İkinci El Mobilya
Geri

Bir Çift Berjer

Bir çift berjer deyip geçme! Bu, dekorasyonun sihirli sayısı, altın oranı gibi :)

Odadaki görsel dengeyi sağlamak (Detaylı görsel denge önerilerimiz için bu yazıya göz at!), eski ve yeniyi birleştirmek için, fazladan oturum alanı sağlamak için birçok sebeple kullanılıyor çift berjerler.

Sen de örnek kullanımlardan ilham alarak kendi çiftine uygun yerini bulabilirsin.

Pencere Önü

Böyle boydan bir pencereye sahipsen, berjerleri pencere önünde kullanarak şık ve dikkat çekici bir odak nokta oluşturabilirsin.

Denge

Salonda simetrik olarak yerleştirilmiş kanepeleri dengelemek için bu pembe renkli berjerler kullanılmış. Rengi ile kontrast sağlayarak odayı tekdüzelikten çıkarmış.

Sakinleştirici

Yeşil renkli vurgularla sakinleştirici görünümü destekleyen bu berjerleri turuncu renkteki tablo muhteşem bir şekilde tamamlıyor!

Karıştır

Her zaman dediğimiz gibi modern mobilyaları vintage parçalarla birleştirme kuralı! Büyük değişimler yapamıyorsan, berjerleri vintage parçalardan seçebilirsin. Hemen keşfetmek için link burada!

Minimal Şıklık

İskandinav berjerler bir odaya her zaman tarz katar. Temiz çizgileri ve ferah görünümüyle minimal bir köşe oluşturabilirsin.

Kütüphane Önü

Öyle sanıyoruz ki bu retro tarz berjerleri her yere yakışacaktır. Kütüphane önünde davetkar bir görünüm yakalayabilirsin.

İstediğin harika çift Dekopasaj'da seni bekliyor olabilir, unutma! Bu linkten hemen keşfetmeye başlayabilirsin.

Yazar, Tuğçe Tağ

Kaynak, Houzz