İç Mimar İlke Bilgen Seçti!

​Dekopasaj'ın bu ay misafir editörü olan İç Mimar İlke Bilgen, bize etnik unsurların yer aldığı renkli bir seçti yaptı.

Dekopasaj'ın bu ay misafir editörü olan İç Mimar İlke Bilgen, bize etnik unsurların yer aldığı renkli bir seçti yaptı.

1. Son yıllarda hayatımıza giren Vintage stili özellikle dekorasyon dünyamızın vazgeçilmezi oldu. Özellikle el işçiliği baskın olan bu harika dolap yaşam alanınızın starı olmaya aday.

2. 1960 tasarımı bu harika sandalye ile modern olarak dizayn ettiğiniz ofisinizde veya evinizde sıcak bir dokunuş yakalayabilirsiniz.

3. Tasarımını yaptığım mekanlarda en çok dikkat ettiğim noktalardan birisi de kullanılacak olan obje seçimleridir. Sade, düz tonlarda, kendi içinde sıradanlığı olmayan doğru ürünler tercih ederseniz istediğiniz dokuyu daha rahat yakalarsınız.

4. Ahşap dokular aşırıya kaçılmadığında her zaman kurtarıcı kahramanlardır. Ağaç kavuğundan yapılmış bu aydınlatma ile ortamınızda doğallığı yakalayabilirsiniz.

5. Renklerin de bir enerjisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu pembe paravanın dünyanıza muhteşem bir renk katacağından hiç şüphem yok.

6. Sütunlar, merdivenler derken mermerler yaşam alanlarımızda büyüsünü göstermeye devam ediyor. Geometrik şekil verilen bu mumluklara bayıldım.

7. İç mimaride doğadan ilham almayı çok seviyorum. Siz de benim gibi doğaya aşıksanız bu muhteşem yapay kaktüsü not alın derim.

8. Minimal çizgileri olan bu ahşap sehpanın kullanımı oldukça portatif. İsterseniz üstüne bir minder ile puf olarak da kullanabilirsiniz.

9. Oriental dokuları seviyorsanız bu berjerler evinizin başköşesine çok yakışacak. Ahşap kısımları doğal renginde olmasına ayrıca artı puan veriyorum.

İlke Bilgen Kimdir?

Doğuş Üniversitesin'de  Grafik Tasarım eğitimini yarıda bırakıp La Salle International Academy'de İç Mimarlık eğitimi tamamlayıp kendi ofisimi kurdum. 2014 yılından itibaren proje tasarım ve uygulamalarım sırasında kendi yaptığım ürünleri geliştirmeye ve geri dönüşüm malzemelerden mobilya, dekorasyon ürünleri yapmaya başladım.Şu anda ise Karaköy'de açtığım mağazamda iç mimariyi destekleyici tamamı kendi tasarımım olan ürünler satıyorum.

İlke'nin seçimlerini hemen keşfet!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim 0
Sepetim 0