Dekopasaj'dan Merhaba

​Blogumuz artık yayında olduğu için çok heyecanlıyız! Burada senin için, ilham verici paylaşımları, kaçırmanı istemediğimiz ilanları ve daha birçok şeyi paylaşmak istiyoruz. Bizi takipte kalmanı ve yeniliklerden haberdar olmanı çok isteriz!

Blogumuz artık yayında olduğu için çok heyecanlıyız! Burada senin için, ilham verici paylaşımları, kaçırmanı istemediğimiz ilanları ve daha birçok şeyi paylaşmak istiyoruz. Bizi takipte kalmanı ve yeniliklerden haberdar olmanı çok isteriz!

Öncelerden kullanmadığımız mobilyaları, eski mobilya olarak düşünür ve fazlalık olduğunu hissettiğimiz anda elden çıkartmanın en kolay yolu olan atmayı veya eşe dosta vermeyi tercih ederdik. Ama artık çok daha kolay ve güçlük çekmeden, kullanmadığımız mobilyaları satacağımız online bir platform olan Dekopasaj var. Dekopasaj alıcı ve satıcıyı aynı yerde buluşturan online bir pazar yeri. Dekopasaj sayesinde kullanmadığımız mobilyaları, ev aksesuarlarını ve aydınlatmaları dahi kolayca satabiliyoruz. Bunun için sadece 3 dakikada ilan oluşturmak yeterli. Bu linkten kolayca ilan oluşturabilirsin.

Peki ikinci el mobilya nasıl satılır? Ve nelere dikkat etmemiz gerekir?

Öncelikle ilanını oluştururken çok sayıda anlaşılır ve net fotoğraf eklemelisin. Bununla birlikte ürünün hakkında dürüst olmalı ve varsa kusurlarını da açıkça belirtmelisin. En hızlı satılan ürünler, alıcıların aklında soru işaretleri bırakmayan detaylı ilanlar oluyor.

İlanını oluşturduktan sonra, gerisini editörlerimiz hallediyor. İlanın gözden geçirildikten sonra yayına alınıyor. Satılması durumunda ise hiçbir zor işi senin halletmen gerekmiyor, Dekopasaj ürününü evinden alıp, alıcısına teslim ediyor. Daha sonra da ödemen yapılıyor.

Böylece hem evindeki fazlalıklardan kurtulmuş hem de yenileri için nakit elde etmiş ve yer açmış oluyorsun. Mobilya satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dekopasaj'da ürün satabildiğin gibi, harika ürünler de satın alabilirsin. Modern veya klasik her tarzda ürünleri bir arada bulabilirsin. Bir retro veya vintage ürün için tüm gününü dışarda geçirmene gerek kalmadan Dekopasaj'da karşılaşabilirsin. Sevdiğin markalara uygun fiyatlar ve kaçırılmaması gereken fırsatlarla sahip olman da mümkün. Seni en yeni ve harika ürünleri keşfe bekliyoruz.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0