Neden Vintage Mobilyaları Seviyoruz?

Bizimle birlikte artık yaygın bir hale gelen eskiye dönüş, artık bir yaşam stili oldu. İşte vintage parçaları bu kadar sevmemizin birkaç sebebi!

Her zaman bahsediyoruz; Dekopasaj ekibi vintage sever bir ekip. Gerçekten güzel bir parçayla karşılaştığımızda çok heyecanlanıyoruz. Bizimle birlikte artık yaygın bir hale gelen eskiye dönüş, artık bir yaşam stili oldu. İşte vintage parçaları bu kadar sevmemizin birkaç sebebi:

Gerçek bir Vintage asla "eski" hissetirmez.

Basit formlu, minimal retro parçalar bugüne kolaylıkla ayak uydurarak asla eski hissi uyandırmıyor. Daima modern ve taze hissettiriyor.

Vintage ahşap parçalar günümüz dekoruyla hâlâ kullanılabilmekte.

Bu trend hiç geçeceğe benzemiyor! Pek çok vintage parça hala günümüz mobilyaları ile birlikte evimizde yerini alabiliyor. Modası hiç geçmeyen eşsiz parçalar haline geliyorlar. Böylece tekdüze bir dekor yerine tarz sahibi bir eve kavuşmuş oluyoruz!

Çağın muhteşem eşyalarını her zaman bulabilirsin.

Bizim gibi vintage sevenler arttıkça dönem ürünleri de saklandıkları yerden çıkmaya başladı. Büfeler, bar arabaları, muranolar ve daha pek çok şey var.

Tek parça bile bir odaya kişilik katıyor.

Bir oturma alanında göz alıcı bir görünüm için eşsiz bir parça yeterli.

Bu çağ sürprizlerle dolu.

Ayrıca Mid-Century dediğimiz, Orta Çağ Yüzyılı tasarımlarının arasında fantastik bir parça bulabilirsin. Hepsi de kendine has tasarımları ile bizi kendisine hayran bırakıyor.

Dekopasaj’da her zaman harika vintage parçalar bulabilirsin, hemen keşfe başla!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim
Sepetim 0