Sepette 20000 TL Üzeri Tüm Ürünlerde Nakliye Bizden

15000 TL-20000 TL Arası Tüm Ürünlerde Nakliye Yarısı Bizden

Yoğun İstek Üzerine 'Nakliye Bizden' Kampanyamız Devam Ediyor

Kalan Süre

39 Gün 12 Saat 23 Dakika

CD'lik

Listelenen ürün sayısı : 3
Sonuçları Filtrele
  • Marka
  • Renk
  • Durum
  • Malzeme
  • Fiyat Aralığı
  • Ürün Ölçüleri

CD'lik

Listelenen ürün sayısı : 3
Kullanılmış - 19 x 15 x 49 cm Kullanılmış

Ahşap kaliteli yeni gibi cd lik takımı

650 TL
Teklife Açık
1
Kullanılmış - 60 x 35 x 70 cm Kullanılmış

Artnovue pickup rafı dolabı

7.750 TL%43
4.400 TL
Teklife Açık
0
Kullanılmış - 75 x 45 x 75 cm Kullanılmış

Amerikan plaklik

6.750 TL%1
6.650 TL

CD'lik

Farklı CD’lik Modelleri

CD’ler günümüzde yaygın olarak kullanılmasa da, gerek dekoratif özellikleri gerekse nostaljik hissiyatı ile farklı birçok alanda hala tercih ediliyor. Evinizde ya da araçlarınızda şarkı dinlemek için kullandığınız onlarca farklı CD’yi düzenli şekilde depolamak için ise kullanacağınız ortama uygun CD’lik modelleri tercih etmeniz gerekiyor. Eskisi kadar göz önünde olmayan CD’liklerin en başarılı modellerini 2. el CD’lik ürünleri arasında bulabilirsiniz. 2. el CD’likler arasında duvara monte, kitaplık gibi farklı boyutlarda uzun ince ve dönerli ahşap modelleri bulabilirsiniz. 

CD’liklerin hem araçlar için hem de evde kullanıma uygun farklı modelleri bulunuyor. Peki, CD’lik çeşitleri nelerdir ve nasıl kullanılmalıdır?

Araçlarda Kullanılabilecek CD’lik Modelleri

Araçların içerisinde kullanabileceğiniz alanlar oldukça sınırlıdır. Bu nedenle elinizdeki alanı mümkün olduğu kadar verimli kullanmanız gerekiyor. Aracınızda CD ile müzik dinlemekten hoşlanıyorsanız, tüm CD’lerinizi depolamak için tek bir CD’lik kullanarak alandan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Araç içerisinde kullanıma uygun olarak tasarlanan CD’lik modellerinin farklı birçok tarzı bulunuyor. Araçların genellikle yaygın olarak kullanılmayan güneşlik bölümlerine monte edilerek kullanılabilen CD’lik modelleri en yaygın tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu sayede araç içerisinde CD’lerinizi depolamak için sık olarak kullandığınız alanları işgal etmenize gerek kalmadan, istediğiniz kadar CD’yi saklayabilirsiniz.

CD’lik fiyatları genel olarak diğer aksesuarlar ile aynı çizgide değişiklik göstermektedir. Ancak üretimde kullanılan malzemelerin kalitesine göre fiyatlar değişebiliyor. Kumaş malzemelerden üretilen daha sade modeller genellikle uygun fiyatları ile dikkat çekerken, deri ve benzeri malzemelerden üretilen CD’lik modelleri ise yüksek fiyatları ile kişilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. 

Kendinize yüksek kaliteli ve dayanıklı CD’lik satın almak istiyorsanız, kaliteli malzemelerden üretilen modelleri tercih etmeniz gerekiyor. İkinci el CD’lik modelleri sayesinde, satın almak istediğiniz kalitedeki ürünlere, çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan aracınıza yeni bir aksesuar alabilir, kullandığınız tüm CD’lerin aynı yerde depolanmasını sağlayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Farklı Tasarımlar

Evinizde film ve dizi izlemek ya da oyun oynamak için ek bir odanız bulunuyorsa, bu odanın tasarımında işinize yarayacak mobilyaları tercih etmeniz, elinizdeki alanı en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Her ne kadar film ve diziler internet üzerinden izleniyor olsa da ev dekorasyonunda kutulu CD’lerin verdiği şıklık, çok daha ilgi çekici bir odaya sahip olmanızı sağlayacaktır. Sevdiğiniz filmlerin CD’lerinden oluşan farklı tasarımlara sahip CD’likler sayesinde siz de hem oturma odanızın hem de film ve dizi izlediğiniz odaların dekorasyonunu bir adım öne geçirebilirsiniz. 

Ev dekorasyonunda kullanabileceğiniz farklı boyut ve tasarımda yüzlerce CD’lik modelleri bulunuyor. Bu sayede CD’likleri kullanacağınız odanın genel dekorasyonuna uygun yapı ve renkteki modelleri tercih ederek dekorasyonunuzu bir adım öne çıkarabilirsiniz. CD’liklerin masa ve benzeri mobilyaların üzerine yerleştirilmek üzere tasarlanan daha küçük tasarımları olduğu gibi kitaplık şeklinde tasarlanan ve yüzlerce farklı kutulu CD’yi aynı anda depolayabileceğiniz modelleri de bulunuyor. Odanızın büyüklüğüne ve tasarımına göre ihtiyacınıza göre bir tercih yaparak, dekorasyonunuzu destekleyebilirsiniz.

Kitaplık şeklinde tasarlanan CD’lik modelleri genellikle daha geniş alana sahip odalarda tercih ediliyor. Bu sayede hem oda içerisinde kullanmadığınız ve boş bir görüntü yapan alanları değerlendirebilirsiniz hem de evinizdeki CD’leri çok daha düzenli ve şık bir şekilde depolayabileceğiniz alanlar yaratabilirsiniz. 

Modern dekorasyonlara uygun CD’lik modelleri genellikle sade ve tek renkli yapıları ile dikkat çekiyor. Yüzlerce farklı renk ve tasarım seçeneğine sahip olan modeller arasından siz de kendi dekorasyonunuza uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. CD’ler genellikle daha eski yılları çağrıştırdıkları için, CD’lik modellerinde Retro tasarımlara sahip modeller de oldukça fazla tercih ediliyor. Ancak günümüzde yeteri kadar Retro CD’lik üretilmediği için kişiler de ikinci el ürünlere yöneliyor. İkinci el CD’lik modelleri sayesinde siz de dekorasyonunuzda yakalamak istediğiniz Retro havayı yakalayabilir, çevrenizde göremeyeceğiniz yeni dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.

CD’lik Fiyatları 

CD’lik fiyatları ise genellikle üretimde kullanılan malzemelerin kalitesine göre belirlenmektedir. MDF ve kontrplak gibi malzemelerden üretilen CD’lik modelleri genellikle diğerlerine kıyasla uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Ancak bu ürünler genel olarak daha dayanıksızdır ve özellikle su gibi dış etkenlerden oldukça kolay etkilenebiliyor. Bu nedenle uzun yıllar boyunca kullanmayı hedeflediğiniz CD’lik modellerinde daha kaliteli ahşap seçeneklerine yönelmeniz gerekiyor.

Akçaağaç, çam, sedir ve benzeri daha kaliteli ahşaplardan üretilen CD’lik modelleri genel olarak uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Kullanılan malzemelere göre fiyatları değişiklik gösteren birbirinden farklı CD’liklere ikinci el ürünleri tercih ederek çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. İkinci el CD’lik modelleri kullanıcılara normalde çok daha yüksek fiyatlara satılan ürünlere, oldukça düşük fiyatlar ile sahip olma imkanı sunuyor. Bununla birlikte antika değeri taşıyan çeşitli mobilyalara da ikinci el avantajları ile sahip olabilirsiniz. 

CD’likler ile Odanızın Tarzını Değiştirin

İkinci el CD’lik modelleri genel olarak Retro tarzları ile karşımıza çıkıyor. Odanızın bir köşesinde kitaplık gibi kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde, evinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz. Ancak kullandığınız CD’liklerin genel olarak odanın dekorasyonu ile uyumlu olması bu noktada oldukça önemlidir. Oturma odalarında kullanacağınız CD’likler için, odanın renk uyumuna ve mobilyaların birbiri ile tarzlarının uyuşmasına dikkat etmeniz gerekiyor. 

Oturma odasında kullanmak istediğiniz CD’lik modellerinin rengi, mobilyalarınız ile uyumlu değilse, çeşitli ahşap boyaları ile CD’liği istediğiniz renge boyayarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede tarzından hoşlandığınız CD’liği, odanıza daha uyumlu hale getirebilirsiniz. Piyasada satılan sıfır ürünlerde genellikle yüzey işlemleri yapıldığı için boyama işleminden önce zımparalamanız gerekmektedir. Ancak ikinci el CD’lik modellerinin genellikle yüzeyleri boyama işlemine daha uygundur. Bu sayede, satın aldığınız ikinci el CD’lik çeşitlerini zımpara ve benzeri işlemlerle uğraşmadan çok daha rahat bir şekilde boyayabilirsiniz. 

Odanızda diğer dekoratif mobilyalarda olduğu gibi CD’likleri de kullanırken elinizdeki alanı mümkün olduğu kadar daraltmamanız gerekiyor. CD’liğin odanıza göre fazla büyük olması hem odanın dar bir görünüme girmesine hem de karışık durmasına neden olacaktır. Bu nedenle dar bir alana sahipseniz, kitaplık tarzında CD’likler yerine duvara monte edilebilen rafları CD’lik olarak yeniden düzenleyebilirsiniz. Böylece CD’likleri hem TV ünitesi ve benzeri mobilyaların direkt olarak etrafında kullanarak uyumlu bir görünüm elde edebilir, hem de odanızda kullanmak için fazladan alan kullanmanıza gerek olmayacağı için karışık görüntünün de önüne geçebilirsiniz. 

CD’lik olarak kullanabileceğiniz farklı düzenleyicilerin yanı sıra, kitaplığınızın bir rafına ya da masanızın çekmecesine yerleştirebileceğiniz, fermuarlı tarzda üretilen CD’lik modelleri de bulunuyor. Bu sayede kabı ile birlikte olmasa da tüm CD’lerinizi ufak bir kaba depolayabilir ve yüksek miktarda alan tasarrufu elde edebilirsiniz. 

Yatak odanızda film izlemekten hoşlanıyorsanız, televizyonun yan kısımlarına ekleyeceğiniz ufak raflar ya da çekmece içerisine yerleştirilen CD’likler sayesinde hem tüm CD’lerinizi depolayabilir hem de yatak odanıza yeni bir hava katabilirsiniz. Yatak odanızda kullanacağınız mobilyalarda dikkat etmeniz gereken en temel noktalardan bir tanesi, yatak odanızın karışık bir görünüme sahip olmasını engellemektir. Yatak odaları, günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanız gereken odaların başında geliyor. Bu nedenle daha sade ve dinlendirici tarzda dekore edilmesi, dinlenmenize fayda sağlayacaktır. Yatak odalarında CD’lik ve benzeri mobilyaları kullanmak için odanın köşelerinde kalan boş alanlardan faydalanabilirsiniz. 

 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0