En Şaşırtıcı 6 Dönüşüm

Eski deyip geçme! İnanılmaz bir dönüşüm geçiren 6 mobilya, yeni sahiplerinin severek kullandığı tarz sahibi mobilyalar haline gelmiş.

Eski deyip geçme! İnanılmaz bir dönüşüm geçiren 6 mobilya, yeni sahiplerinin severek kullandığı tarz sahibi mobilyalar haline gelmiş. Biz bu dönüşüm hikayelerine bayılıyoruz!

Bazen harika bir parça olduğu için, bazen sadece daha ucuz bir seçenek olduğu için ikinci el mobilya alıyoruz. Ama bu olduğu gibi kabullenmemiz gerektiği anlamına gelmiyor. Becerikli olduğunu düşünüyorsan yapacağın ufak değişikliklerle herkesin sahip olmak isteyeceği harika mobilyalara kavuşabilirsin. Yeterli zamanın yoksa bunun için profesyonellerden de yardım alabilirsin. Mobilyaların içindeki potansiyeli görmen yeterli!

1. Kullanışlı ama eski bir sandalye atılmaktansa renkli bir kumaşla kaplanarak ofisin sevilen bir parçası haline gelmiş. Artık ofiste çalışanlar daha da üretken!

2. Bu mobilyanın geçirdiği dönüşüm gerçekten insanı hayrete düşürüyor. Eski evine koymak bile istemeyeceğin bir parça uzun süren çabalar sonunda kimsenin vazgeçmeyeceği harika bir konsol haline gelmiş. Bu haliyle epey para edeceği kesin.

3. Bazen biraz yaratıcılık kullanman gerekebilir. Eski bir lambader ayağı ufak dokunuşlarla farklı ama bir o kadar tarz bir yan sehpaya dönüşmüş. Biraz da cilayla gerçekten yeni gibi!

4. Aradığın renkte koltuğu bulamıyorsan, boyamayı deneyebilirsin. Siyahtan kahverengiye dönüşen bu deri kanepe bizce gerçekten harika olmuş.

5. Bu koltuğu görenin harika hatlarını farketmemesi mümkün değil. Sıkıcı kumaşına rağmen çok iyi gözüken bu koltuk, biraz cila ve kumaşla herkesin evinde görmek isteyeceği bir parçaya dönüşmüş.

6. Bazen de biraz radikal kararlar alman gerekebilir, bu dolabın kapaklarını çıkarmak gibi. Asıl güzel yanı ise istediğin rengi seçebiliyor olman! 

Dekopasaj'da dönüştürebileceğin birçok mobilya bulabilirsin. Mükemmel parçayı bulmak için ürünlerin arasında vakit geçirmen gerekiyor. Hemen keşfetmeye başla!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0