Evde Detoks Zamanı!

​Yeni yıla taze bir başlangıç için hala geç kalmış sayılmazsın. Senin olduğu gibi evinin de arınmaya ihtiyacı var. Evin ne kadar düzenli ve rahatlatıcı olursa o kadar az stres ve karmaşa olur. Önereceğimiz birkaç yolla evini detoksla!

Yeni yıla taze bir başlangıç için hala geç kalmış sayılmazsın. Senin olduğu gibi evinin de arınmaya ihtiyacı var. Evin ne kadar düzenli ve rahatlatıcı olursa o kadar az stres ve karmaşa olur. Önereceğimiz birkaç yolla evini detoksla!

Fazlalıklardan Kurtul

Arınmaya ilk önce fazla mobilyaları satarak başlıyoruz. Evin için en iyisini sen bilirsin, ama bizce artık fazlalıklardan kurtulma zamanı geldi. Çok beğenerek aldığın o sehpanın odayı daralttığını biliyorsun. Az eşyalı bir ev temiz ve ferah görünür. Hemen satmak için ilan oluştur.

Bitki yetiştir

Yeşil renk sakinlik demek! Bitki yetiştirmek artık bir trend olmaktan çıkarak hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Hem ilginizi başka yöne çekerek stresi de azaltıyor. Daha stressiz bir ev için bu yazımız da ilgini çekebilir.

Duvarını Boya

Yeni yıl da yeni bir ev hissi verecek değişimlerden biri duvardaki boyanın değişmesi olabilir. Hepsini değişmek zor olacaksa sadece bir bölümünden başlayabilirsin.

Taze başlangıçlar yapacağın harika bir yıl olsun!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0