Dekopasaj Satıcısı: Efe Y.

Üyemiz Efe'ye Dekopasaj deneyimini sorduk!

Üyemiz Efe'ye Dekopasaj deneyimini sorduk!

- Mobilyalarınızı satma sebebiniz nedir/nelerdir?

Mimari projeler yaptığımız için yıllardır beğendiğimiz mobilyaları ve objeleri topluyoruz. Hobimiz bir süre sonra alma hastalığına dönüştü diyebiliriz :) Eklektik dekorasyonu sevdiğimiz için birçok farklı yerden ve kültürden gelen ürünleri bir arada kullanmayı çok seviyoruz, tatillerden elimiz kolumuz eşya ile dönenlerdeniz :) İstanbul, İzmir ve Çeşme evlerimizde sürekli mobil halde yaşıyoruz ve evlerimizin dekorasyonunu sürekli değiştiriyoruz. Yani kısacası öncelikle ürünlerin keyfini biz çıkarıyoruz, bir süre sonra da satışa sunuyoruz.

- Dekopasaj'ın mobilya satışında işinizi kolaylaştıran yönü/yönleri nelerdir?

Dekopasaj ile tanışmamız ürün satın alma ile başladı. Açıkçası aldığımız ürünleri ve sistemi çok sevdik ve daha fazla alım yapıp dekorasyonumuzu daha sık değiştirebilmemiz için neden biz de satış yapmayalım dedik. Dekopasaj ile birçok kişiye ulaşabilmek, alıcı ve satıcının sadece site üzerinden mesajlaşması ve nakliyeyi Dekopasaj'ın yapabiliyor olması işimizi en çok kolaylaştıran yönleri. Nakliye kısmında paketlemenin bile Dekopasaj nakliye ekibi tarafından yapılması en en güzel tarafı diyebiliriz. Diğer türlü olsaydı, bu kadar büyük objeyi sarıp kargolamak zor olacağı için belki satış yapmaktan vazgeçebilirdik. :)

Sen de üyemiz Efe gibi kullanmadığın mobilyaları yeni sahiplerine ulaştırmak için hemen satmaya başla, binlerce kişilik Dekopasaj ailesinin bir parçası ol!

Efe'nin ürünlerini keşfetmek için buraya tıklayabilirsin.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim 0
Sepetim 0