Vintage bir şifonyer, 6 farklı kullanım!

Uzun zamandır gözüne kestirdiğin vintage bir şifonyer mi var? Almayı çok istiyor ama nerede kullanacağını bilemiyorsan sana harika önerilerimiz var.

Uzun zamandır gözüne kestirdiğin vintage veya ikinci el şifonyer mi var? Almak çok istiyor ama evinde nereye koyacağını bilemiyorsan sana harika önerilerimiz var. Aslında bu basit mobilya için ne kadar farklı kullanım imkanı olduğuna sen bile şaşırırsın. Kazandıracağı ekstra depolama alanını da unutma. Keşfettiğin vintage şifonyeri bazen orijinal haliyle kullanabilir, bazen de ufak değişikliklerle amacına uygun hale getirebilirsin. İşte vintage bir şifonyere yeni bir hayat vermen için 6 öneri!

1. Banyoda lavabo altı dolabı olarak! İnternette bunun örneklerini çokça görüyoruz. Yüksekliği ve genişliği lavaboya uygun olduğu sürece her tür şifonyeri bunun için kullanabilirsin. Böylece banyonun beyaz ve soğuk havasını kırabilirsin. Sadece tesisat için bir profesyonele danışmayı unutma.

2. En keyifli öneri bu olsa gerek! Her tür kahve yapabileceğin ufak bir istasyon oluşturabilirsin. Ofisin en gözde köşesi olacağı kesin. Gerekli araç-gereçler için bolca depolama yeri de mevcut.

3. Mutfağın boyutlarına uygun bir şifonyeri ada tezgah ünitesi olarak kullanabilirsin. Bu örnekte olduğu gibi daha büyük bir tezgah alanı kullanarak çift işlevli bir bar bölümüne de sahip olabilirsin. Çekmeceleriyle depolama alanını artırarak, mutfakta rahat bir nefes aldıracaktır.

4. Kapının yanındaki duvara daha dar bir şifonyer koyarak, evin girişindeki dağınıklığı engelleyebilirsin. Bir çekmeceye şemsiyeleri, bir diğerine şapka ve eldivenleri koy. Evden çıkarken her şey elinin altında olsun. 

5. Bazı vintage şifonyerlerde gördüğün bu ince çekmece laptopun için ideal! Olmayanlar için de en üstteki çekmecenin üzerine bir plaka yerleştirebilirsin. Diğer tüm çekmeceleri de ofis malzemelerin için kullanabilirsin.

6. Vintage şifonyeri tv ünitesi olarak kullanmak, özellikle dar alanlar için yararlı olacaktır. Uzaktan kumandalar, filmler ve kablolar için çokça yeri var.

Dekopasaj'da onlarca farklı şifonyer var.  Keşfetmeye başla, seveceğin ve sana en uygun şifonyeri hemen bul!

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0