İkinci El Mobilya
Geri

En Kolay Yenileme Önerileri

İster kolayca yenileyebileceğin Ikea mobilyalar olsun, ister vintage bir parça onu gibi renklendirmek senin elinde. Daha tarz ve benzersiz bir görünüm için farklı boyama teknikleri uygulayabilirsin.

Son zamanların trendi ombre, açıktan koyuya giden bir boyama tekniği. Özellikle çekmeceli mobilyalarda çok trend bir görünüm elde edebilirsin. Bu zor olur diyorsan, sadece birkaç çekmece boyayarak da farkını ortaya koyabilirsin. Bunun için önerimiz metalik renkler olacak!

Klasik ve sıkıcı görünen mobilyalarını yenilemek istersen en kolay çözüm tabi ki yine boyamak! Beyaz ve tonları ile boyadığın mobilyaların daha ferah görünecektir.

Canlı renkler ise eğlenceli ve eşsiz bir parça olmaya aday!

Sıradan bir raf ünitesini harika bir dresuara çevirmek için kazık ayaklar kullanabilirsin! Retro ve modern karışımı harika bir sonuç elde etmiş olacaksın. Elbette tekerlekleri ile daha kullanışlı olabilecek bir başucu komodini, minik ayaklar ve açık renkli canlı haliyle daha tarz görünüyor.

Bir yenilik istiyor ama çok fazla bütçe ayıramıyorsan, koltuk veya kanepelerin kumaşını değiştirmeyi deneyebilirsin. Dilediğin renk ve desende kumaşı özgürce kullanarak evine yeni bir soluk getirmiş olursun.


Yapılacak en kolay yeniliklerden biri de mobilyaların kulplarını değiştirmek. Zevkine göre kulplardan tek bir çeşidi veya farklı kulpları da bir arada kullanabilirsin.

Büyük değişiklikler şaşırtıcı olabiliyor. İşlevini yitirmiş bir kitaplığın bu dönüşümüne bayıldık. Zamanın ve imkanın varsa bu tarz dönüşümleri uygulayarak şaşırtıcı sonuçlar elde edebilirsin.

Kolayca yenileyebileceğin harika mobilyalar için seçtiklerimizi keşfet! Yapacağın değişimleri bizlerle paylaşmayı unutma.