Tüm Ürünlerde %20 İndirim

Büyük İndirim Günleri Başladı! - Tüm Ürünlerde %20 İndirim + Ücretsiz Nakliye

Kalan Süre

1 Gün 8 Saat 57 Dakika

Evinde Cesur Renkler

Evinde renkleri kullanmaktan korkmak geride kaldı! Bu tüyolarla sevdiğin renkleri evine cesurca yansıt.

Sen de şimdiye kadar hep doğal tonları tercih ederlerden misin, bej tonlarından vazgeçemeyenlerden? Belki de sadece canlı renkleri evinde nasıl kullanacağını bilmiyorsundur. Yine de ben siyah-beyazdan şaşmam dersen, siyah-beyaz dekorasyon için yazdığımız yazıyı okumalısın.

Renkli ve canlı bir dekorasyon için evin her duvarını boyaman gerekmez. Duvarları boyamak kolay ve ucuz bir yöntem olsa da çok daha farklı yollarla da evini canlandırabilirsin.

Sevdiğin Bir Şeyle Başla

Eğer bir başlangıç noktasına ihtiyacın varsa sevdiğin bir obje, mobilya bulmaya çalışmak yararlı olacaktır. Aradığın şey bir vazo, renkli bir tablo veya bir puf da olabilir. Önemli olan seni mutlu ve enerjik hissettirmesi. Onu bulduğunda odanın genel renklerini onun üzerinden seçebilirsin.

Eğer yine de nereden başlayacağını bilemediysen 2017'nin rengi olan yeşilden başlayabilirsin.

Doğadan İlham Al

Doğa her zaman tasarım için harika bir ilham kaynağıdır. Doğayla iç içe olmak bizi iyi hissettirir. Seni mutlu eden mavi bir okyanus mu, uzun yeşil ağaçlar mı yoksa tatlı pembe laleler mi? Hangisi olursa olsun bu renkler başlamak için iyi bir nokta olabilir. 

Uyum Tek Yol Değil

Hepimizde eskiden gelen bir alışkanlık var. Perdeleri koltuğa uydurmaya, yastıkları halıya uydurmaya çalışırız... Günümüzdeki tasarım örnekleri artık bu uydurma çabasının tek yol olmadığını gösteriyor. Her ne kadar uydurmak harika bir görüntü oluşturabilse de, evine renk katmaya geldiğinde biraz farklı düşünebilirsin. Pembe ve kırmızı yastıkları bir arada kullanmanda hiçbir sakınca yok. Farklı renklerin uyumlarını anlatan yazımız bu konunun en iyi örneği.

Unutma ki, sonunda açık renk bir halı gibi hepsini bir araya getirecek bir parça kullanman gerekebilir.

Kumaşlar En İyi Yardımcın

Halı, perde gibi tekstiller evinde renkleri kullanmanın en etkili yollarından biridir. Canlı renkli yastıklar, desenli bir kilimle kolayca değiştirilebilir renkli bir dekor yaratabilirsin. Kendi kumaşınla diktirmek ise kendi özel dokunuşunu katmak için idealdir. Farklı desenleri bir arada kullanmanın yolları için bu yazımıza göz at!

Kullanmadığın Mobilyayı Yenile

Evinde kullanmadığın veya ikinci el aldığın mobilyayı sevdiğin bir renkle yenileyebilirsin. Böylece hem o parçaya hayat vermiş olursun, hem de renkleri evinde daha çok kullanma fırsatı bulursun. Nasıl yapacağından emin değilsen yöntemler için bu yazımızı incele.

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0