İkinci El Mobilya
Geri

Sonbahara Hazırlık Tüyoları

Küçük de olsa mevsimsel değişiklikler yapmak evinin enerjisini arttırır. Dekorunu en sevdiğimiz mevsim sonbahar. Sıcak renklerle iç içe olmak gelecek soğuk havaları karşılamak için moral kaynağı oluyor.

Yapacağın ufak değişiklikler ile sen de sonbaharı evinde coşkuyla karşılayabilirsin.

Sonbahar dekorasyonunun vazgeçilmezi balkabaklarını kullanabilirsin. Sarılar ve turuncuları bir arada renkli bir görünüm oluşturacaktır.

Giriş - Antre: Aksesuarları Değiştir

Sonbahar dekorasyonunun vazgeçilmezi balkabaklarını kullanabilirsin. Sarılar ve turuncuları bir arada renkli bir görünüm oluşturacaktır. Girişte yapacağın değişiklik sezonun habercisi niteliğindedir. Dekoratif parçaları sergilemek için bu alanı değerlendirebilirsin.

Oturma Odası: Yumuşak Dokular Ekle

Gardırobunda olduğu gibi evininde yazdan sonbahara geçişini katmanlar ve dokularla sağlayabilirsin. Hemen her yere, bir koltuk sırtına, bir taburenin üstüne sıcaklık hissi verecek ev tekstilleri ekleyebilirsin.

Mutfak: Sıcak Renkleri Kullan

Aksesuarlar mutfakta fark yaratabilecek unsurlardır. Mutfağında bakır ahşap gibi aksesuarlar ekleyerek sıcak bir karşılamaya sahip olabilirsin.

Yatak Odası: Konforunu Arttır

Daha kısa günler ve daha serin akşamlar için yatak odasına çekilmek isteyebilirsin. Rahatı ve konforu ile davetkar bir yatak odası için büyük bir halı ve kat kat yatak örtüleri ile sıcacık bir sonbahar seni bekliyor!

Yazar, Tuğçe Tağ