Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük Ocak Fırsatı - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

0 Gün 5 Saat 23 Dakika

Depoda Masraf Etme, Mobilyanı Kolayca Nakite Çevir

​Yıllar önce depoya koyup unuttuğun mobilyaları nakite çevirebileceğini biliyor muydun? Yurt dışına veya şehir dışına taşınanlar da artık geride bırakacakları mobilyaları dert etmiyor. Dekopasaj'ın depodan sat seçeneği ile mobilyalarını senin yerine biz depoluyoruz. Satılınca da paranı hesabına gönderiyoruz. Böylece hem ekstra gelir elde ediyor, hem de depo masrafından kurtulmuş oluyorsun.

Yıllar önce depoya koyup unuttuğun mobilyaları nakite çevirebileceğini biliyor muydun? Yurt dışına veya şehir dışına taşınanlar da artık geride bırakacakları mobilyaları dert etmiyor. Dekopasaj'ın depodan sat seçeneği ile mobilyalarını senin yerine biz depoluyoruz. Satılınca da paranı hesabına gönderiyoruz. Böylece hem ekstra gelir elde ediyor, hem de depo masrafından kurtulmuş oluyorsun.

Bir daha kullanmayacağın mobilyaları depolama derdiyle uğraşma. Tek yapman gereken mobilyaların için ilan oluşturmak! İlanın depodan satışa uygun görüldüğü takdirde ürünlerini evinden alıp depomuzda özenle fotoğraflıyoruz, ölçülerini alıp ilanı yayına hazır hale getiriyoruz. Ekibimiz tarafından hızlı satış standartlarına göre oluşturulan ilan çok daha hızlı satılıyor.

Sana da sadece bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalıyor.

*Depomuzdan satma talebini iletmek için, şimdi ilan oluştur. Editörlerimiz inceleyip 24 saat içerisinde dönüş yapacaklar.

*Daha fazla bilgi almak için bize 0539 777 01 54 numaralı telefondan ulaşabilirsin. 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0