Dünya’dan Yeni Yıl Dekorları

Kim yeni yıla nasıl giriyor diye merak ettik ve dünyanın farklı yerlerinden ilham alabileceğimiz yılbaşı dekorasyonlarını bir araya getirdik.

Kim yeni yıla nasıl giriyor diye merak ettik ve dünyanın farklı yerlerinden ilham alabileceğimiz yılbaşı dekorasyonlarını bir araya getirdik.

Rusya’da Rustik Stil

Doğal ahşap görünümler ve sadelikle öne çıkan rustik tarzın yılbaşı dekoru da yine sade ve doğallıktan yana. Gerçek bir çam ağacını süsleyen vintage sallanan at ve açılmayı bekleyen hediyeler ile yalın bir çizgide.

İsveç’te Renkli Yılbaşı

Bu İsveç evi her köşesinde renkleri ön plana çıkarıyor. Gökkuşağı renklerinde Eames sandalyeleri yine renkli süslemeler takip ediyor. Camlar ve köşeler her yer rengarenk ve canlı!

Almanya’da Doğal Ağaç

Gerçek yılbaşı ağacı ve renkli süslemelere yere serilen ışıklar eşlik ediyor.

Tasarımcı Dokunuşu İtalya’da

Tasarımcıları ile ünlü İtalya’da elbette yılbaşı dekoru da tasarımsal olarak ortaya çıkacaktı. Verner Panton’un ikonik sandalyeleri ve Eero Saarinen’nin Tulip masası bir arada!

Fransa’da Zarafet

Fransa’nın yılbaşı sezonu boyunca soğuk olması, dekorasyonu sıcaklaştıracak seçimler yapılmasını sağlıyor. Bunu yaparken Fransız zarafetinden de nasibini alıyor. Gri tonlarda ışıltılı bir yılbaşı dekoru ortaya çıkıyor.

Aydınlık İngiliz Evi

Bu İngiliz evinde doğal tonlarda bir dekora kırmızı yılbaşı çiçekleri ve doğal yılbaşı ağacı eklenmiş. Aydınlık ve ferah bir yeni yıl dekoru olarak karşımıza çıkıyor.

İrlanda’da Aile Bayramı

Aile ve arkadaşları bir araya getiren bu mutfak dekoru sıcacık ve samimi görünüyor. Doğal çiçekler masaların üzerinde yerini alırken mumlar da etrafı aydınlatıyor.

Amerika’da Eklektik Stil

Birçok farklı tarzı bir araya getiren eklektik tarz da eğlenceli bir görünüme sahip. Duvarda şapkalardan ağaç formu verilmiş ikinci bir yılbaşı ağacı bile var!

Kar Beyaz Kanada

Kanada tıpkı dışarıda yağan kar gibi bembeyaz! Sade ama eğlenceli dekoru ile beğendiklerimiz arasına giriyor.

Yazar, Tuğçe Tağ

Kaynak, Houzz

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0