Taşınanlar Kullanmadıklarını Dekopasaj'da Satarak Nakite Çevirebilir

Farklı sebeplerden dolayı kullanamayacağın birçok eşyayı Dekopasaj üzerinden satabilirsin. Böylece eşyaların farklı dekorasyonlarda başrol oynarken, sen de kazanacağın para ile bir nebze de olsa taşınma masraflarını karşılayabilirsin.

Taşınanlar Kullanmadıklarını Dekopasaj'da Satarak Nakite Çevirebilir

Taşınma sürekli hayatımızda olan bir kavram. İş değişikliği, okul değişiklikliği, çeşitli sebeplerden dolayı ev değişikliği, şehir veya ülke değişikliği… Taşınmak, özellikle fazla eşyaya sahipsen oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Taşınmak bir gününü, yerleşmek ise aylarını alabilir. Taşınacağın ev, oturduğun evden küçük ise daha farklı dertler başını ağrıtabilir. Bu eşyalar oraya nasıl yerleşecek? , Oysaki fazlasıyla yeniydi, atmaya kıyamadığın ancak götürsen de alandan veya farklı sebeplerden dolayı kullanamayacağın birçok eşyayı Dekopasaj üzerinden satabilirsin. Böylece eşyaların farklı dekorasyonlarda başrol oynarken, sen de kazanacağın para ile bir nebze de olsa taşınma masraflarını karşılayabilirsin. Yeni ev veya yeni dekorasyonun için başka eşyalara şans tanıyabileceksin.

Neden İkinci El Eşyaları Seviyoruz?

Yüksek kaliteli eşyalar olup olmadığına karar verebilirsin. Bir eşya ikinci el olduğundan dolayı zaten zaman testinden geçerek dayanıklı olup olmadığını kanıtlamış oluyor. Özellikle iskelet kısmı sağlamsa, birkaç temel dokunuşla sıfır eşyanın yarı fiyatına yüksek kaliteli bir parçaya sahip olabilirsin.

Bir şeye çok para harcadığın zaman kullanmasan da gitmesine izin veremiyorsun. Gerçekten ihtiyaç duymadığın veya sevmediğin bir eşyayı sadece çok para verdin diye evin bir köşesinde yıllarca durmasına izin veriyorsun. Oysa ikinci el eşyaları sıkıldığında tekrardan satarak yeni bir dekorasyona sahip olabilirsin.

İkinci el eşya satmak veya satın almak yeni kaynaklara olan talebi azaltır. Dolayısıyla israf da azalacaktır. Aynı zamanda yerel ekonomiyi desteklemenin farklı bir yolu olarak da görülmektedir.

Tüm eşyaları takım alma veya takım satma zorunluluğun yoktur. İstersen tek bir berjer istersen tek bir koltuk satabilirsin. Böylece evini kullanmayacağın gereksiz eşyalarla doldurmak zorunda kalmayacaksın.

İkinci el eşya seçimlerinde genellikle çoğu insanda bir ön yargı oluşmaktadır. Aslında her kullanılan mobilya, yıpranmış veya çirkin anlamına gelmez. Ayrıca sıfır ürünlerde bile çoğu zaman çizik ve kırık eşyaların geldiğine şahit oluyoruz.

Bazen aldığımız eşyalardan sıkıldığımızda satma ve yenisini alma gereksinimi duyarız. Özellikle ev dekorasyonu fazlasıyla yenilik isteyen bir alandır. Sürekli zaman geçirdiğimiz yerlerde, değiştirme ve yenileme ihtiyacı artmaktadır.

Biz Kimiz?

Kullanılmış mobilya ve ev aksesuarlarını, alıcı ve satıcısı ile buluşturan bir pazar yeriyiz. Her eşyanın farklı bir hikayesi olduğuna inanıyoruz ve yaşanmışlığa önem veriyoruz. Bu sayede ihtiyacın olan eşyaları web sayfamız üzerinden piyasa fiyatının altında satın alarak ekonomik açıdan tasarruf edebilir, eşi benzeri olmayan özel tasarım eşyalara sahip olabilirsin. Aynı zamanda sıkıldığın ve kullanmadığın eşyaları da web sayfamız üzerinden kolaylıkla satabilirsin. Ürününü en doğru vitrinde satışa çıkar ve nakliyeyi hiç dert etme…

Dekopasaj da Nasıl Satış Yapılır?

1)İlan Oluştur

Satmayı planladığın ürünün detaylarıyla birlikte fotoğraflarını yükle ve ilanını onaya gönder. Ürünün kusurlarını da göstermeyi unutma. İlanın ekibimiz tarafından incelendikten sonra en kısa süre içerisinde yayımlanacaktır.

2)Nakliye

Ürünün satıldığında dilersen Dekopasaj’ın nakliye ekibi kapına gelip alsın. Eğer nakliyeyi kendin yapmak istersen ürünün nakliyesini 72 saat içerisinde gerçekleştirmen ve takibini yapman gerekecek. Bu durumda, ürünün mesuliyeti de tabii ki sana ait.

3)Ödeme

Eski ürünün nakliye edildikten sonra, yeni sahibinin değerlendirmek için 48 saati olduğunu unutma. Bu süre içerisinde ödeme Dekopasaj’ın havuz hesabında güvence altında! Bu süre dolana kadar herhangi bir iade talebi olmazsa paranı hesabında bil.

Dekopasaj’ dan Nasıl Ürün Alabilirim?

1)Keşfet

Hayalindeki ürünü ister kategori, ister anahtar kelimelere göre arayıp, keşfe çıkabilirsin. Beğendiğin ürünleri sepetine atarak satın alabilirsin. Ayrıca fiyatı yüksek gelen ürünlerde, satıcıya düşündüğün fiyat teklifini sunabilirsin. Satıcı da uygun gördüğü takdirde düşündüğün fiyata ihtiyacın olan ürüne sahip olacaksın.

2)Yerini Hazırla

Ürünü ne zaman teslim alabileceğini belirt nakliyesini ona göre ayarlayalım. Ürünün nakliyesi başlayana kadar siparişini iptal edebileceğini unutma. Ürünü teslim aldıktan sonra ise yine 48 saat içerisinde iade talebinde bulunabilirsin.

3)Keyfini Çıkar

Ürünü teslim alıp kontrolünü yaptın. 48 saat içerisinde iade hakkın var. Bu süre içerisinde paran Dekopasaj’ın havuz hesabında güvence altında. Artık ürünün keyfini çıkarabilirsin.

Evini, ofisini yenilemek ve farklılık katmak için Dekopasaj’a göz atmayı unutma!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim
Sepetim 0