Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük İndirim Günleri Başladı! - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 10 Saat 14 Dakika

Eve dönüş vakti!

Tatil sonrası evine vakit ayır! Yapacağın ufak değişikliklerle evini yeni döneme hazırla.

Tatil bitti, artık herkes evinin, işinin yolunu tutuyor. Peki evin yeni döneme hazır mı? Yapacağın ufak değişikliklerle soğuk havaların tadını sıcacık evinde çıkarabilirsin, hemen önerilerimize göz at!

1.Gardırobunu düzenle

Soğuk havalar yaklaşıyor, seni ısıtacak giysilere dolabında yer açma vakti. Hünerlerini gösterecek bir düzenleme yapabilir veya gardırop içi düzenleyicilerden yardım alabilirsin.

Fazladan yere ihtiyacın varsa, tarzına uygun bir şifonyer işini görecektir. Üzerini çeşitli aksesuarlar ile süsleyerek eğlenceli bir görünüm de elde etmiş olursun.

2.Kitaplığını düzenle

Kitaplarını düzenlemek sana zihinsel olarak da iyi gelecektir! Okuduklarını ayırabilir ve bağışlayabilirsin. Böylece hem yenilere yer açmış hem de ihtiyacı olanlara da yardım etmiş olursun.

Kitaplığın için sevdiğin objeleri kullan, seni yansıtacak parçalar ile kitaplığını kişiselleştir.

3.Eksiklerini tamamla

Evinde eksiklerin varsa bunları şimdiden tamamla! İhtiyacın olan bir kitaplık veya gardırop olsun, evini düzenleyecek her türlü mobilya için Dekopasaj’dan tarzına uygun parçaları seçebilirsin. Ayrıca şehirli evlerin vazgeçilmezi markalı ve modern mobilyaları keşfetmek için seçtiklerimizi hemen keşfedebilirsin.

4.Yerlerini değiştir

Bütün yıl aynı şekilde duran eşyaların görünümünden sıkıldıysan yerlerini değiştirebilirsin.

Hatta belki konsolunu banyoda bile kullanabilirsin.

5.Aydınlatmaları yenile

Bulutlu ve karanlık günler için evinin iyi aydınlatılması gerekiyor. Bunun için farklı aydınlatmalar kullanabilirsin.

6.Bitkilerin bakımını yap

Bitkilerin yaz boyunca bakıma ihtiyacı oldu. Onlarla ilgilenmeni bekliyorlardır. Toprağını değiştirebilir veya besleyici bakımlar uygulayabilirsin.

7.Örtüleri ve halıları değiştir

Ev tekstili ürünler, evinin havasını bir anda değiştirebilecek kilit parçalardır. Sonbahara girerken onları da renk ve desen olarak değiştirebilirsin. Daha sıcak tutacak halılar ve yumuşacık yastık kılıfları ile evden çıkmak istemeyeceksin.

Yatak örtüleri ve perdeleri yenilemek de zevkine kalmış.

8.Fazlalıklardan kurtul

Evinde yer kaplayan ve artık kullanmadığın mobilyalarını satarak bütçe elde edebilir ve evinde yenilere yer açabilirsin. Hemen sat!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0