Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük Ocak Fırsatı - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

0 Gün 4 Saat 56 Dakika

Bir Editörün Evinden İlham Aldık

​İlham aldığın tüm o dekorasyon dergilerini oluşturan editörlerin evi nasıl hiç merak ettin mi?

İlham aldığın tüm o dekorasyon dergilerini oluşturan editörlerin evi nasıl hiç merak ettin mi? İngiltere’de bir dekorasyon dergisinde editörlük yapan Ciara Elliott’ın evinden esinlendik ve deneyebileceğin başlıkları senin için yazdık.

Evin girişi ilk izlenimi bıraktığınız yerdir. İhtiyacın olan şey işlevsel olmasıdır, Ancak evin geri kalanı hakkında bilgi vermelidir. Taze ve kuru çiçekler ile vintage bir dokunuş katılan bir giriş dergilerdeki gibi görünüyor!

Kabarık bir halı, kanepenin üzerine yerleştirilmiş renkli ve desenli yastıklar, puflar ve battaniye ile bir sürü katman oluşturulmuş. Aslında burada göze hoş görünen ince bir çizgi var. Çerçeveler ve bitki ile denge sağlanmış.

Tablolar sadece duvara asılmaz. Çerçeveleri birbirine yaslayarak katlar oluşturabilirsin. Böylece hem duvarını deliklerden kurtarmış hem de sürekli farklılaştırabileceğin bir yaratıcı alan oluşturursun. Ayrıca tabloları sürekli yenileyerek sürekli taze kalan bir dekorasyona sahip olacaksın.

Bu köşe Ciara’nın kızının odası, ama siz her odada işin içine biraz eğlence katmaktan korkmayın. Farklı aksesuarlar ve materyalleri bir arada kullanmayı dene.

Eğlenmeye şimdi başlamak, belki vintage bir dokunuş eklemek için hemen keşfetmeye başla!

Yazar, Tuğçe Tağ

Kaynak, Apartment Therapy 

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0