Zingat Hayalindeki Evi Bulsun, Dekopasaj'da Mobilyan Hazır!

“Zingat Bana Ev Bul” ev arama alışkanlıklarını değiştiriyor! 

Dijital alışkanlıklarımız her alanda olduğu gibi gayrimenkul ararken de değişti. Özellikle yeni neslin arama alışkanlıklarındaki hızlı değişim yeni çözümleri de beraberinde getirmeye başladı. İşte Zingat Bana Ev Bul da yenilikçi hizmetlerden biri olarak kısa zamanda fark yaratmayı başardı.

Tamamen kişiselleştirilmiş bu hizmetle hem ev arayanlar hem de gayrimenkul danışmanları için ev bulma sürecini daha akıllı ve hızlı bir hale geldi. Bir başka deyişle, “Zingat Bana Ev Bul” ile gayrimenkul sektöründe ev arama alışkanlıklarını tümüyle değiştiren yeni bir dönem başladı.

Zingat Bana Ev Bul ile ev aramanın avantajları

  • Hayatınızın en önemli finansal karalarından birini verirken profesyonel ve güvenilir bir hizmetle bu süreci yönetiyorsunuz. Üstelik Zingat’ın bu hizmeti ücretsiz.
  • Ev arama sürecini kolay ve zahmetsiz bir hale geliyor.
  • Ev arama sürecinin stresini yaşamıyorsunuz, yani zamanınız size kalıyor.
  • Yapmanız gereken tek şey Zingat.com’daki şu linki tıklamak. Aradığınız emlak ile ilgili kriterleri tıkladıktan sonra da Zingat.com’un Türkiye’nin dört bir yanındaki seçkin emlak ofisleri ve birinci el proje geliştiricilerinden oluşan iş ortakları en uygun evleri size sunuyor.

 

Zingat nasıl size uygun evi buluyor?

Zingat’ın ücretsiz “Zingat Bana Ev Bul” ve “Zingat Evimi Sat/Kirala” hizmetleri ile alışkanlıklar değişiyor. Bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin aradığı veya satmak/kiralamak istediği gayrimenkulün detaylarını paylaşması yeterli.

Zingat Bana Ev Bul ücretsiz hizmetini kullananları dört tercih bekliyor: “Satılık arıyorum”, “Kiralık arıyorum”, “Satmak istiyorum” ve “Kiraya veriyorum”. Dört tercihten hangisini seçerseniz seçin, sizden adım adım şu kriterleri belirtmeniz isteniyor: Gayrimenkul tipi, oda sayısı, konum, bütçe ve iletişim bilgisi.

Örneğin gayrimenkul tipinde İstanbul’un Sarıyer ilçesini seçtiniz diyelim. Devamında kaç odalı bir evi, ne kadarlık bir bütçe aralığında aradığınızı belirtmeniz önemli. İletişim bilgisi ise size uygun gayrimenkul yönlendirmesinde gerekli oluyor.

 

“Zingat Bana Ev Bul” ile aradığınız evi Zingat bulsun

Tüm bu detaylar, gayrimenkulün özelliklerini belirleyen talepler olarak değerlendiriliyor. Ardından aranan gayrimenkul bilgilerine göre uygun portföyü olan Zingat iş ortağı gayrimenkul profesyonelleri, kendilerine yönlendirilen bu taleplerin ayrıntılarını konuşup yardımcı olmak için Zingat Bana Ev Bul veya Zingat Evimi Sat/Kirala diyen kişilerle iletişime geçiyor ve seçenekleri sunmaya başlıyor.

Kısacası; nasıl bir ev aradığınızı anlatın, Zingat bulsun, sizinle buluştursun.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0