2017 Dekorasyon Kararları

Bu yıl alacağımız tasarım kararlarımız ile hepimiz evimizin tasarımcısı olabiliriz!

Bu yıl alacağımız tasarım kararlarımız ile hepimiz evimizin tasarımcısı olabiliriz! Bunları yeni yıl kararları gibi de düşünebilirsin. İşte 2017 yılı bitmeden uygulayabileceğim Tasarım Kararları:

Renkten korkma!

Renk dünyasında sonsuz sayıdaki seçenekler arasında eğlenmek varken, neden alışılagelmiş siyah, beyaz ve grileri seçelim! 2017 trendlerinden biri de mücevher tonları! Bundan 2017 trendleri ile yazımızda detaylıca bahsetmiştik, hala okumadıysan hemen buraya tıkla!

Renkleri kullanmaktan çekinme ve yaratıcılığını göster.

Muhteşem deneyimler için yeni bir oda hazırla!

Var olanı değiştirmek zor olacaktır. Yeni bir oda dekore ediyorsan bu süreci yeni mobilyalar ve aksesuarlarla eğlenceli ve farklı bir keşif deneyimine dönüştürebilirsin! Yenilere yer açmak istiyorsan evdeki mobilyalarını hemen Dekopasaj’da satabilirsin.

Daha fazla eğlen!

Arkadaşlarınla ve ailenle daha fazla bir araya gelmek sana da iyi gelecek! Sizi bir araya getirecek yemekler, partiler düzenlemek için servis arabaları ve aksesuarları için alışveriş yapmak kulağa çok keyifli geliyor!

Dekorasyon konusunda risk almaktan kaçınma!

Daha önce denemediğin bir rengi denemek, cesur bir tablo asmak ve tasarım bir mobilyaya vermek gibi riskler alabilirsin.

Evinizde yeni bir görünüm elde etmek için tam bir yenileme gerekmiyor. Bunun yerine, iyi seçilmiş aksesuarlar ve tamamlayıcı parçalar bir odanın hissini tamamen değiştirmek için yeterli olabilir.

Keşfe hemen başla!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0