Seda Türen'den Yeni Yıl Hediye Rehberi

Seda Türen, senin için seçti! Yeni yılda kime, ne hediye alınır merak ediyorsan hemen keşfet!

Bu haftaki misafir editörümüz Seda Türen, senin için seçti! Yeni yılda kime, ne hediye alınır merak ediyorsan hemen keşfet!

Hediye seçmek kolay iş değil. Eğer iyi bir hediye vermek ve karşınızdakini gerçekten mutlu etmek istiyorsanız, onu tanımalı ve zevklerini biliyor olmalısınız. Sonraki aşama ise belirlenmiş kriterlere göre hediyeyi seçmek. Zevklere göre kategorize edip Dekopasaj’dan bir hediye rehberi hazırladım sizin için. Hediye alacağınız kişiyi değerlendirdiğiniz kategoriden seçebilirsiniz hediyenizi.

Sanatseverlere

Güzel bir tablo, bir heykel ya da biblo, özel bir vazo ya da duvar süsü… İçinde sanatsal bir öğe barındırın her eşyayı bu kategoride değerlendirebilirsiniz.

Koleksiyoner ruhu olanlara

Koleksiyonerlik büyük bir tutku ve koleksiyonu yapılacak objeler adına sınır yok. Bu bir vazo da olabilir, tabak da ya da bir parfüm şişesi. Hediye edeceğiniz eşya ile büyük bir tutkuya hizmet etmiş olacaksınız.

Antika meraklılarına

Antika severleri tespit etmek oldukça kolay. Evlerinde bolca antika parçaya yer veren dostlarınız için daha harika bir hediye olamaz.

Gelenekselcilere

Geleneksel motiflere ve dokulara hayran, eskinin estetiğinden vazgeçmeyenler için en uygun hediyeler…

Özel tasarım meraklılarına

Farklı ve tek olanın peşinde, biraz çizginin dışında, modern zevklere sahip sevdiklerinize neler alabilirsiniz hediye olarak?

Seda Türen Kimdir?

Seda hakkında daha detaylı bilgi için Instagram sayfasını keşfedebilirsin!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0