Değişim Sezonu Başladı, Evdekini Şimdi Sat!

Dekopasaj’da değişim sezonu başladı. Yaşam alanının atmosferini yenileyecek, birbirinden güzel ürünlere yer açmak için eskilerini satmanın tam zamanı!

Değişim Sezonunda Daha Fazla Yenilik için Eskileri Satma Zamanı!

Dekopasaj’da değişim sezonu başladı. Yaşam alanının atmosferini yenileyecek, birbirinden güzel ürünlere yer açmak için eskilerini satmanın tam zamanı! Daha rahat bir koltuk mu istiyorsun? Daha geniş bir yatak veya daha fonksiyonel bir yemek masası... Öyleyse, vakit kaybetme ve bir an önce elindeki eşyaları satışa çıkarmakla işe başla! Böylece yeni eşyalarının masrafını çıkarabilir; daha az bütçeyle yaşam alanında daha çok yenilik yapabilirsin.

Salon Takımlarında Değişim Sezonu

Değişen trendler, mevsimler veya ruh halin seni yaşam alanında yenilik yapmaya teşvik ediyorsa; hemen harekete geç! İlk olarak, salon dekorasyonu için iki farklı konsept belirlemekle işe başlayabilirsin. Böylece yılın yarısında belli bir konsepti; diğer yarısında ise farklı bir konsepti uygulayarak salonunda belli aralıklarla değişim rüzgarları estirebilirsin. Konsept değişiminin vakti geldiğinde ise, elindeki eşyaları Dekopasaj’da kolayca satışa çıkarabilirsin. Koltuk, masa, sandalye veya satmak istediğin ne varsa, o eşyanın birkaç resmini çekip istediğin fiyatı belirten bir ilan oluşturman yeterli!

Çocuk Odasında Avantajlı Değişim Fırsatları

Hızla büyüyen çocukların her dönemde farklı ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçlara göre çocuk odası mobilyalarında da yenilik yapmak gerekiyor. Bebeğin için satın aldığın bir beşik şu anda işine yaramıyorsa, evde gereksiz yer kayıpları yaşamak yerine, onu Dekopasaj’da ikinci el olarak satışa çıkarabilirsin. Böylece yeni alacağın yatağın maliyetini minimuma indirebilirsin. Benzer şekilde, alt değiştirme masası, emzirme koltuğu gibi daha çok bebeklik döneminde kullanılacak eşyaların varsa ve bu eşyalar artık işine yaramıyorsa, onları da Dekopasaj’da kolaylıkla satabilirsin. Bu sayede hem evde daha geniş bir yaşam alanı oluşturabilir; hem de dekorasyonda yapacağın yenilikler için kendine ekstra bir bütçe yaratabilirsin. Bu yenilikleri daha da ekonomik bir hale getirmek istiyorsan; yeni alacağın ürünler için; Dekopasaj’da sıralanan, sıfır kalitesine sahip, ikinci el ürünlere göz atabilirsin.

Küçük Değişikliklerle Büyük Mutlulukları Yakala!

Yaşam alanında yenilik yapmak istiyor; ancak büyük mobilya değişimlerinin maliyetinden çekiniyorsan, tamamlayıcı ürünlerde yapacağın değişikliklerle dekorasyonda daha ekonomik çözümlerle muhteşem etkiler yaratabilirsin. Örneğin; yatak odasında yeni bir atmosfer oluşturmak için eski komodinlerini satıp, yerine ikinci el vintage ürünler alabilirsin. Modern salon dekorasyonlarında demode hale gelen eski tip vitrinleri satışa çıkarıp; yerine minimal bir kütüphane alarak salonunun tarzını tek hamlede değiştirebilirsin. Antre ve koridorlarda kullandığın klasik konsolları satıp; yerine el işçiliği ile hazırlanmış özel tasarım büfe ve dresuarlardan satın alabilirsin.

Dekorasyonda değişim rüzgarları estirmek için deneyebileceğin daha birçok farklı yol var. Yeter ki sen iste! Ama önce, eski ve fazla eşyalarından kurtulmayı dene! Yenilere yer açtıkça daha etkili dekorasyonlar yapabileceğini sen de fark edeceksin. Evinde veya iş yerinde değiştirmek istediğin ne varsa, daha fazla vakit kaybetmeden Dekopasaj’da ilanını oluştur; kârlı alışverişin tadını çıkar!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0