Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük Ocak Fırsatı - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

0 Gün 5 Saat 5 Dakika

Kervan Mobilyalar ile Gösterişli Bir Tarz Yakalamanın Yolları

Saraylara layık Kervan mobilyalar ile gösterişli bir tarz yakalamanın yollarını yazdık!

1980 yılından bu yana uzanan tecrübesi ile köklü bir deneyime sahip olan kervan mobilya, zarif işçiliği ve ince detaylı mobilyaları ile göz doldurmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye’de fazlasıyla yaygın olan avangard tarz ve klasik tarz dekorasyonlar için oldukça doğru mobilyalar üreten firma, evine kontrast ve görkemi bir arada yaşatma olanağı sağlıyor.

Kervan mobilya koltuk takımlarının her birinde bulunan ince işçilikler ve zarif dokunuşlar oldukça dikkat çekmektedir. Kumaş seçimleri ve ürün iskeletlerinin işçiliği birbirini fazlasıyla tamamlamaktadır. Osmanlı tarzı mobilyaları anımsatan gösterişli ürünleri ile kervan mobilya özellikle avangard tarz sevenlerin ve klasik tarz sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Avangard tarz dekorasyonlarda genellikle, oturma grubu veya yemek odası takımı gibi ana mobilyalarda göz alıcı ve oldukça parlak bir görüntü mevcuttur. Kervan mobilyanın çoğu parçalarında özellikle bu zenginlik dikkat çekmektedir.

Kervan mobilyada; saray tipi koltuk takımları, ihtişamlı yemek odası grubu ve yatak odası takımları, çalışma grubu, antre ve ardiye bölümleri için birbirinden farklı ürünleri, çeşitli aksesuarları, tekstil, mutfak ve bahçe üzerine aradığınız her şeyi tek çatı altında bulabilmeniz mümkün. Kervan mobilyanın bahçenize şıklık katarak zenginleştireceği, özellikle güzel havaların tadını keyifle çıkarabileceğiniz bahçe mobilyaları da oldukça başarılı.

Kervan mobilya yatak odası başlıkları, sandalyeler ve koltuk modellerinde kapitone dikiş severler için birçok seçenek sunmaktadır. Avangard tarzı mobilyalarda, kapitoneli dikişler, altın ve gümüş rengi dokunuşlar önemli rol oynamaktadır. Özellikle altın rengi mobilyalar, gösterişli ve zengin bir hava yaratmaktadır. Kervan mobilyanın, genellikle gösterişli ve parlak döşemelere eklediği kapitoneli dikişler sayesinde sıra dışı ve göz alıcı tasarımlar üretilmektedir. Taçlı koltuk takımları ise en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Avangard dekorasyonlarda, tüm odanın birbiriyle uyumlu olması son derece önemlidir. Özellikle aksesuarlarda bile titiz ve özenli bir bağlantı bulmak oldukça mümkündür. Bu nedenle avangard tarz ev dekorasyonları oldukça dikkat gerektirmektedir. Bu tarz dekorasyonlarda heybetli ve gösterişli perdeler ön plandadır. Aynı zamanda farklı aksesuarlar, gösterişli avizeler ve şamdanlar tercih edilebilmektedir.

Lüks mobilya tabiriyle, en kaliteli malzemeleri kullanarak el işçiliği ve sınırlı sayıda üretimle dikkat çeken firma, zevklerini, kişiliğini ve yaşam tarzını bulabileceğin parçalar ile evinize ihtişamı getirmektedir. Lüks mobilya üretimi nedeniyle, en kaliteli malzeme kullanılmasıyla birlikte, el işçiliği ve oymalar ön plana çıkmaktadır. Böylelikle alternatif ürünlere göre daha uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Oyma ve el işçiliği işlemi farklı aksesuarlarda da kullanılmaktadır. Oyma işçiliği ile aynalar, saatler, tablolar ve çeşitli sandıklar da yapılmaktadır. El Oyması aynalar ile salonun, saray tarzı dekorasyonları anımsatacak. Aynı zamanda koltuklarında tercih edeceğin kenarları püsküllü kırlentler ile dekorasyonunu taçlandırabilirsin. Dekorasyonlarında mobilyalarına uyumlu olarak; yuvarlak ortası taşlı kırlentler veya kare kürklü kırlentlerde tercih edebilirsin.

Kalitesiyle orantılı fiyat aralıkları sunan firma, bazen her bütçeye hitap edememektedir. Böyle durumlarda kervan mobilyanın indirimli ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kervan mobilyanın indirimli ürünlerine kendi web sayfasından ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda https://www.dekopasaj.com/kervan linkinden de ulaşabilirsin.

Kervan mobilya ürün çeşitliliğinin zenginliği ve hizmet kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Ürünlerinin uzun ömürlü oluşu sebebiyle ikinci el ürünleri de yoğun talep görmektedir. Kervan mobilya yatak odası takımları, özellikle günümüzde birçok dönem dizisi tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir. Seçtiğin model ile sende evinde zaman yolculuğuna çıkabilirsin. Şıklığı ve zarafeti ile bizi zamanda yolculuğa sürükleyen mobilyalar, aynı zamanda nostalji tutkunlarını da cezbetmektedir. Kervan mobilyanın eskitme komodinleri zariflikleri ile yatak odanı süslerken, ahşabın huzurlu dokusunu odanda hissedeceksin. Aynı zamanda yüksek ayaklı komodin ve şifonyerleri temizlik açısından kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Kendini özel hissetmek için tercih edebileceğin binlerce ürün seni bekliyor.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0