İkinci El Mobilya
Geri

Yeni Evlenecekler İçin Dekorasyon Önerileri

Yeni ev kuranın masrafı çok olur. Evini dilediğin gibi döşemek senin de hakkın. Ama hem düğün hem de ev masrafı ile uğraşırken, hesaplı seçimler yapmak durumunda kalabilirsin.

Dekopasaj yeni evini kurarken, zevkle döşemene de yardım ediyor. Modern ve markalı mobilyaları %70'e varan indirimlerle bulabilir ve bütçeni yormadan harika bir dekorasyona sahip olabilirsin.

Yeni ev sahibi olarak, evini dekore ederken ilk olarak hangi eşyalara ihtiyacının olacağını belirlemelisin. Yeni evin, küçük ise daha etkili ve kullanışlı mobilya seçimleri yapmalısın. Mesela küçük alanlarda en çok tercih edilen koltuk takımları, l tipi modellerdir. Minimal formda dekore edilen alanlar, küçük evler için etkili çözümler sunar. Alanın kısıtlıysa sende böyle tercihler yapabilirsin. Ayrıca küçük evler için mobilya seçiminde, depolama alanı olanları tercih edersen daha kullanışlı çözümler sunacaktır. Küçük alanları aktif kullanabilmen için katlanan mobilyalardan da yardım alabilirsin. Yemek masası, sehpa ve sandalye gibi katlanan mobilyalar, küçük evlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Büyük alanlarda ise, daha heybetli oturma grupları, yemek odası takımları veya yatak odası takımları tercih edebilirsin.

Yeni ev sahipleri, evlerini dekore ederken yapacakları yeniliğin mutlaka işlevsel olup olmadığını göz önünde bulundurmalıdır. Kullanışsız dekore edilmiş bir evde, isteklerini doğru oranda karşılamayabilir. Ikea’nın her tarza uygun ve en önemlisi fonksiyonel mobilyaları ile eğlenceli kombinasyonlar yakalayabilirsin. En sevdiğimiz Ikea mobilyaları keşfetmek için hemen tıkla.

Yeni ev için mobilya seçiminde ise, belirli bir tarzın üzerine yönelirsen daha doğru sonuçlar elde edebilirsin. Mudo’nun kendine has doğal ve şık tarzını evine taşı! Kaliteden ve tarzından ödün vermeyenler için Mudo Concept mobilyaları tercih edebilirsin. Ayrıca dayanıklı olmaları sebebiyle çok uzun süreler kullanabileceksin.

Yeni evine en çok yakışacak tarzlardan biri de eklektik tarz. Eklektik, farklı tarzların bir arada kullanıldığı maceraperest bir stil. Modern mobilyaları seviyor ama vintage bir parça gördüğünde heyecanlanıyorsan ikisini bir arada kullanmaya ne dersin? Yemek masanı vintage ve retro sandalyelerle Böylece eşsiz bir dekorun kapılarını aralamış olacaksın.

Daha birçok markalı ürüne uygun fiyatlara bulmak harika vintage parçalar keşfetmek için özenle seçtiğimiz mobilyalara ve aksesuarları hemen buradan keşfedebilirsin.