Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük Ocak Fırsatı - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

0 Gün 5 Saat 14 Dakika

Bahar Temizliği Zamanı

Gerçekten ihtiyacın olmayanlardan kurtularak evini ferahlatıp, kendini de stresten kurtarabilirsin.

Bahar temizliği zamanı geldi de geçiyor! Fazlalıklardan kurtulup, bahara hafiflemiş olarak girmek evinin de hakkı.

Gerçekten ihtiyacın olmayanlardan kurtularak evini ferahlatıp, kendini de stresten kurtarabilirsin. Sana yardımcı olabileceğini düşündüğümüz başlıklarımızı sıraladık:

Büyük Boy Sehpalar

Orta sehpalar salondaki en büyük yardımcın olabilir; ama gerçekten gerek olmadığı yerde alanı daraltmaktan başka bir işe yaramazlar.

Bunun yerine bir veya iki küçük sehpa ile fonksiyonel bir güzellik yakalayabilirsin. Evdekini ne yapacağını düşünüyorsan, Dekopasaj’da satıp, nakite çevirmeye ne dersin?


Perde ve Panjurlar

Bırak bu bahar evine ışık dolsun! Perdeleri ve panjurlardan vazgeçerek bunun yerine pencereyi canlı bir renkle boyamayı dene.

Yatak Örtüleri

Havalar da ısınmaya başladığına göre yatakta üst üste örttüğün yorgan ve battaniyeler hatta yatak örtülerinden bile kurtulabilirsin. Bu sayede sabahları yatağını toplamak daha kolay olacak.


Takım Yemek Sandalyeleri

Takım halinde satılan yemek sandalyeleri geçmişte kaldı. Eklektik tarzı benimseyen modern evlerde artık karıştırıp eşleştirmek, farklı tarzda sandalyeyi bir arada kullanmak yeni trend! Tam da Dekopasaj’da yakalayabileceğin bir tarz! Sandalyeleri hemen keşfe başlayabilirsin.

Komodin

Yatmadan önce ihtiyacın olan şeyler bir telefon ve bir kitap gibi küçük şeyler ise bunlar için komodin gibi bir mobilya kullanmak yerine küçük bir raftan yardım alabilirsin.

Fazla Yastıklar

Yastıkların dekorasyondaki önemini biliyoruz ancak koltuğun üzerinde bir yığın olması gerekmiyor. Sana da yer kalması gerekiyor öyle değil mi?

Abajurlar

Duvara monte aydınlatmalar yatak odanda daha fazla yer açmak için ideal!

Giysi Dolapları

Büyük ve yer kaplayan dolaplardan kurtularak, açık raf sistemlerinden yardım alabilirsin. Küçük alanında maksimum fayda sağlamak için bazalı yatakları da tercih edebilirsin. Bu şekilde ekstra depolama imkanına sahip olacaksın.

Kurtulmak istediğin mobilyalar, başkalarının evinin ihtiyacı olabilir! Hemen sat, evini ferahlat!

Yazar, Tuğçe Tağ

Kaynak, Domino.com

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0