3 Adımda Sat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Satışa çıkarmak istediğin ürünün detaylarıyla beraber fotoğraflarını yükle ve ilanını onaya gönder. Ürününün kusurlarını göstermeyi de unutma. İlanın ekibimiz tarafından incelendikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ürünün satıldığında Dekopasaj’ın nakliye ekibi ürünü evinden teslim alır ve alıcısına teslim eder. Paketleme ve montajla da uğraşmak zorunda kalmazsın.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sattığın ürünün teslimatından 48 saat sonra paran hesabında! Ürünün satışından sana ödeme yapılana kadar paran Dekopasaj’ın havuz hesabında güvence altında.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 Adımda Satın Al

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hayalindeki ürünü, binlerce ürün arasından keşfe çıkabilirsin. Beğendiğin ürünleri 12 taksit imkanıyla satın alabilirsin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Satın alma sonrası nakliye tarihi ile ilgili bir e-mail alacaksın. Eğer tarih sana uygun değilse, bu maile dönüş yaparak tarihi güncelleme talebinde bulunabilirsin. Kapına kadar nakliye ve kurulum hizmetiyle hiçbir şeyle uğraşmana gerek yok!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eğer ürün ilandaki gibi değilse, teslimattan sonraki 48 saat içerisinde iade hakkın var. Bu süre içerisinde paran Dekopasaj’ın havuz hesabında güvencede. Artık tek yapman gereken keyfini çıkarmak!

 
 
 
 
 
 
 
Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim 0
Sepetim 0