%20 İNDİRİM

+ ÜCRETSİZ NAKLİYE

EFSANE DEĞİŞİM HAFTASI BAŞLADI! - %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 19 Saat 29 Dakika

Trend Olan 5 Parça

Son zamanlarda evlerde en çok yer alan ve en çok aranan 5 parçayı sıraladık!

Son zamanlarda evlerde en çok aranan trend parçaları senin için sıraladık!

Endüstriyel tarzda metal kütüphaneler modern evlerin vazgeçilmez parçası olmaya aday! Sert ve keskin hatları ile dinamik ve genç görünen bu parçalar, kitaplarına yer açarken aynı zamanda tarz sahibi bir kütüphaneye sahip olmanı sağlıyor. Açık renkte mobilyalarla birlikte kullanarak minimal ve sade bir görünüm elde edebilirsin.

Endüstriyel tarzda kütüphaneler ve daha fazlası burada!

İkinci el ürünlerin kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Bunu bir trend olmaktan çok yaşam tarzına dönüştürenler var! Artık evlerde ikinci el mobilya ve aynı zamanda çeşit çeşit aksesuarlara daha fazla yer açmaya başladık. Murano cam vazolardan gaz lambalarına, çiçekliklerden radyolara evinde sahip olmak isteyeceğin harika vintage aksesuarlar burada!

Dekorasyonda konusunda etkisi gittikçe artan metal aksesuarlar, aydınlatmalarla evlere girmeye devam ediyor. Bakır, pirinç gibi metal malzemeler ile hem şık hem de farklı bir eve sahip olabilirsin. Keşfetmek için buraya!

Bir retro konsol ile anında stil yakalamak mümkün! Bunu her zaman söylüyoruz, evinizde vintage ve retro ruhuna yer açın! En sevdiğin aksesuarlarla tamamlayarak en sevdiğin köşeye sahip olabilirsin. Hayalindeki parçayı bulmak için hemen keşfet!

Sanat sevgisi her yerde! Ev dekorasyonunun olmazsa olmazlarından tablolar ve resimler evine renk katacak! Yağlı boya tablolar, baskı resimler ve el yapımı tasarım tablolar için buraya göz at!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0