Evde Ofis Rahatlığı

Günümüz çalışma şartlarında gittikçe bir trend haline gelen evden çalışma fikri, serbest çalışanlara büyük kolaylık sağlıyor. İster evinde ister ofiste çalışacak olsan da yaptığın iş aynı ne de olsa. Sen de evinde böyle bir çalışma ortamına sahipsen, nasıl rahat bir çalışma ortamı sağlayabileceğin için tüyolar bizden!

Günümüz çalışma şartlarında bir trend haline gelen evden çalışma fikri, serbest çalışanlara büyük kolaylık sağlıyor. İster evinde ister ofiste çalışacak olsan da yaptığın iş aynı ne de olsa. Sen de evinde böyle bir çalışma ortamına sahipsen, nasıl rahat bir çalışma ortamı sağlayabileceğin için tüyolar bizden!

Herkesin ilham aldığı yer farklıdır. Evinin en sevdiğin köşesine çalışma alanını konumlandırmak ilhamını arttıracaktır. Pencere önleri gün ışığını almak için harika olur.

Duvarında ilham alacağın yazılara veya resimlere yer ver. Bir mantar pano veya tahta olabilir. Metal askılar ve farklı malzemelerle bir pano oluşturarak da yaratıcılığını gösterebilirsin. Önemli olan seni motive edecek olması.

Masana yakın bir yerlerde yeşil bitkilere veya taze çiçeklere yer vermek temiz bir hava sağlar ve zihni açar. Böylece aradığın fikri kolayca bulabilirsin.

Uzun çalışma saatlerin varsa iyi bir aydınlatma ile çalışma ortamını ışıklandırman gerekiyor. Ayrıca bunu seçerken gözünü yormayacak seçimler yapmaya da özen göstermelisin. İster masa üzerinde ister uzun lambaderleri kullan.

Çalışma malzemelerin için küçük düzenleyicilerden yardım alabilirsin. Böylece sana lazım olabilecek bütün eşyaların elinin altında olur. Vakit kaybetmez ve daha verimli çalışabilirsin.

Evinde büyük bir alana sahipsen kitaplıklar ve raflar kullanabilirsin. Kitaplarınla bir arada olmak yaratıcılığını arttıracaktır. Çalışma anlarında kitabını okumak zihnini boşaltacak ve iyi gelecektir.

En baştan bir çalışma ortamı kuruyor veya mobilyalarını değiştirmek istiyorsan, zevkine ve rahatına uygun mobilyalar bulmak için seçtiklerimize göz atabilirsin. Çalışma masaları sandalyeler aydınlatmalar ve daha fazlasını hemen keşfetmeye başla!

Yazar, Tuğçe Tağ

Anasayfa
Menü
HEMEN SAT
Bildirimler
Sepetim 0