60 x 70 x 15 cm Kullanılmış

Metal sıra dışı duvar süsü

5.850 TL
Yeni gibi - 40 x 50 x 36 cm Kullanılmış

Etkileyici duvar dekorasyon tasarımı

6.750 TL
Yeni gibi - 95 x 50 x 90 cm Kullanılmış

Duvar dekorasyonu için çarpıcı çalışma

7.200 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 80 x 60 x 2 cm Kullanılmış

80*60 gerçek yağlıboya tablo

300 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 4 x 24 x 34 cm Kullanılmış

Dilcan alman duvar saati

320 TL
Yeni gibi - 50 x 50 x 5 cm Kullanılmış

Dekoratif duvar saati

65 TL
Kullanılmış - 39 x 3 x 80 cm Kullanılmış

Italyan masif elisi mermer tozu melek aksesuarli ayna.

800 TL
Kullanılmış - 30 x 2 x 23 cm Kullanılmış

Eskilerden masif elisi pirinc aksesuarli ciftli masa aynasi.

480 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 8 x 1 x 17 cm Kullanılmış

Gümüş taşlı çerçeve

250 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 130 x 5 x 150 cm Kullanılmış

Yağlı boya tablo 130x150

1.800 TL
Yeni gibi - 33 x 3 x 48 cm Kullanılmış

Orjinal tablo

1.100 TL
Kullanılmış - 41 x 127 x 2 cm Kullanılmış

Antika değerinde madam model oymalı boy ayna

1.650 TL
Yeni gibi - 50 x 5 x 50 cm Kullanılmış

Sun saat

100 TL
Teklife Açık
0
Yeni gibi - 69 x 66 x 10 cm Kullanılmış

Ressam feryal taneri tablo

10.000 TL

Duvar Dekorasyonu

Duvar Dekorasyon Ürünleri

Evinizin dekorasyonunun çok daha dikkat çekici olması için, odalarında kullandığın mobilyaların yanı sıra aksesuarların da büyük bir önemi bulunuyor. Farklı odalarda, odanın tarzına uygun çeşitli duvar dekorasyonu ürünleri sayesinde sen de ev dekorasyonunu çok daha ilgi çekici bir hale getirebilirsin. 

Evin Her Odası İçin Farklı Duvar Dekorasyonları

Duvar dekorasyonu yapmak istiyorsan, öncelikle yüzey işlemleri yapılmış düzgün bir yüzeye ihtiyacın var. Eğer evindeki duvar, zımparası yapılmamış pürüzlü bir yüzeye sahipse dekorasyondan önce duvarına çeşitli yüzey işlemleri ve boya uygulaması yapman gerekiyor. Duvarın, pürüzsüz bir hale geldikten sonra istediğin duvar dekorasyonu modelleri için uygulamalara başlayabilirsin.

Duvar dekorasyonu denildiğinde akla karmaşık tasarımlar ve aynalarla süslenen duvarlar akla geliyor. Ancak yenilenen tasarım fikirleri ile birlikte artık duvar dekorasyon ürünleri de gelişmeye devam ediyor. Öyle ki duvarında hiçbir aksesuar kullanmadan sadece üç boyutlu duvar kağıtları kullanarak bile tüm odanın dekorasyonunu tamamlayabilirsin. Daha sade bir tasarım istiyorsan da sadece birkaç raf ve kitaptan oluşan basit tasarımlar ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsin. Duvar dekorasyonu için aklında bir fikir yoksa, internet üzerinden dekorasyon ürünleri satan firmaların satışını yaptığı ürünleri inceleyebilir, bu ürünlere göre kafanda bir tasarım canlandırabilirsin.

Duvar Dekorasyon Fikirleri

Odanın tüm mobilyalarını mükemmel bir uyum içerisinde tasarlamış olsan da uygun dekorasyon ürünleri ile desteklenmeyen tasarımlar her zaman eksik görünecektir. Bu nedenle mobilyalarla oluşturduğun dekorasyonun, duvar dekorasyon modelleri ile desteklenmesi gerekiyor. Duvarın için çeşitli aksesuarlar tercih etmeden önce odanın genel renk uyumunu ve konseptini gözden geçirmen gerekiyor. Tarz olarak birbirine uygun olmayan ürünleri bir arada kullanmaya çalışmak genelde karışık bir görüntüye neden oluyor. Bunun gibi tasarımlarda normalde huzurlu bir ortam olması gereken oturma odasında karışık bir görüntü hakim olacak ve gözün yorulmasına sebep olacaktır.

Oturma odası için duvar dekorasyon ürünü seçimi yapacak kişilerin tercih edebileceği farklı, yüzlerce ürün çeşidi bulunuyor. Oturma odasında modern tasarımları destekliyorsan, çeşitli kitaplık seçeneklerine yönelebilirsin. Kitaplıklar hem odanın modern havasını destekliyor hem de kitap ve farklı ufak aksesuarların sergilenebileceği bir alan oluşturuyor. Oturma odasında çok geniş bir yaşam alanı yoksa, normal kitaplıklar yerine raf şeklindeki kitaplıkları tercih edebilirsin. Bunlar için ikinci el duvar dekorasyonu ürünlerini tercih edebilirsin. 

Dekore etmek istediğin duvar genişse, uzun ve tek bir raf kullanabilirsin. Ancak daha dar bir duvara sahipsen, birbirinden farklı uzunluklarda birkaç rafı asimetrik şekillerde kullanarak kendi tasarımını oluşturabilirsin. Duvar dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken en temel etken, duvardaki dekoratif bütünlüğün sağlanmasıdır. Duvarda kullandığın rafların üzerine sadece değil aynı zamanda dekoratif farklı mum ve aksesuarlar da yerleştirerek, daha farklı bir görünüm de elde edebilirsiniz. Farklı dekoratif öneriler için 2. el duvar dekorasyonu ürünlerine göz atabilir, evine uygun olanları hızlı bir şekilde temin edebilirsin. 

Duvar dekorasyonu modelleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de duvar harfleridir. Daha küçük formda duvar harfleri ile istersen yazı yazabilir, ya da daha büyük modelleri ile sevdiklerinizin baş harfini duvarında kullanabilirsin. 

Dekore edeceğin duvarda daha sade bir görünüm istiyorsan çeşitli pano ve tabloları da duvarında kullanabilirsin. Tek ve büyük bir tablo ile şık bir dekorasyon elde etmek mümkündür. Bu sayede odandaki modern havayı destekleyebilir ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Ancak daha canlı ve dikkat çekici bir dekorasyon istiyorsan, farklı boyutlarda birkaç tabloyu yan yana kullanabilir ve daha dikkat çekici bir tasarıma sahip olabilirsiniz. İkinci el duvar dekorasyonu ürünleri arasında mükemmel tablolara denk gelebilirsin. 

Vintage Duvar Dekorasyonları

Vintage detaylardan hoşlanıyorsan önünde çok geniş bir dekorasyon yelpazesi var. Oturma odan normalden daha büyük bir alana sahipse, duvarında tablolar yerine daha geniş yer kaplayacak panolara yer verebilirsin. Eskiden okullarda kullanılan yeşil tahtalar ile benzer tahtaları koltuk takımının arka kısmında kullanarak hoş bir görüntü elde edebilirsin. Bu ve benzeri tahtaları duvar dekorasyonu malzemesi olarak kullanmanın en büyük avantajı, duvarını sonradan istediğin gibi renklendirme ve yeniden tasarlama şansın bulunuyor. İhtiyacın olan tek şey farklı renklerde birkaç adet tebeşir. Bu tarz ürünleri ikinci el duvar dekorasyonu seçenekleri arasından bulabilirsin. 

Vintage ortamları renklendiren bir diğer duvar dekorasyon yöntemi ise haritalardır. Tercihine bağlı olarak sevdiğin şehir ya da bölgenin haritasını asabileceğin gibi istersen de dünya haritasını dekoratif olarak kullanabilirsin. Haritalar, vintage tasarımları destekleyen yapısı ile oldukça tercih ediliyor. Haritaların bu kadar tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise harita üzerinde seyahat etmek istediğin bölgeleri işaretleyerek daha özgün bir tasarım elde edebilirsin. Seyahat etmeyi seven kişilerde, seyahat duygusunu harekete geçiren bu motifleri dilersen de haritayı parçalara ayırıp, her parçasını bir tabloya çevirerek de kullanabilirsin.

Duvar dekorasyonu modelleri için tercih edilen bir diğer fikir ise sevdiğin eşyaları duvara asmaktır. Müzikle ilgileniyorsan, artık kullanmadığın müzik eşyalarını oturma odasının ya da yatak odasının duvarına asabilirsiniz. Oldukça hoş ve sıra dışı bir duvar dekorasyonuna sahip olmanı sağlayacak bu eşyaları farklı aksesuarlarla destekleyerek ortaya dikkat çekici tasarımlar çıkarabilirsiniz. Gitarların yanı sıra duvarında sergileyebileceğiniz bisiklet, hasır şapka, porselen tabak ve sepet gibi farklı birçok eşya bulunuyor. Hayalindeki tasarımı gerçeğe dönüştürmek için tek yapman gereken harekete geçmek. 

Duvar Dekorasyonu Fiyatları 

Duvar dekorasyonu fiyatları dekorasyonda kullanmayı planladığın eşyaların maliyetine göre değişmektedir. Duvarını dekore etmek için kullanacağın eşyaları dışarıdan satın alacaksan, ürünlerin üretildiği malzemelerin ve sunduğu estetik görünümün fiyat üzerine büyük etkisi bulunuyor. Bu kapsamda ahşap dekorasyon ürünleri biraz daha yüksek fiyatlara satılırken, çeşitli metal ve plastik ürünler ise daha uygun fiyatlara satılıyor. 

Duvar dekorasyon ürünlerini kendi evindeki eşyalar arasından kullanacaksan, yapacağın tek masraf bu eşyaları duvara sabitlemek için ihtiyaç duyduğun malzemeler olacaktır. Herhangi bir çocukluk eşyanı ya da sizin için değerli olan farklı bir eşyayı duvar dekorasyonu için kullanmak bu sayede hem dekoratif olarak daha dikkat çekicidir hem de daha uygun maliyet avantajları sunmaktadır.

Duvar dekorasyonu modelleri için yüksek fiyatlar ödemek istemiyorsan, beğendiğin ürünü ikinci el duvar dekorasyonu modelini ara. Bu esnada karşına çıkan 2. el duvar dekorasyonu seçenekleri hem sana ilham verecek hem de yeni fikirlere yelken açmanı sağlayacaktır. İkinci el duvar dekorasyonu eşyaları diğer ürünlere kıyasla daha uygun fiyatlara satılmaktadır. 

İkinci el duvar dekorasyonu fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler almak ve ürün çeşitliliğini görmek için internet sitesine girmen yeterli. İkinci el duvar dekorasyonu için çeşitli mobilya ve aksesuar satın almak istiyorsan, internet sitesinden tüm ürünleri inceleyebilir ve hoşunuza giden ürünün siparişini verebilirsin. 

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0