Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük İndirim Günleri Başladı! - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 7 Saat 48 Dakika

7 soruda Dekopasaj'da mobilyanı nasıl satarsın?

Mobilya satmanın en hızlı ve en keyifli yolu

1. Dekopasaj nedir?

Dekopasaj, alıcı ve satıcıları buluşturan, ikinci el mobilya alıp satmayı keyifli ve kolay bir keşif deneyimine dönüştüren online bir mobilya pazar yeri. Binlerce alıcı ve satıcı burada bir araya geliyor. Hem alımda hem de satımda işini kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Evin için özel bir parça seçebilir veya sebebin ne olursa olsun mobilyalarını satışa çıkarabilirsin.

2. Mobilyamı nasıl satabilirim?

İkinci el mobilya alışverişine heyecan katan Dekopasaj'da mobilya satmak çok kolay. 3 dakikada ilan oluşturarak, onaya gönderdikten sonra gerisini biz hallediyoruz. Editörlerimiz ilanını inceleyip fiyat ve fotoğraflandırma gibi düzenlemeleri yaptıktan sonra yayına alıyor. Gerekli gördüğünde sana önerilerde de bulunuyorlar. İlanını, alıcıların görebilmesi için 7/24 canlı tutuyor.

Satıldığında tüm nakliyeyi biz hallediyoruz. Ürünü senden ücretsiz alarak, yeni sahibine ulaştırıyoruz.Teslimattan 48 saat sonra paranı hesabında bil!

3. Mobilyamı satarken nasıl fiyatlandırmalıyım?

Öncelikle ürünü aldığın fiyatı hatırlıyorsan, biz ikinci elde bunun %40 - %60'ı arasında fiyatlandırmanı öneriyoruz. Eğer hatırlamıyorsan veya ürün vintage ise, mobilyanın muadillerini araştırmalı ve onlara göre fiyatlandırmalısın. Yine de emin değilsen, sorun etme. Editörlerimiz ilanı yayına almadan önce fiyatını inceleyerek eğer yüksek veya düşük bulurlarsa sana fiyat önerisinde bulunuyorlar.

Ayrıca, alıcıların fiyat algısının ikinci el mobilya piyasasına göre olduğunu unutmamalısın.

4. Dekopasaj'ın avantajları nelerdir?

Dekopasaj mobilya sahiplerinin satış sırasında yaşadığı tüm zorlukları düşündü. seni yoracak ve karşılaşabileceğin diğer tüm sorunların çözümleri bizde mevcut!

Mobilyanı satmaya karar verdiğin zaman karşılaşacağın ilk sorun alıcılara nasıl ulaşacağındır. Dekopasaj'da kolayca alıcı bulabilirsin. Hızlıca ve ederine satabilirsin.

Dekopasaj'ın geniş alıcı kitlesi sürekli keşfedecek yeni mobilyalar arıyor. Eğer ürünün alıcısını bulursa ekstra bir ücret almadan nakliyesini de Dekopasaj hallediyor. Böylece alıcıyla site dışında hiç iletişime geçmen gerekmiyor, böylece yabancılarla karşılaşmıyorsun. Olası sorunlarla, iade talepleriyle hep Dekopasaj ilgileniyor!

Alıcılar kredi kartlarıyla ödeme yaptıktan sonra ürününün bedeli hesabına yatana kadar Dekopasaj havuz hesabında güvencede! Yani eğer ilanındaki tüm bilgiler doğruysa alıcıların cayma hakkı bulunmuyor.

En hızlı şekilde satabilmen için ilanlarını hem sitede hem de sosyal medyada öne çıkarıyoruz.

5. Mobilyamın nakliyesi nasıl hallediliyor?

Mobilyan satıldıktan sonra nakliyesini hiç kafana takma! Tek yapman gereken sana verilen nakliye tarihinde adresinde olman. Ekibimiz ürünün bulunduğu adrese gelerek senden teslim alıyorlar. Nakliye ekibi tamamen Dekopasaj'ın elemanlarından oluştuğundan, yabancılarla hiç muhatap olmana gerek kalmıyor. Ekibimiz mobilyanı zarar görmemesi için muhafaza ederek alıcısına götürüyor. Alıcısına teslim ettikten 48 saat sonra ise ödemen hesabına yatırılıyor.

6. Sadece İstanbul'da mı hizmet veriyor?

Dekopasaj'da satışlar şu an için sadece İstanbul içinde yapılabiliyor. İstanbul dışından satış yapmak istiyorsan bizi takip etmeye devam et, bulunduğun bölgeye çok yakında gelebiliriz.

7. Evimde yerim yok mobilyamı satmam lazım, ne yapabilirim?

Bunu dert etmene gerek yok. Depodan sat seçeneğimiz ile mobilyalarını senin yerine biz depoluyoruz. Bunun için yapman gereken sadece ilan oluşturmak. İlanın depodan satışa uygun görüldüğü takdirde ürünlerini evinden alıp depomuzda özenle fotoğraflıyoruz, ölçülerini alıp ilanı yayına hazır hale getiriyoruz. Böylece ürünün alıcılarla çok daha hızlı buluşuyor.

En hızlı şekilde satabilmen için elimizden geleni yapıyoruz. Sana sadece ilan oluşturmak ve rahatça oturmak kalıyor.

Hemen satmaya başla!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0