Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük İndirim Günleri Başladı! - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 8 Saat 29 Dakika

Koltuğun Senin Hakkında Ne Söylüyor?

Salonuna seçtiğin koltuk, gelenlere senin hakkında fikirler veriyor olabilir.

Evimize aldığımız her mobilyayı özenle seçeriz. En önemli parçalardan biri de salonumuza seçtiğimiz koltuktur. Bir koltuk seçerken her zaman zevkimizi yansıtmasını isteriz. Bu yüzden seçtiğimiz koltuk da gelenlere bizim hakkımızda fikirler veriyor olabilir.

Peki senin koltuğun ne söylüyor?

İngiliz Kanepe

İngiliz tarzında bir koltuk seçtiysen, muhtemelen klasik tarzı seviyor ama resmiyetten çok hoşlanmıyor olabilirsin. Rahatlık ön plandadır ama aynı zamanda şıklığından ödün vermek istemiyorsundur.

Köşe Koltuk (L Kanepe)

Ne kadar da misafir seversin! Arkadaşların ve ailenle birlikte geçirilecek vakitler tam senlik değil mi? Hem rahat olsun istersin hem de keyifli!

Film geceleri, oyun saatleri sizden sorulur :)

Chesterfield

Bize kapitoneyi sevdiren Chesterfield tarzı kanepeler, Viktoryan tarzın kalbidir. Bir Chesterfield aldıysan muhtemelen uzanmak için almamışsındır :) Klasik sever ve iddialı bir seçim yaptın! Modern evlerde kullanılmaya başlanmasına senden çok sevinen olamaz!

Fransız Kanepe

Genellikle 14. Louise dönemine ait bu kanepe tarzı resmi ve mimari bir görünüm veriyor.

Açık renk oyma ahşap çerçevesine koyu renk döşemeler eşlik ederek kontrast bir görünüm sağlıyor. Fransız dönemi mimarisine meraklı olabilir misin?

Bu tarzları ve daha fazlasını buradan hemen keşfedebilirsin!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0