İkinci El Mobilya
Geri

Seda Burhan'ın seçtikleri

Seda Burhan'ın seçimiyle Sevgililer Günü hediye rehberi! En özel Sevgililer Günü hediye seçeneklerini senin için seçti.

Seda Burhan Kimdir?

Seda Burhan, Akdeniz Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. 2014 Temmuz ayından itibaren sedaburhan.com ’ da yazmaya başlayarak blog hayatına adım attı. Şubat 2015 tarihinden itibaren freelance olarak editörlük yapıyor. Bizim için Sevgililer Günü’ne özel hediye seçimleri yaptı.

1- Yaşam alanlarında doğal dokunuşları sevenler için ahşabın ve geçmişten gelen vintage ruhun eşsiz uyumunun ideal bir tercih olacağından şüphem yok.

2- Kadife dokuların dekorasyon modasına da taşındığını görmek oldukça hoş. Kadife puftan yapılmış olan bu makyaj taburesi de modern duruşu ile favorilerim arasına girmeyi başarıyor.

3- Minimalist detaylar ev dekorasyonunda son zamanların favorileri arasında anılıyor. Bu siyah metal sandalye sayesinde de bu minimalist ruhu evinizin dilediğiniz köşesine taşıyabilirsiniz.

4- Dekorasyon yaparken kusursuz bir görünüm elde etmekte tamamlayıcı parçaların etkisini göz ardı etmem mümkün değil. Desenli dekoratif tabaklar da bu parçalardan biri. İster masanızın üzerinde ister duvara asarak kullanın; bence evinizin ruhuna ortak olacağı kesin.

5- Modern ve minimal çizgisi ile karşıma çıkan bu seramik vazo sizce de bahar çiçekleri ile eşsiz durmaz mı?

6- Tasarım parçaların sergilediği benzersiz duruş her zaman hoşuma gitmiştir. Eskitme duruşu ve halat detayları ile ofisinize sizden bir parça ekleyebilirsiniz.

7- Ahşap ve metalin yadsınamaz uyumu ev dekorasyonunun vazgeçilmezlerinden. Modern ve sıra dışı duruşu bile bu lambader de bence kitabınızı okuyup, kahvenizi yudumlarken okuma köşenize çok yakışacak.

8- Kitap kurtlarının kusursuzu arayan düzenleyici ruhu bence bu ahşap kitaplık sayesinde tatmin olacak.

9- Tasarım ürünlerin modern ruhu ahşaba can verirken bu modern askılık da gözüme ilk takılanlardan olmayı başardı.

10- Daha fresh ve geniş bir ortam algısı yaratmakta duvar aynalarının etkisi oldukça büyük. Doğal ve yalın bir görünüme sahip olan bu duvar aynası bana kalırsa dekorasyon dergilerinde konuşulmaya aday.

Daha fazlasını hemen kesfet!