Dekopasaj ile Öğrenci Evi Dekorasyonu

​Okul sezonu açılıyor. Sen de yeni bir şehirde yeni bir hayat kurmaya hazırlanıyorsan önerilerimize kulak ver!

Okul sezonu açılıyor. Sen de yeni bir şehirde yeni bir hayat kurmaya hazırlanıyorsan önerilerimize kulak ver!

Öğrenci evlerinin en önemli iki özelliği pratik ve uygun fiyatlı bir dekorasyona sahip olmasıdır. Eğer ailenden ayrı bir şehirde yaşıyorsan geçici olacak bir ev de dekore ediyor olabilirsin. Bu yüzden de kullanışlı ama ekonomik seçimler hayat kurtaracaktır.

Öncelikle evini dizayn ederken okul ve sosyal hayat arasındaki koşuşturmacaya ayak uyduracak parçalar seçmeye özen göstermelisin. Ayrıca küçük bir evde yaşayacaksan minimum alandan maksimum fayda sağlayacak mobilyalar tercih etmen gerekiyor. Portatif koltuklar, katlanabilir masalar gibi fonksiyonel mobilyalar her zaman akıllıca yapılan seçimler oluyor.

Evinde farklı yaşam alanları oluşturarak işe başlamalısın. Sınav zamanları uzun saatler geçireceğin bir çalışma alanı için kullanışlı bir masa ve sandalye, arkadaşlarla geçirilecek keyifli zamanlar için rahat bir koltuk ve puflar seçebilirsin. Öğrenci evlerinin vazgeçilmezi Ikea mobilyalar ile hem kullanışlı hem de tarz sahibi bir evin kapılarını açıyor.

Büyük parçaları hallettikten sonra aydınlatmalar ve aksesuarlar ile son dokunuşları yapabilirsin. Geriye sanatsal ve bir o kadar ilham verici parçaları eklemek kalıyor.

Hızlıca kapına gelecek güvenli alışveriş için Dekopasaj seni de düşündü. Dekopasaj’da bütçeni aşmayacak fiyatlara her tarzda mobilya, aydınlatma ve aksesuarı bir arada bulabilir ve herkesin özendiği o harika eve sahip olabilirsin.

Senin için seçtiğimiz hesaplı mobilyalara ulaşmak için hemen buraya tıklayabilirsin.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Profilim 0
Sepetim 0