2017 Dekorasyon Trendleri

Her yıl yeni dekorasyon trendleri her yıl yeni görünümler! 2017 de öne çıkan dekorasyon trendlerini senin için sıraladık.

Her yıl yeni dekorasyon trendleri her yıl yeni görünümler! 2017 de öne çıkan dekorasyon trendlerini senin için sıraladık.

Kadife Kumaş

Kış aylarının vazgeçilmezi kadife kumaş bu yılın favori tekstil ürünü. Yumuşacık dokusu ile seni sarıp sarmalayacak. Burada farklılaşan trend, kadifenin renkli halleri! Kararında kullandığında harika görünecek bu trendi hemen yakalamalısın.

Mermer Doku

Doğal dokular bu sezon da yine karşımıza çıkıyor. Mermer uzun zamandır radarımızda olan bir trend, sehpalarda, aksesuarlarda ve daha birçok farklı mobilyada da kendisine çokça rastlayacağız.

Mücevher Tonları

Bu yıl evler adeta bir mücevher gibi ışıldıyor! Sezonun karşımıza çıkan renkleri zümrüt, yakut, safir gibi mücevher renkleri oluyor. Özellikle ev tekstili ile öne çıkan bu trend, cesur evlerde mobilya olarak da görülecek.

Mantar Duvar

Hepimizin sevdiği mantar panolar bu yıl duvarlarda kendine daha fazla yer kaptı. Alışılmadık yerlerde kullanarak dekorasyonunda farklılık yaratabilirsin.

Çokça Yeşil

Yeşil yılın rengi oldu bile! Mobilya, aksesuar, ev tekstili ve hatta duvarlar bile yeşile dönüyor.

Bohem Yatak Odaları

Sezonun trenleri, birbirini tamamlar nitelikte. Renklerin ve desenlerin yoğunlukta olduğu bohem yatak odaları da onlardan biri. Büyük halı ve kilimler bu tarzın tamamlayıcıları. Bitkilerle ortama gereken enerjiyi de verdiğinde sonuç harika olacaktır.

Trendleri yakalamanı sağlayacak harika ürünleri keşfetmek için hemen tıkla!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0