İkinci El Mobilya
Geri

Dezenfeksiyon Hizmeti

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgın sürecinde tüm toplumun sağlığını korumak en büyük önceliğimiz. Depomuzu ve ürünleri dezenfekte ederek, üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için bir adım attık. Bu dönemde en çok vakit geçirdiğimiz evlerimizin temizliği de büyük önem kazandı. Dekopasaj olarak herkes evinde huzurlu ve sağlıklı oturabilsin diye üyelerimize, nano dezenfeksiyon hizmeti sunmaya başladığımızı bildirmek isteriz.

Nano dezenfeksiyon hizmeti için alanlarında profesyonel ekiplerle çalışmaktayız. Dezenfeksiyon uygulamasında pratiklik önemli olduğundan, bunun için en iyi dezenfektan elemanları yaşam noktalarına yönlendirilmektedir. Profesyonellerce titizlikle dezenfektan işlemi uygulanmaktadır. Bu hizmet için müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir.

Hemen Dezenfeksiyon Hizmetlerimizden Faydalanın

Nano Dezenfeksiyon Hizmetini Nasıl Satın Alabilirim?

Dekopasaj'da m2'nize uygun olarak satın alacağınız dezenfeksiyon işlemi için Dekopasaj'daki ürün satın alma sürecini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Satın alınan dezenfeksiyon hizmeti için ekibimiz sizinle iletişime geçerek en uygun tarihi belirleyip, dezenfeksiyon ekibini size yönlendirecektir. Kesin randevunuz 24 saat içinde ekibimiz tarafından bildirilecektir.

Hizmeti satın almak için Dezenfeksiyon Hizmeti adresini hemen ziyaret edebilirsiniz.

500 m2'den sonraki ofisler için bize [email protected] adresinden ve 0850 360 0979 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu hizmet sadece İstanbul içinde uygulanmaktadır. (Adalar, Şile, Silivri, Çatalca ilçelerinde geçerli değildir.)

Hemen Dezenfeksiyon Hizmetlerimizden Faydalanın

Hediye Dezenfeksiyon Kampanyası

Sadece Bugüne Özel 1000 TL ve üzeri alışverişine Dezenfeksiyon Hizmeti HEDİYE!

Hediye kampanya 1.000 TL ve üzeri mobilya alışverişinde seçeceğiniz herhangi bir ev ölçüsünde için geçerlidir.

Nano Dezenfeksiyon nedir?

Dezenfeksiyon işlemi ev, işyeri okul toplu yaşam alanları, sağlık açısından büyük önem arz etmektedir. Dezenfeksiyon uygulama yöntemi diğer kimyasal maddelerden etkilenmeyen bir uygulamadır. Hizmet almış bulunduğumuz firma dünyaca ünlü Virkon S, dezenfektan çözüm ortağıdır. Virkon S, limon kabuğu kokuludur. İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisid, virüsid ve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs suşuna (FMD, AI, Campylobacter ve Salmonella dahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S’in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur,çevre dostudur. Korozyon etkisi yoktur. Suyu etkili şekilde dezenfekte eder.

Hemen Dezenfeksiyon Hizmetlerimizden Faydalanın

Nano Dezenfeksiyon İşlemi Ne Kadar Etkilidir?

Nano Dezenfeksiyon virüslere karşı %99.99, bakterilere karşı %99.999 etkili, %100 bitkisel içeriğe sahiptir.

İşlem sırasında ne yapılıyor?

Nano Dezenfeksiyon, sterilizasyon istenen alanın her tarafına nüfuz edecek şekilde profesyonel bir makina yardımıyla püskürtülmesi ile yapılmaktadır.

Nasıl Bir Malzeme Kullanılır?

Dünya’nın En İyi Dezenfektanı Virkon S Dünya’nın tüm ülkelerinde kullanılan ve üniversite kitaplarında okutulan Virkon S dezenfektanı E.P.A onaylıdır. Kuş gribi ve şap hastalığına karşı tek etkili olan dezenfektan Virkon s dir. Biyogüvenlikte bir numaradır. Bu sonuçlar bağımsız,tarafsız araştırmalarla elde edilmiştir. 

Hemen Dezenfeksiyon Hizmetlerimizden Faydalanın