Sonbaharı Yeniliklerle Karşılıyoruz!

Yapacağın ufak değişikliklerle evini sonbahara hazırlaman için önerilerimize göz at!

Sonbaharı evimizde yeniliklerle karşılıyoruz. Yapacağın ufak değişikliklerle evini sonbahara hazırlaman için önerilerimize göz at!

Her yeni mevsimin ayrı bir heyecanı var. Kuru yapraklar ve sıcak ev ortamı sonbaharı sevmemizin sebeplerinden sadece bazıları. Madem artık evlerde daha çok vakit geçirmeye başlıyoruz, o halde evimizi mevsime göre dekore ederek keyifli vakitler geçireceğimiz ortamlar oluşturabiliriz.

Sonbaharın vazgeçilmezleri kuru yapraklar, kozalaklar ve balkabakları, dekorasyonumuzun baş parçaları. Hem eğlenceli hem de stil sahibi bir duruş sergiliyorlar. Onlara aynı tonlarda mumlar, şamdanlar ve fenerler eşlik ediyor ve ortaya harika bir görünüm çıkıyor.

Mevsime uygun aksesuarları evin her yerinde sergileyebileceğin gibi, özel bir köşe de oluşturabilirsin. Şömineli bir salona sahipsen elbette burası en uygun köşe olacaktır. Ancak sevdiğin bir köşeyi de bu şekilde hareketlendirebilirsin.

Ben bu konuda da farkımı ortaya koyarım diyorsan, biraz ışıltı bütün etkiyi değiştirir. Balkabaklarını boyayıp zevkine göre dekore edebilirsin.

Uzun saatler geçireceğimiz evimizin renkleri de mevsimin etkisi altına giriyor. Sarı, turuncu, kırmızı renkler evine canlı bir hava katacaktır. Bunların yanı sıra bordo, yeşil ve kahvenin her tonunu da kullanabilirsin.

Gri havalarda evin daha açık ve ferah olsun istersen seçimini bej, krem ve kemik rengi gibi renklerden yana kullanman mümkün. Aksesuarlarla da görünümü desteklemiş olursun.

Sonbaharın olmazsa olmazı bizi ısıtacak ve aynı zamanda dekor olarak da kullanabileceğin şallar ve battaniyeler de koltukların üzerinde yerini almalı. İstediğin renk ve desen seçmekte özgürsün.

Küçük değişimler sezon trendlerini yakalamana yardımcı olacaktır. Mobilya değişimi gibi daha büyük değişimler istiyorsan senin için seçtiğimiz ürünleri keşfetmelisin!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0