Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük İndirim Günleri Başladı! - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 8 Saat 42 Dakika

Sevdiğimiz Tarz Birleşimleri

Ev dekorasyonunda farklı tarzları nasıl birleştirebiliriz senin için yazdık.

Karıştırarak eşsiz bir dekora sahip olmak dururken, neden tek bir tarza bağlı kalalım. Sana da ilham olabilmesi için sevdiğimiz tarz birleşimlerini senin için yazdık.

İskandinav Minimalizm

Tercihin nötr renklerden havadar mekanlardan yana oluyorsa, İskandinav formların işlevselliğini kullanarak minimal bir tarz yakalayabilirsin. Soğuk pastel renkler siyah beyaz desenler bu tarzın olmaz olmazları.

Eklektik Bohem

Evinizde renk ve dokudan yoksun tek bir noktayı bulmakta zorlanıyor musun? Belki de bu tarz tam sana göredir. Buradaki kilit nokta, farklı dönemlerden ve stillerinden parçaları karıştırmak ve eşleştirmek. Ev tekstili ürünleri çiçek ve ikat desenlerle değiştirmekle başlayabilirsin.

Endüstriyel Şık

Aşınmış nesneler, işlenmiş tuğla, metal borular, kullanılmış mobilyalar ile endüstriyel bir tarzı şık bir görünüme kavuşturmak bu tarzın özelliği. Bu maskülen havayı biraz olsun kırmak için şık parçalar ekle.

Vintage Modern

Modern tasarımları seviyor ama vintage bir parça gördüğünde heyecanlanıyorsan belki de bu iki zıt kutubu birleştirmelisindir. Ayrıca illa eski olmasına gerek yok vintage tasarımlar yıllar önce devasa bir dönüş yaptı böylece bu tarzın yeni yorumlarına da kolayca ulaşabiliyoruz.

Dekopasaj bir pazar yeri olduğundan tüm tarzları aynı yerde bulabilmek harika değil mi? Hemen keşfe başla!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0