Hayalindeki Ev İçin Favori Parçalar

Sen de bizim gibi Pinterest’te gördüğün evlere hayran kalıyor ve öyle evlere sahip olmak istiyorsan, senin için seçtiğimiz ürünlere ve kullanım önerilerimize göz at!

Sen de bizim gibi Pinterest’te gördüğün evlere hayran kalıyor ve öyle evlere sahip olmak istiyorsan, senin için seçtiğimiz ürünlere ve kullanım önerilerimize göz at! Hayalindeki gibi bir eve sahip olmak için birkaç kilit parçaya ve biraz yaratıcılığa ihtiyacın olacak.


Birçok parça ile bir araya getireceğin bir oturma odasındansa, hem yerden tasarruf etmeni sağlayacak hem de rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyecek bir köşe koltuk ihtiyacını karşılayacaktır. Klasik gri ve beyaz tonlarda görmeye alışkın olduğumuz köşe koltuklardan farklılaşmak için bu mavi renkli koltuğu kullanabilirsin. Ana parçadan sonra gerisi, zevkine göre aksesuarlar, puf ve sandalyelere karar vermeye kalacak.


Tarz sahibi bir evin olmazsa olmazlarından olan konsolları, yemek masalarına birer yardımcı gibi kullansak da farklı kullanım alanları ile evin eşsiz bir parçası haline getirmek mümkün. İster yatak odasında ister keyifli bir köşede kullan, aksesuarlara mutlaka yer vermelisin.


Modern ve genç evlerin tercihi endüstriyel tarzda mobilyaları çalışma alanında kullanmak seni daha dinamik hissettirebilir. Metal mobilyaları, ahşap ürünlerle kullanarak dengeyi yakalayabilirsin. Ahşaba yer vermek, endüstriyel ürünlerin keskin görünümünü kıracak ve ortamdaki uyumu sağlayacaktır.


Sade ve modern mobilyaların kullanıldığı bir salonu, sıradanlıktan kurtarıp farklı bir atmosfer yakalamak için tasarım bir ürüne yer verebilirsin. Masif ürünler ortama doğal bir görünüm katacaktır.

Senin için seçtiğimiz diğer favori ürünlerimizi görmek için hemen tıkla!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0