Dekopasaj'da alışverişini yap, Pabbler'da %15 daha fazla kazan!

​Dekopasaj'dan 24.06.2020 - 24.07.2020 tarihleri arasında yapacağın tüm alışverişlerde Pabbler’dan %15 fazla kazanma fırsatı sen bekliyor. Yurt dışı seyahatlerinde 100-600$ arasında kazanabilir hatta yeterli ürün seçmen durumunda uçak biletini bedavaya bile getirebilirsin!

Dekopasaj'dan 24.06.2020 - 24.07.2020 tarihleri arasında yapacağın tüm alışverişlerde Pabbler’dan %15 fazla kazanma fırsatı sen bekliyor. Yurt dışı seyahatlerinde 100-600$ arasında kazanabilir hatta yeterli ürün seçmen durumunda uçak biletini bedavaya bile getirebilirsin! Ayrıca Dekopasaj kullanıcılarına özel, tanımlanacak ürünleri seçme önceliği de yine senin oluyor. Elini çabuk tut hemen ürünleri seç ve seyahat ederken para kazanmanın keyfini doyasıya yaşamaya başla!

Bu fırsattan yararlanmak için yapman gerekenler şöyle;

- Dekopasaj'dan alışverişini yap ve sana gönderdiğimiz siparişin alındı mailindeki linke tıkla.

- Açılan sayfadan Pabbler üyeliğini oluştur.

- Üyelik işlemini tamamlandıktan sonra nereden nereye seyahat edeceğini seç ve ne kadar kazanabileceğini hesapla.

- İster tek ürün taşı, ister daha fazla ürüne valizinde yer ayır. Dekopasaj kullanıcısı olarak %15 daha fazla kazanacaksın.

- Sistemdeki ürünler, öncelikli olduğun için önce sana tanımlanacak. Ürünleri onayladıktan sonra Pabbler tarafından mail, uygulama ve web sitesi üzerinden bilgilendirileceksin.

-Macera tam da burada başlıyor! Sen yorulma diye ürünler kapına kadar gelecek, onları teslim al, valizine güzelce yerleştir ve vardığın yerdeki kargo noktasına teslim et. İşte bu kadar! Teslim ettikten sonra paran 3 (üç) iş günü içerisinde hesabında!

Şimdiden iyi yolculuklar!

Pabbler Nedir?

Pabbler, e-ticaret sitelerinin yurt dışına göndermek istediği ürünleri gezginlerin valizindeki boş alanları kiralayarak gönderen bir platformdur. Gezginler, gümrük mevzuatına uygun bir şekilde eşleştirilen ürünler üzerinden para veya uçak bileti gibi avantajlar kazanırlar.

Hemen alışverişe başla!!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0