#HerkeseYeter

Her gün yüzlerce kaliteli mobilya sadece tarz değişikliği sebebiyle çöpe atılıyor. Yani kullanılabilir durumdaki mobilyalar çöplükleri dolduruyor. Yeni alınan her mobilya için yeni kaynaklar harcanıyor, yeni ağaçlar kesiliyor. Her dekorasyon değişikliği onlarca ağacın kesilmesine sebep oluyor. Yenisine gerek yok, dünyada şu an üretilmiş olan mobilyalar aslında #Herkese Yeter.

Biz Dekopasaj olarak, evlerden çıkan iyi durumdaki tüm mobilyaları tekrar kazanmak ve uzun yıllar kullanılabilecek mobilyaların, ömürleri tükenmeden atılmasını engellemek için çalışıyoruz. İkinci el mobilyanın ulaşılabilirliğini artırmak, ikinci el alışverişi kolaylaştırmak ve alıcıları ikinci ele teşvik etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Aslında Dekopasaj’dan alışveriş yaparak sadece evinizi dekore etmiyor, aynı zamanda mobilyalara ikinci bir şans vermiş oluyorsunuz.

Şimdi hep birlikte doğaya sahip çıkma zamanı!

Dünya’ya karşı hepimizin sorumluluğu var. Dekopasaj olarak doğanın kaynaklarını korumak ve sürdürülebilir hayatın bir parçası olmak için çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.

Daha sürdürülebilir bir dünya için evinde yapabileceğin değişiklikleri öğrenmek için Instagram hesabımızı ve #herkeseyeter sloganını takip edebilirsin.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0