Black Friday Nedir?

Kara Cuma indirimleri; uzun süredir ertelenen alışverişlerin, birbirinden avantajlı fırsatlarla tamamlanmasını sağlıyor. Her bütçeye uygun ürünlerde yapılan indirimler, herkesi dekorasyonda yeniliğe teşvik ediyor.

Black Friday 2019

Black Friday Alışveriş Festivali Başlıyor

Yılın en çarpıcı indirimlerinin yapıldığı büyük gün, Black Friday kapıda! Dekorasyon, tekstil, otomotiv, elektronik ve daha birçok sektörde dev indirimler bu muhteşem günde seni bekliyor olacak. Ünlü markaların bu güne özel sunduğu avantajlar, alışveriş severlerin aklını başından alacak. Sıfır ve ikinci el ürünlerde efsane fırsatların sunulduğu Black Friday heyecanı dünyanın dört bir yanını çoktan sardı. Evini yenilemek isteyenler, dekorasyon ve mobilya alanında uygulanacak indirimleri dört gözle bekliyor. İkinci el ürünleri tercih edenler ise, Black Friday indirimlerinin avantajını ikiye katlıyor. Sen de bu güne özel indirimlerle ekstra hesaplı alışverişin tadını çıkarmak istiyorsan kollarını sıva!

Black Friday Nedir?

Kara Cuma” olarak Türkçe’leştirilen “Black Friday”, aslında bir Amerikan geleneği olmasına rağmen dünyanın hemen her yerinde efsane indirimlerle kutlanıyor. Amerikalılar, Black Friday ile Noel hazırlıklarına hesaplı ve eğlenceli bir başlangıç yaparken; bütün dünya bu günü adeta uluslar arası bir alışveriş festivaline dönüştürüyor. Amerika’da binlerce mağaza, bu güne özel olarak sabahın erken saatlerinde kapılarını müşterilerine açıyor. Gece geç saatlere kadar açık kalan dükkanlara milyonlarca insan akın ediyor. Sanal ortama da sirayet eden bu çılgınlık, oturduğun yerden Kara Cuma fırsatlarını takip etmeni sağlıyor.

Black Friday 2019 Ne Zaman?

Black Friday indirimleri sayesinde doya doya alışveriş yapmak isteyenlerin aklında tek bir soru dolaşıyor: “Kara Cuma 2019 ne zaman?” Efsane indirimlerin başlayacağı bu tarih, her yıl Şükran Günü’ne göre hesaplanıyor. Şükran Günü’nü kasım ayının dördüncü perşembesinde kutlayan Amerikalılar, bu günün ardından gelen cumayı Black Friday olarak ilan ediyor. 2019 yılında ise bu tarih, 29 Kasım’a tekabül ediyor. Mağazaların dolup taştığı bu günde kalabalıktan uzak kalmak isteyenler, İnternet alışverişine yöneliyor.

Dekorasyonda Yenilik Yapmanın Tam Zamanı!

Kara Cuma indirimleri; uzun süredir ertelenen alışverişlerin, birbirinden avantajlı fırsatlarla tamamlanmasını sağlıyor. Her bütçeye uygun ürünlerde yapılan indirimler, herkesi dekorasyonda yeniliğe teşvik ediyor. Black Friday çılgınlığına kapılıp, henüz eskimemiş mobilyalarını yenileyenler, sıfır kalitesindeki mevcut eşyalarını uygun fiyatlarla ikinci el olarak satışa çıkarıyor. Böylece Kara Cuma’nın yankıları, ikinci el mobilya ve aksesuar dünyasında da duyuluyor. Birbirinden şık ikinci el sandalye, masa, koltuk ve dolap modelleri; yepyeni dekorasyonlara ilham veriyor. El oyması ahşap ikinci el mobilyalar, antika görünümüyle iç mekânda nostaljik bir atmosfer oluştururken; bazalı ve yataklı ikinci el kanepe modelleri, bütçe dostu ürün seçenekleri ile yaşam alanına işlevsellik katmanı sağlıyor.

Black Friday’de dünyanın her yerinde milyonları kuşatan alışveriş çılgınlığına sen de dahil olmak istiyorsan; Dekopasaj’da sıralanan zengin ürün seçeneklerini keşfetmeye hemen başla! İhtiyaç duyduğun tüm eşyaları ikinci el ürünlere özel sunulan fırsatlarla uygun fiyata satın almanın ayrıcalığını yaşa! Black Friday alışveriş festivali, tüm heyecanı ile her yıl olduğu gibi bu yıl da seni bekliyor.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0