Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük Ocak Fırsatı - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

0 Gün 5 Saat 54 Dakika

Pencere Önü Dekorasyonu

Dekopasaj’da bahara hazırlıklar devam ediyor! Güneşi daha çok almak ve aydınlık havaların tadını çıkarmak için pencere önlerini düzenliyoruz.

Dekopasaj’da bahara hazırlıklar devam ediyor! Güneşi daha çok almak ve aydınlık havaların tadını çıkarmak için pencere önlerini düzenliyoruz.

Göz ardı edilen pencere önleri, stilini ortaya koymak için harika bir fırsat olabilir.

Modası geçmiş kumaş perdelerden sıkıldıysan, ahşap malzemeden yapılmış bir perde bir anda tüm alanı modernize gösterebilir. Aynı zamanda ahşabın doğal ve temiz görünümden yararlanmış olursun.

Sade bir odaya, gün batımı renklerde perde takmayı dene, nasıl bir anda canlandığını göreceksin.

Perdelerden vazgeçip direkt olarak pencereyi de renklendirebilirsin. Bu yöntemin daha aydınlık bir görünüm katacağı kesin.

Modern dekorasyon, tamamıyla doğal ışık almayı hedefliyor. Nötr renklerde perdeler ile doğal ışık alan evler favorimiz. Pencere önünü sıcak bir okuma köşesine çevirerek keyifli vakitler geçirebilirsin.

İşte sana bir kendin yap projesi: eski cam şişeleri temizleyip en sevdiğin çiçeklerle doldur. Vintage şişeleri vazo olarak kullanmak çok trend! Ayrıca her mevsimde kolaylıkla uygulayabileceğin bir dekorasyon değişikliği!

Kim demiş perde fonları aynı renkte olmalı diye! Şu tarz görünüme bir bak. Farklılık yaratmak senin elinde.

Pencerelerin garip bir köşe oluşturuyorsa alanı doldurmak için bir sehpa kullanabilir ve sevdiğin çiçeklerle süsleyebilirsin. Sehpalara hemen göz at!

Penceresi harika manzara gören şanslı kişilerden misin? O halde manzaranın tadını çıkarmak için hemen bir keyif koltuğu seç!

Yazar, Tuğçe Tağ

Kaynak, domino.com

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0